Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: WV

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Adam üşenmemiş yazmış
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Arkadaşların dediği gibi Vw kaliteli bir marka, ama sanırım Türkiye'de gördüğü değeri başka hiç bir ülkede görmüyor. Adeta premium muamelesi yapılıyor. Bunu anlamak imkansız.

Marka imajı bu olsa gerek

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Adamlar Türkiye gerçeğini biraz farklı bir yöntemle anlatmış. Helal olsun.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı KG777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sakin.

Ben konu sahibi arkadaşın dediği gibi vw aşığıyım. ve bu aşıklık vw grup (doğuş grubu demiyorum dikkatinizi çekerim) skoda audi porsche... olarak devam ediyor. 98 model polom vardı punto alırken aceba aynı rahatlığı verir mi? sağlam mı? gibi sorularım vardı. Ama aracıda görmeden aldım. Acelemiz vardı.

Polo dan sonra punto nasıl gelecekti birisi 98 birisi 08 model. Fiat marka otolara karşıda pek bir sıcak bakmıyordum. Gel gelelim puntoya bindik ve uzun yol yaptım.

Evet 98 polomdan iyiydi ama okadar fark yoktu. Fiat ın araçlarını alacaksanız ya Punto ya da bravo şimdi birde freemonth diğerlerini önermem kimseye.

(VW in doğuş gibi bir rezil firmada olması, fiyatların abartı olması, dolu fiyatına boş donanım vermesinden dolayı malesef alamıyorum)
    fiat ın a sınıfı için 500 mpv sınıfı için ise 500L bence gayet şık ve aınabilir araçar şimdi bsuv için 500X geliyor ki oda gayet şık ve kaliteli olmuş.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

Elin atından benim eşeğim herzaman daha iyidir.Yaşasın Punto
    Konu Ersal tarafından (01/11/2014 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu

Evet 98 polomdan iyiydi ama okadar fark yoktu. Fiat ın araçlarını alacaksanız ya Punto ya da bravo şimdi birde freemonth diğerlerini önermem kimseye.

(VW in doğuş gibi bir rezil firmada olması, fiyatların abartı olması, dolu fiyatına boş donanım vermesinden dolayı malesef alamıyorum

Bence vosvogene büyük paralar vermenin anlamı yok....

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

arkadaşlar 2 buçuk sene grande punto ve 1 buçuk sene ise wv golf kullandım...

her iki arabanında ilk sahibiyim... grande puntoyu aldığım zaman 21.000 tl idi... bir arkadaşım da golf goal almıştı... fiyat 36.000 tl...

golf dizel di 46.000 tl ye almıştım... o sıra ise punto dizel i 38.000 civarıydı...

iki aracıda kullandığım için yazıyorum... ikisinin arasında bariz farklar mevcut...

şuan golfler 70 bin tl civarında... evet bu parayı haketmiyorlar... pazartesi günü honda ve toyota bayilerini gezdim... toyota dizel 73 bin tl... honda nında lpg full ü 71 civarı...

artık ucuz araba kalmadı... hiç bir araba istediği değerleri etmiyor... ve malesef bu arabalar alıcı buluyor... arz talep meselesi...

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Evet güzel arabalar.ama cidden şuanda piyasadaki hiçbir araç bu paraları haketmiyor çünkü hepsinin %80 i vergi.

Almanlar bu markaya tapmıyor.halk arabası orda.Bizim memlekette lüks.

Ben 2014 model bir wv yerine 2005 model audi a3ü tercih ederim mesela

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri