16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: yeni i 10

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

Standart yeni i 10

Arkadaşlar Merhaba. Hyundai İ 1O BENZİNLİ otomatik sizce nasıl.düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
    fiko
    “Böcek olmayı kabul ediyorsanız ezildiğinizde AĞLAMAYACAKSINIZ

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Standart Ce: yeni i 10

Alıntı fiko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba. Hyundai İ 1O BENZİNLİ otomatik sizce nasıl.düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
    Hyundai araçlar çok problemli olmaz ama bahsettiğiniz aracın 40.000 tl fiyatı var. Bu miktarın üzerine biraz ilave yapabilirseniz urban puntolardan alınabilir ve donanım olarak da pek çok özelliğe sahip olursunuz.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Şu Kore malı Hyundai 'ı bir sevemedim gitti Ben hiç önermem.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

fikret gümüş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55

Alıntı feyzullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hyundai araçlar çok problemli olmaz ama bahsettiğiniz aracın 40.000 tl fiyatı var. Bu miktarın üzerine biraz ilave yapabilirseniz urban puntolardan alınabilir ve donanım olarak da pek çok özelliğe sahip olursunuz.
    Ben evo kullaniyorum Otomatik tercihi ikinci elde seçenekleri daraltiyor.kendi bütçesine göre uygun geldi.
    fiko

Fatih TEK
    fct1071 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34C1453
    Edilen teşekkür: 110

ocak ayında abim yengeme aldı, abimin 1.16d'yı satıp aldılar. 37 küsüre mal oldu. Açıkçası i10'un içi bariz şekilde 1.16'dan daha geniş. bir iki defa kullandım sürüşü çok keyfli. ş.içi 40 kuruş yakıyor daha doğrusu abimin iddiası bu yönde ben denemedim. bagajı küçük değil yok arkada, koltuğun arkasında az bi boşluk var ama o da bagaj sayılmaz. görüş açıları problemsiz, ş.dışı kullanımda adamı kanser edecek kadar ağır başlı ama şehir içinde kullanmak için problemsiz bir araç. sessiz konforlu rahat bi araç tam bayan arabası
    A.T.K.ve Y.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

fikret gümüş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55

Alıntı fct1071 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocak ayında abim yengeme aldı, abimin 1.16d'yı satıp aldılar. 37 küsüre mal oldu. Açıkçası i10'un içi bariz şekilde 1.16'dan daha geniş. bir iki defa kullandım sürüşü çok keyfli. ş.içi 40 kuruş yakıyor daha doğrusu abimin iddiası bu yönde ben denemedim. bagajı küçük değil yok arkada, koltuğun arkasında az bi boşluk var ama o da bagaj sayılmaz. görüş açıları problemsiz, ş.dışı kullanımda adamı kanser edecek kadar ağır başlı ama şehir içinde kullanmak için problemsiz bir araç. sessiz konforlu rahat bi araç tam bayan arabası
    performans belli 1.2 motor dolu mod .bilgi için teşekür ederim
    fiko

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Hocam Hyundai nin yeni i serisi projesi bence gerçekten güzel bir proje. Bir kaç arkadaşım serviste i serisi araç sahiplerine bile farklı davranıldığından ve Hyundai nin bu projeye sahip çıkacağından bahsetmişti..i30 un yüksek yakıtı dışında i serisi ile ilgili kötü bir şey duymadım diyebilirim. Özellikle yeni i 20 gerçekten çok hoş olmuş.. i10 2. eli zayıf ve araç hakkında kimsenin herhangi bir bilgiye sahip olmaması büyük eksiler fakat otomatik sistemi isterse b segmenti isterse c segmenti olsun hemen hemen aynıdır ki şu zamanlarda çoğu firma yarı otomatik şanzıman kullanmakta. Şahsen ben sıfır i10 almaktansa 2. el 1-2 yaşında temiz otomatik araçlara bakarım. Tamam yeni çıkan bir araç ama bu paraları verip bu riske değmez diye düşünüyorum..ve her zaman söylediğim gibi otomatik de orta sınıf araçlar arasında her zaman favorim Honda dır..sıfır i10 yerine 2-3 hatta 4-5 yaşında Honda her zaman tercihimdir. Hem segment bu kadar düşük olmaz hem de 2. eli olan her zaman satabileceğim sorunsuz bir otomatik araç binmiş olurum böylece kafamda dolaşan soru işaretlerinden kurtulmuş olurum..
    şu zamanlarda fiyatların aşırı artması firmaları yeni arayışa itti ve b segmentinin de altına düşen araçlar üretilmeye başlandı. aslında yeni değil ama önemi arttı diyebilirim.. Peugeot 107 , opel adam , fiat panda , i10 , ford ka gb..bu araçlar ülkemizde çok tutulmasa da Avrupa'da önemli yeri var çünkü oralarda ülkemizdeki gibi geniş araba sevdası çok yok. Zamanla ülkemizde özellikle büyük şehirlerde öneminin artacağını düşünüyorum..

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Ünal
    khanunl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 174

Merhaba.Bir önceki otomatik vitesli kasasını sıfır km alıp 1,5 sene kullandım.Aracın kullanımında motor sesini pek duymazsınız.Süspansiyonları yumuşaktır.Direksiyonuda kullanım olarak rahat.Eksilerine gelirsek yakıt sarfiyatı çok fazla fabrika (10Lt) verilerine inanmayın.Motor cc'si ve hp'si küçük olması sebebiyle hızlanmalarda ve rampalarda cok hantal kalıyor.Bu araçlar coğrafi yapısı düz,trafik yoğunluğu az ve özellikle bayanlar için üretilmiş fikrindeyim.Aracı satarken otomatik olması sebebiyle (özellikle bayanlar) çok alıcısı çıktı ve istediğim fiyata zorlanmadan sattım.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

fikret gümüş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Hyundai nin yeni i serisi projesi bence gerçekten güzel bir proje. Bir kaç arkadaşım serviste i serisi araç sahiplerine bile farklı davranıldığından ve Hyundai nin bu projeye sahip çıkacağından bahsetmişti..i30 un yüksek yakıtı dışında i serisi ile ilgili kötü bir şey duymadım diyebilirim. Özellikle yeni i 20 gerçekten çok hoş olmuş.. i10 2. eli zayıf ve araç hakkında kimsenin herhangi bir bilgiye sahip olmaması büyük eksiler fakat otomatik sistemi isterse b segmenti isterse c segmenti olsun hemen hemen aynıdır ki şu zamanlarda çoğu firma yarı otomatik şanzıman kullanmakta. Şahsen ben sıfır i10 almaktansa 2. el 1-2 yaşında temiz otomatik araçlara bakarım. Tamam yeni çıkan bir araç ama bu paraları verip bu riske değmez diye düşünüyorum..ve her zaman söylediğim gibi otomatik de orta sınıf araçlar arasında her zaman favorim Honda dır..sıfır i10 yerine 2-3 hatta 4-5 yaşında Honda her zaman tercihimdir. Hem segment bu kadar düşük olmaz hem de 2. eli olan her zaman satabileceğim sorunsuz bir otomatik araç binmiş olurum böylece kafamda dolaşan soru işaretlerinden kurtulmuş olurum..
    şu zamanlarda fiyatların aşırı artması firmaları yeni arayışa itti ve b segmentinin de altına düşen araçlar üretilmeye başlandı. aslında yeni değil ama önemi arttı diyebilirim.. Peugeot 107 , opel adam , fiat panda , i10 , ford ka gb..bu araçlar ülkemizde çok tutulmasa da Avrupa'da önemli yeri var çünkü oralarda ülkemizdeki gibi geniş araba sevdası çok yok. Zamanla ülkemizde özellikle büyük şehirlerde öneminin artacağını düşünüyorum..
    Tayfun hocam teşekür ederim. Honda ve toyota baktık alınır bir araç 2011 2015 mod oldukça yüksek fiyat ikinci el arac kredi oranları yüksek. Önerilerini dikkate alicam.
    fiko

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

67 Hp güç üreten İ10'u kullanmadım. Bundan dolayı performans-yakıt ve konfor konusunda çıkarımlarda bulunmak istemem. Daha önce yalnızca fiyat açısından yaklaştığım için biraz daha bütçenizi zorlayabilirseniz demiştim. En iyisi bir Hyundai bayiini ziyaret edip aracı derinlemesine inceleyin, test sürüşünüzü yapın ve satış destekten de bilgi aldıktan sonra içiniz ısınırsa tercih edin. Önemli olan arabaya insanın içinin ısınması. Değilse herkesin eğilimleri, beklentileri ve düşünceleri farklı yaklaşımlar ortaya koyacaktır.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

fikret gümüş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55

67 Hp güç üreten İ10'u kullanmadım. Bundan dolayı performans-yakıt ve konfor konusunda çıkarımlarda bulunmak istemem. Daha önce yalnızca fiyat açısından yaklaştığım için biraz daha bütçenizi zorlayabilirseniz demiştim. En iyisi bir Hyundai bayiini ziyaret edip aracı derinlemesine inceleyin, test sürüşünüzü yapın ve satış destekten de bilgi aldıktan sonra içiniz ısınırsa tercih edin. Önemli olan arabaya insanın içinin ısınması. Değilse herkesin eğilimleri, beklentileri ve düşünceleri farklı yaklaşımlar ortaya koyacaktır.
    Teşekür ederim. Kızım ve eşim test sürüşü ne çıktılar. İkisi de arabayı beğendi çok fazla performans beklentimiz.yok birde 2.elde kredi oranları yüksek. 1.27.sıfır de. 0.80 bakalım hayirlisi
    fiko

Hür General
    Rengi
    Rock Siyah

Teşekür ederim. Kızım ve eşim test sürüşü ne çıktılar. İkisi de arabayı beğendi çok fazla performans beklentimiz.yok birde 2.elde kredi oranları yüksek. 1.27.sıfır de. 0.80 bakalım hayirlisi
    O zaman hayırlısı olsun diyelim. Eğer İ 10 alırsanız deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi paylaşmanız faydalı olur.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

fikret gümüş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55

O zaman hayırlısı olsun diyelim. Eğer İ 10 alırsanız deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi paylaşmanız faydalı olur.
    İnş. Hayırlısı. Tabiki
    fiko

KEREM SÜER
    amoleddarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 ZUT 99
    Edilen teşekkür: 46

Angry Bird: Hyundai i10 1.0 Style | OTOPARK arkadaşlar çok güzel açıklamış izlemenizi tavsiye ederim

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

fikret gümüş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55

Evet nihayetinde sonuçlandırdık ve i10 dan vazgeçip opel corsa 1.2 Enjoy da karar kıldık. 2010mod 31.200km de arka kapı değişen. Ve tamponlar da boya dışında bi sıkıntı yok.oto ekspertiz servisine soktuk normal 30.000bakimi dışında şu an için bir problem yok.bu süreçte fikirlerini açıklayan arkadaşlarıma ve ayrıca tayfun hocaya çok teşekür ederim. (Fiyat 31.250tl)
    fiko

KEREM SÜER
    amoleddarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 ZUT 99
    Edilen teşekkür: 46

Evet nihayetinde sonuçlandırdık ve i10 dan vazgeçip opel corsa 1.2 Enjoy da karar kıldık. 2010mod 31.200km de arka kapı değişen. Ve tamponlar da boya dışında bi sıkıntı yok.oto ekspertiz servisine soktuk normal 30.000bakimi dışında şu an için bir problem yok.bu süreçte fikirlerini açıklayan arkadaşlarıma ve ayrıca tayfun hocaya çok teşekür ederim. (Fiyat 31.250tl)
    hayırlısı olsun Allah utandırmasın

25. Bu mesaj için teşekkür edenler: