Sayfa 1/2 12 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 2007 Clio3 Hb

AYKUT *
    aykut27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 53

Standart 2007 Clio3 Hb

2007 model 86 binde boyasız clio3 almak üzereyim bugun baktırdım pazartesi alıcam extreme paket fiyatı 21.500 sizce fiyat iyimidir. bu araca yakıtı için alıyorum umarım pişman olmam...

ali ayhan
    ali3434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34aa3434
    Edilen teşekkür: 9

Alıntı aykut27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007 model 86 binde boyasız clio3 almak üzereyim bugun baktırdım pazartesi alıcam extreme paket fiyatı 21.500 sizce fiyat iyimidir. bu araca yakıtı için alıyorum umarım pişman olmam...
    sedan ise biraz yüksek geldi(hiç kullanmişlığınız varmı? kullanmadan almayın bence

AYKUT *
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

hatchback arac sedan değil sis farı . celık jant . var 86 bınde boyasız siyah renk 21500 son denıldı 65 beygır 1.5 dci motor aracı kullandım puntoya göre gayet iyi ve cok sessiz sehır ıcı 4.4 yakıyor
    Konu aykut27 tarafından (11/01/2013 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

ali ayhan
    ali3434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34aa3434
    Edilen teşekkür: 9

Alıntı aykut27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatchback arac sedan değil sis farı . celık jant . sis farı var 86 bınde boyasız siyah renk 21500 son denıldı 65 beygır 1.5 dci motor aracı kullandım puntoya göre gayet iyi ve cok sessiz sehır ıcı 4.4 yakıyor
    araç düzgünse boyası yok km doğruysa olabilir.en az yakan araçlardan biri yakıt olarak.onların tirger flan var zamanları gelmiş mi onlara bakın öyle alın

AYKUT *
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

triger bakımına girmiş diger bakım 93binde heralde

Sercan Türen
    adrentos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 49

abime 2009 model clio grand tour sıfır olarak almıştık ( ötv indirimden 26 bin tl) şuan 55 bin kmde 1.5 dci 65 beygir stil paketli puntoya göre daha seri ve daha az yakıyor fakat konfor olarak punto çok daha iyi ( yada benim punto dynamic olduğundan bana böyle geliyor ) kmsi yüksek olmadığından dolayı şuanlık hiç bir sıkıntı ve arıza çıkarmadı bakımlarını aldığımız günden beri özel seriviste yaptırdım 15 bin bakımı ( mazot filtresi değişmiyorsa ) 100 tl bir sonraki bakım tüm filtreler polen hava mazot yağ vs .. 200 tl tutuyor

AYKUT *
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

Alıntı adrentos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abime 2009 model clio grand tour sıfır olarak almıştık ( ötv indirimden 26 bin tl) şuan 55 bin kmde 1.5 dci 65 beygir stil paketli puntoya göre daha seri ve daha az yakıyor fakat konfor olarak punto çok daha iyi ( yada benim punto dynamic olduğundan bana böyle geliyor ) kmsi yüksek olmadığından dolayı şuanlık hiç bir sıkıntı ve arıza çıkarmadı bakımlarını aldığımız günden beri özel seriviste yaptırdım 15 bin bakımı ( mazot filtresi değişmiyorsa ) 100 tl bir sonraki bakım tüm filtreler polen hava mazot yağ vs .. 200 tl tutuyor
    fiyatı nasıl arac extreme paket ama ruhsatta Authentique yazıyor.

serkan dikici
    serkandikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 AV 8552
    Edilen teşekkür: 168

Hocam aracın fiyatı iyi dizel km orta seviyede düşük sayılır bpyasız vs denildiği gibiyse gayet güzel güle güle kullan ama ruhsatta authantique yazması olayına takıldım biraz satarken de sıkıntı yaşama sonra?
    M.K.ATATÜRK

serkan dikici
    serkandikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 AV 8552
    Edilen teşekkür: 168

Bi de Aykut bişey sorcam sen evo dynamic satıp clio 3 mü alıyosun? Ben bi süre kullandım cilo 2 biraz aratır gibime geliyo evoyu ama tabiki senin tercihin.. Hayırlısı olsun...
    M.K.ATATÜRK

Sercan Türen
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

fiyat olarak araç temiz ise gayet uygun şuan temiz dizel araç bulmak zor exremeler Authentique lere göre bir iki daha artısı var yol bilgisayarı daha kullanışlı Türkçe yazılar yazıyor deri kaplı direksiyon ve krom kaplı vites topuzu mevut ayrıca yakıt göstergesi ibreli

+ ruhsatta Authentique yazması sorun olmaz
    aynı olay bir yakınımın başına geldi oda clio almıştı 2008 yılında sanırsam hafta sonu almıştı Authentiquelere stil paket ekleyince ( sis farı + çelik cant )
    extreme paketine çok yakın bir fiyat çıkıyordu arada 100-200 lira gibi bir rakam fark ediyordu. anlaşmayı yaptıktan sonra hafta içi galeri stoklara bakınca istediği renk yokmuymus yada ellerinde araçmı yokmuş o tarz birşey olmustu sonra extreme clio vermişlerdi ama ruhsatta Authentique yazıyor buna benzer birşeyde olmuş olabilir tek sıkıntı orjinal extremeler orjinalında arka camlar renkli yazıyor ruhsatta bunda öyle birşey yazmıyor ama şuana kadar problem olmadı zaten fazlada belli olmuyor çok fazla siyah değil arka camlar
    Konu adrentos tarafından (11/01/2013 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.

AYKUT *
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi

Alıntı adrentos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat olarak araç temiz ise gayet uygun şuan temiz dizel araç bulmak zor exremeler Authentique lere göre bir iki daha artısı var yol bilgisayarı daha kullanışlı Türkçe yazılar yazıyor deri kaplı direksiyon ve krom kaplı vites topuzu mevut ayrıca yakıt göstergesi ibreli

+ ruhsatta Authentique yazması sorun olmaz
    aynı olay bir yakınımın başına geldi oda clio almıştı 2008 yılında sanırsam hafta sonu almıştı Authentiquelere stil paket ekleyince ( sis farı + çelik cant )
    extreme paketine çok yakın bir fiyat çıkıyordu arada 100-200 lira gibi bir rakam fark ediyordu. anlaşmayı yaptıktan sonra hafta içi galeri stoklara bakınca istediği renk yokmuymus yada ellerinde araçmı yokmuş o tarz birşey olmustu sonra extreme clio vermişlerdi ama ruhsatta Authentique yazıyor buna benzer birşeyde olmuş olabilir tek sıkıntı orjinal extremeler orjinalında arka camlar renkli yazıyor ruhsatta bunda öyle birşey yazmıyor ama şuana kadar problem olmadı zaten fazlada belli olmuyor çok fazla siyah değil arka camlar
    Aynen hocam bu bendekı authentiquenin stil paketi normal paketlerde celık jant ve sıs farı yoktur ve yakıt gostergesi dıgıtal ekranlı
    aracın ilanı burda Renault Clio 1.5 dCi Authentique Model 22.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 109002301

Sercan Türen
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

araç dışarıdan güzel duruyor kendi hazırladığım benzinli dizel karşılaştırmasının resmini koyayım daha öncesinde başka bir forum sitesine koymustum bulursam birazdan eklerim orada extreme ve Authentique farkını göstergeden biraz daha iyi anlarsınız

resimi buldum

https://imageshack.us/photo/my-images/267/dcij.jpg/

ayrıca iki aracıda aynı yolda kendim aynı hızlarda kullandım benzinli ve dizel farkını görmek için
    Konu adrentos tarafından (11/01/2013 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.

must sekseniki
    must82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 60

2. el araba almaya karar verdiğimde seçeneğimi ikiye indirmiştim biri grande punto diğeri ise clio 3 ikisi de sekmentinin ve parasının arabası ama clio türkiye yollarında daha dayanıklı

Koray Nalbant
    Punt∞ Evo.. EvoKoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 EV 0..
    Edilen teşekkür: 368

1.5 dci ler şehir içi gerçekten az yakıyor bizim 1.3 mjetler biraz daha fazla , 1-2-3 vitesler puntoya göre daha seri 1.5 olduğu için 1500-2000 devirlerde daha çabuk topluyor ama yüksek hızlarda iş yok 90 dan sonra şahin gibi gidiyor bizde Dacia Sandero var dci 70 lik 60 litre depoyla 1100 km çok rahat gidiyor ortalama tüketim yazın 4.8 kışın 5.4 şehir içi-dışı karışık
    2010-Nisan , Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic

Ziyaretçi048
    Ziyaretçi Ziyaretçi048 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Büyük konuşmak gibi olmasın .. clio denen arabayı 5 milyara al deseler araba diye kapımın önüne sokmam.. Trafikte günaha girmeme tek sebep olan arabalardır renolar. Bu kadar kalitesizlik tipsizlik olmaz.. Bir insan hiçmi ürettikten sonra bakmaz. lan biz ne ürettik diye.

16. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretçi048'ye teşekkür etti:

halil özçelik
    ᵀᴵᴾᴼ♥ᴳᴿᴬᴻᴰᴲ ᴾᵁᴻᵀᴼ♥ᴮᴿᴬᵂᴼ ligdevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı eisenheim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük konuşmak gibi olmasın .. clio denen arabayı 5 milyara al deseler araba diye kapımın önüne sokmam.. Trafikte günaha girmeme tek sebep olan arabalardır renolar. Bu kadar kalitesizlik tipsizlik olmaz.. Bir insan hiçmi ürettikten sonra bakmaz. lan biz ne ürettik diye.
    al benden de o kadar ....

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

must sekseniki
    must82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 60

Alıntı EvoKoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 dci ler şehir içi gerçekten az yakıyor bizim 1.3 mjetler biraz daha fazla , 1-2-3 vitesler puntoya göre daha seri 1.5 olduğu için 1500-2000 devirlerde daha çabuk topluyor ama yüksek hızlarda iş yok 90 dan sonra şahin gibi gidiyor bizde Dacia Sandero var dci 70 lik 60 litre depoyla 1100 km çok rahat gidiyor ortalama tüketim yazın 4.8 kışın 5.4 şehir içi-dışı karışık
    +1 Süper Tespit.

Alıntı eisenheim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +62 Çok güldüm şu cümleye " Lan biz ne ürettik" Saol walla...

Salih y
    mike51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 20

konfor ve sürüş keyfi olarak bakarsan evonun yanından geçemez haberin olsun ama yakıt ekonomisi 100 km de en az 1lt azdır multijet için söylüyorum altının puntoya göre yüksek olması türkiye şartlarında büyük avantaj düşük devirlerdeki seriliğide artısı seni bağlarmı bilmem ama beni bağlıyordu 150 den sonra araç stabil değil sarsıntı oluyor tip ortada zaten yorum yok ben b sınıfı araç alacak olsam corsa yı tek geçerim b sınıfında 2. eli en iyi araç alman patentli hiç değilse naçizane yorumlarım..

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

yakıtı hakkında tam bilgim yok ama 65 hp kullanıp yorum yapanlar yakıt konusundan pek memlun değillerdi 80 hp olan modellerinin daha verimli olduğu söylenmekte

Sercan Türen
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı coll34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakıtı hakkında tam bilgim yok ama 65 hp kullanıp yorum yapanlar yakıt konusundan pek memlun değillerdi 80 hp olan modellerinin daha verimli olduğu söylenmekte
    o aracın yakıtından memnum olmayan varsa araca binmesin yada aracında sorun vardır 2007 yılı için piyasadaki en az yakan b sınıfı araç clio olduğunu düşünmekteyim

Sayfa 1/2 12 SonSon