11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Hyundai i10 araçlarda yaşanan direksiyon kilitlenmeleri

Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Haber ve Bilgi Servisi
    Haberci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 278

Haber Bilgilendirme Hyundai i10 araçlarda yaşanan direksiyon kilitlenmeleri

2014 model yeni Hyundai i10 araçlarda direksiyon arızaları kronik bir hal almaya başladı. Çok sayıda kullanıcı Hyundai servislerinin ilgisizliği nedeniyle konuyu kendileri gündeme getirmeye başladılar.

Hyundai yetkilileri ise direksiyon kilitlenmelerinin sürücü hatası olduğunu ve bu nedenle de değişim kabul etmediklerini söylemektedirler.

Yolda aniden direksiyon kilitlenmesi nedeniyle ölümden döndüğünü belirten İ. Özlem Çavdar konunun takipçisi olacağını belirtti.

FiatTR - PuntoTR - GrandePuntoTR - PuntoEvoTR - BravoTR Haber Servisi

www.grandepuntotr.com
    www.fiattr.com

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

i30da da cikmisti boyle bir sey ama hatirladigim kadsriyla hyundai geri cagirdi ve duzeltti. Yine yapar diye dusunuyorum.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

yolda giderken direksiyon kitlenmesi nasıl sürücü hatası olabilir ? Mantığı çözebilen var mı ?

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Bütün bu otomobil markaları her ne kadar dünya markası olursa olsunlar,bizim memlekete gelince birden "esnaf" oluveriyolar.satana kadar mal onların,ağasın paşasın,sattıktan sonra kullanıcı hatası

Sent from my iPad using

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

Hyundai'nin ilgilenmediklerinden eminler mi acaba?3 yasındaki i30 aracımızın garantiden baskı balata değiştiren başka bir firma cıkarmı acaba?doblomuza 500tl ye serviste değiştirdik!!adamlar sorgusuz sualsız iyi niyet kapsamında bunu yaptılar ayrıca ön far,arac anahtarı,titreme yapan volan kasnak ve kayısını da ücretsiz değiştirdiler.bence arkadaş gittiği servisi değiştirirse daha iyi olur..

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı CMasteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolda giderken direksiyon kitlenmesi nasıl sürücü hatası olabilir ? Mantığı çözebilen var mı ?
    Arabayi alarak hata yapmistir muhtemelen.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Hakan Ünal
    khanunl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 174

Başlığı gördüm normal karşıladım.Hyundai firması maalesef böyle aracı satana kadar herşey iyi hizmete gelince kötü.Servise yıllık bakım için bıraktığımız aracın yağ filitresini sıkmadan teslim ettiler.Farkettiğimizde motorun yağsızlıktan hasar almadığına dua ettim.Firmaya uyarı şikayetinde bulunduğumuzda bizden olmaz diyerek sıyrılma yöntemine gittiler.Araç İ 10 neyse sattımda kurtuldum .Benim için hizmeti ve müşteri memnuniyeti yetersiz firma !

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

niye bilmem ama oldum olası hyundai den nefret etmişimdir.
    See you in the future, if there is one...

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hyundai son senelerde, heleki bu sene oldukça büyük ataklar yaptı.. ama bu tür manyaklıklar lüks markalar olmadığı sürece hepsinde var.. hyundai bence artık iyi bir marka.. otopark.com'un i30 ve i10 incelemeleri vardı çok iyi tanıtıyolar arabayı, neyi berbat neyi güzel hepsini söylüyolar. hatta i30'u auris'le karşılaştırdıklarında 4 adamdan 3'ü i30 demişti. benim seçimimde o olurdu. ben açıkcası her markaya bi etiket yapıştırılmasına kıl olurum. mesela volkswagen sağlam falan derler.. ama özellikle passat polo pahalı, boş ve kupkuru zevksiz araçlar..

konuya dönersek bence müşteri hyundai'ye iyice baskı yapsın.. dava bile açabilir.
    Konu Gorky tarafından (26/12/2014 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

İ serisi için servislerde bile ayrı bir alaka var diyorlar..ne kadar doğru bilmiyorum ama..

EVO fire 1.4 8V LPG
    ethemyigit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 76

su an pıyasada en alınası F/P aracı bıle yeni hyundai i 20 olmasına ragmen

2005 kasa accentle kaza yapan arkadasımın polısı cagırdıgında arabanın kazada bu kadar hasar aldıgını polıse ınandıramayıp tartısmalarını gordukten sonra en az 20 sene daha hep kafamda sorular olacak bu fırmayla ılgılı

(2005 accent arkadan renault 9 a carpmıstı renoda bırsey yok hyundaı motora kadar gırmıstı polısı ınandıramadılar polıs bu araba bu hale gelmez kasko ıcın vs yapmıssınızdır demeye baslamıstı en son kaza yapıp cekıcıylemı buraya getırecem dıye polısı zor ıkna etmıslerdı )

bu arada benımde ıcımde bır korkudur city