Sayfa 1/2 12 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Hangi Kaskoyu tavsiye ediyorsunuz?

Taygun Mertcan
    taygunm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Standart Hangi Kaskoyu tavsiye ediyorsunuz?

Arkadaşlar benim gibi aranıza yeni katılan gp ciler olarak özellikle ben daha önce hiç aracım olmadığı için hangi kaskoyu tavsiye ediyorsunuz? Bildiğiniz promosyonları olan, ödemesi en kısa zamanında olan ve en önemlisi karşımızda muhattap alacağımız temsilcisi olan....

Yiğit Tuncer
    z_ygt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06az3970
    Edilen teşekkür: 11

Ben en son babamın arabasına geçen hafta Fiba dan yaptırdım kaskoyu.5. kez hasarsızlık bozulmadan yapıldı.Axa oyaktan Fibaya geçtik.Yapan kadın bir kereye mahsus kusurlu olarak da kazaya karışsanız kasko hiç bir şekilde bozulmuyor dedi.Ancak Ankara da Fiat ın yetkili servisleriyle anlaşması yok.Özel servislerle var.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim şuanki kaskom yetkili servisle anlaşmalı değil özel servilerle anlaşmalı, diğer aracımızda bir kaporta işlemini yaptırmak istedik yapan servisin işçiligini hiç begenmedik ben aracımı o ozel servise dokundurmam dedim. kasımda bitiyor KOÇ sigorta yaptırmayı dusunuyorum en azından teslim edip kasko işlemlerini felan kendileri hallederler...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yasin duzenli
    SeaMaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 TN 6268
    Edilen teşekkür: 54

axa oyak guzel fiyat veriyor bende bu hafta yaptırıcam, ilk adayım axa, koc allianz cok yuksek teklif verdi, bildiğim kadarıyla axa nın fiat servisleriyle anlasmaları var ki bana öneren de fiat servisi...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet K.
    memox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 70

Bende Axa kullanıyorum. Eski Opel Corsa'm kaskoluydu, şimdi Grande Punto alıncada aynı kaskoyu aktardım. 4 yıldır bir kere kaskoyu kullanmak zorunda kaldım. Opel'in anlaşmalı orijinal servisinde rahatca görüldü işim. Tamiratın 3 günden fazla sürmesi durumunda 5 güne kadar araç kiralama hizmeti teklif etmişlerdi ama kullanmadan araç yapıldı.

Axa Sigorta'da kazasızlık indirimide kademe kademe %30 - %40 - %50 - %60 gibi gidiyor ve bir kaza yaptığınızda bir kademe düşüyor, tamamen iptal olmuyor. 2. kazada iptal oluyordu, bu sene onuda kademe yapmışlar, 2. kazadada bir kademe daha düşüyor.
    Konu memox tarafından (28/05/2009 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kemal büyükgenç
    keykavus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 88

Saygıdeğer arkadaşım ben 8 yıldır kasko yaptırıyorum, epeyce bir firma denedim. Bir kaç kere kaskoya işim düştü fakat hiç birisinde yardımcı olan olmadı. Sen paralarını düzenli ödeyeceksin fakat kesinlikle bir talepte bulunmayacaksın. Maalesef sigortacılık anlayışımız bu olmuş. Dürüst olmayanların suçunu dürüstlere kesmek istiyorlar. Herkese kazasız ve güvenli sürüşler dileğiyle saygı ve selamlar sunarım.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

fiat kasko, fiyat ve kalite olarak en mantıklısı gibi duruyor..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Buraya bakabilirsin Taygun

https://forum.grandepuntotr.com/gene...ar-buraya.html

Ben de daha önceden koç allianz ve fiat kasko yaptırmıştım. Bu sene Axa'ya geçtim.

15. Bu mesajı için 2 kişi anvil'ye teşekkür etti:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Hangi Kaskoyu tavsiye ediyorsunuz?
    erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya bakabilirsin Taygun

https://forum.grandepuntotr.com/gene...ar-buraya.html

Ben de daha önceden koç allianz ve fiat kasko yaptırmıştım. Bu sene Axa'ya geçtim.
    Fatih abi ilgili konunun linkini sizlerle paylasmis...

Ancak ben de bir iki birsey diyeyim. Kasko yaptirirken, indirim yaparken bazen insanlarin gozunu boyuyorlar. Su indirimimiz var, bu indiririmimiz var derken katakulliye getirip, kaskoyu imzalamistik, kaza durumu oldu, %17'sini cebimizden karsiladik (allianz) Yani indirim yaparlarsa, ne indirimi oldugunu kesinlikle sorun, sonra benim gibi agziniz yanmasin. (Yapilan indirim tek kullanici indirimiydi) 4 sayfa kasko sözlesmesinin, 4. sayfasinin sadece 1 cümlesinde indirimden bahsetmis, o da zaten karınca duasi gibi birsey, o zaman kendi kendime hayli kizmistim. Suan ak sigortaya gectim, sozlesme maddeleri daha belirgin ve net sekilde yazilmis.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sercan kılıç
    egemavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

axa çok yüksek verdi bende onu yaptımayı düşünüyordum 950 lira fiyat verdi anadolu sigorta 660 verdi muhtemelen araba gelince anadolu sigortadan yaptıracağım

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

ankara sigorta full kasko için 890 fiyat verdi hemen yaptırdım ben de...
    küçük hasarlarda hasarsızlık bozulmuyormuş ve birçok yetkili fiat servisiyle anlaşmalı.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mert Karaca
    Stalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 135

Anadolu sigorta GP'lerde uygun fiyatla kasko yapıyor, hem de absurt klozlar koymadan. Axa oyak bana 1600 lira fiyat çıkartırken Anadolu Sigorta 750 lira fiyat çıkardı (750 olanda bireysel kullanıcı şartı var) gerisini siz düşünün.
    Bir de anlaşmalı yetkili servis var mı bence ona dikkat edin. Mesela ben geçirdiğim kazada en ufak hasar gören her parçayı yetkili serviste rahatlıkla değiştirdim, özel servislerde durum nasıl olur bilmiyorum. Anadolu Sigorta Birmotlarla anlaşmalı yanılmıyorsam.

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

Alıntı memox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Axa kullanıyorum. Eski Opel Corsa'm kaskoluydu, şimdi Grande Punto alıncada aynı kaskoyu aktardım. 4 yıldır bir kere kaskoyu kullanmak zorunda kaldım. Opel'in anlaşmalı orijinal servisinde rahatca görüldü işim. Tamiratın 3 günden fazla sürmesi durumunda 5 güne kadar araç kiralama hizmeti teklif etmişlerdi ama kullanmadan araç yapıldı.

Axa Sigorta'da kazasızlık indirimide kademe kademe %30 - %40 - %50 - %60 gibi gidiyor ve bir kaza yaptığınızda bir kademe düşüyor, tamamen iptal olmuyor. 2. kazada iptal oluyordu, bu sene onuda kademe yapmışlar, 2. kazadada bir kademe daha düşüyor.
    Mehmet sende banotodaki sigortacıdan mı yaptırdın yoksa dışardanmı. Ben axa yada anadolu demem rağmen koç allianz daha iyi teklif veriyor diye ondan yaptırdık. 1050 tl gibi rakama. merak ettim şimdi.

Taygun Mertcan
    taygunm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Arkadaşlar merhaba, ben şu anda kamuda teknik personel olarak çalışıyorum girmeden önce 2005 yılında özel bir şirkette bireysel emeklilikte çalışmıştım kasko ile ilgili hiç bilgim olmadı,ama sigortanın mantığı şudur ÖDEMEME üzerine kuruludur, bu yanlış anlaşılmasın yani ödeme yapılmayacak anlamında değil iş zorlaşır bazı arkadaşlarımın dediği gibi dip notlar vardır örneğin: derki yangına karşı sigorta ama maddelerde sigaradan kullanımından kaynaklı ise ödenmez yazar, yada hepimizin bildiği alkollü iken ödenmez gibi burada sigorta şirketide haklıdır,.. benim bu konuyu acarken ki amacım ordada yazdığım gibi allah korusun kaza durumunda karşımızda bizimle ilgilenen şirket bulmak, ufak tefek olaylarda bizi memnun etmeleri gibi...yani prensipli çalışan müşterisine önem veren şirketi bulmak, yoksa satış temsilcisi kaskoyu yapar primini cebine koyar sonra araki bulasın.....

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

HDI sigortalıyım yaklaşık 7 aydır nasıldır bilmiyorum 1100 liraya falan yaptırdım mini onarım kapsamı çok geniş kullanan varmı bilgi verebilir mi? Hiç kaza vs yapmadım benim merco da aynı sigortayıyaptırdım aslında ben bile yapmadım bankaya telefon ile talimat verip belgeleri faxladım onlar yapıp kurye ile yollamışlar saolsunlar ama bilmiyorum işte nedir ne değildir. Klavuzu okudum bir de kitapçık varmış o kitapçık benim kaskodan gelen evraklarda çıkmadı bende önemsemedim.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet K.
    memox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 70

Alıntı xcruelx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet sende banotodaki sigortacıdan mı yaptırdın yoksa dışardanmı. Ben axa yada anadolu demem rağmen koç allianz daha iyi teklif veriyor diye ondan yaptırdık. 1050 tl gibi rakama. merak ettim şimdi.
    Uğur, benim önceki aracımda Axa sigortalıydı. Grande Punto'yu alınca gerekli bilgileri bildirdim ve sigortayı yeni arabanın üzerine geçirdiler. Arada prim farkınıda aldılar tabi. Fakat 10.aya kadar olan bölümünü fark olarak ödediğim için tam rakamını bilmiyorum. 10.ayda yenileme yapınca fiyata göre değerlendiricem yine.
    bu arada %50 kazasızlık indirimim var, %60 olacaktı bu sene ama bir kaza yapınca bir kademe düştü şimdi.

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hayri yılmaz
    hayriyilmaz2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Hem merso hem ''EMOTİON'' iyiymiş.

tunc tt
    tunc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 36

1.3 mj 90 hp emotion için 36.270 tl üzerinden full kasko yaptırdım. 800 tl + 10 taksit Anadolu sigorta.

Mustafa SABURLU
    mustafa_saburlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

Arkadaşlar,

Aracı ben birmot ankara yenimahalle'den teslim alacağım inşaallah. Aracı hareket ettirmeden kaskoyu nasıl yaptırcaz? Oralarda bi anadolu sigorta acentesi var mı, gidip yaptıralım..

Teşekkürler.

kutlay
    Ziyaretçi kutlay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu konuda çok araştırma yaptım.
    hatta kaskomun bitmesine 3 gün kaldı ve yine aynı sigortadan yenileyeceğim
    fiyat, kazada dosya açılma hızlılığı ve sorun çıkarmama gibi konularda "anadolu sigorta" derim..
    -üstelik ücretsiz autoking tarafından yapılan "mini onarım paketi" kullanabiliyorsunuz 1 sene boyunca!

Sayfa 1/2 12 SonSon