12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Golf tsi hız sabitleyici

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

Standart Golf tsi hız sabitleyici

arkadaşalar aracım model golf tsi 140 hp aracıma hız sabitleyici takmayı düşünüyordum
    internette şu ilanı gördüm
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5922239/detay/
    fiyatı uygun geldi bunu alsam herhangi bir problem çıkarırmı aracıma uyarmı oem numarısını bilmiyorum da dışarıda bunun montajını yaparlarmı ? kaça yaparlar şimdiden bilgi veren herkeze teşekkür ederim
    serviste 200 tl ye takıyolar ilandaki bu ürün yan sanayi ne gibi sorun çıkarır yada çıkarırmı? bunu alsam montaj ve yazılımının yüklenemsi lazım bunu dışarda kaça yaparlar servis fiyatına gelir yada yakın olursa hiç gerek yok zaten ?

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

montajı elektirikçilerde yaparda önemli olan yazılımın yüklenmesi ya da aracın body comp. te yazılım atılması uygunmu v.s. v.s. gibi durumlar var. elektirikçilere sormanız gerek. fiat olsa fikir beyan ederdikte vw ouna sıkıntı. yetkili servise gitseniz zaten vw servisleri burunlarından kıl aldırmıyorlar böyle bir uygulamaya 1000 tl fiyat çekerler en az.

yabancı diliniz varsa, ingiliz ya da alman vw forumlarnda arama yapın derim. kesin uygulayan vardır dışarda.

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    montajı elektirikçilerde yaparda önemli olan yazılımın yüklenmesi ya da aracın body comp. te yazılım atılması uygunmu v.s. v.s. gibi durumlar var. elektirikçilere sormanız gerek. fiat olsa fikir beyan ederdikte vw ouna sıkıntı. yetkili servise gitseniz zaten vw servisleri burunlarından kıl aldırmıyorlar böyle bir uygulamaya 1000 tl fiyat çekerler en az.

yabancı diliniz varsa, ingiliz ya da alman vw forumlarnda arama yapın derim. kesin uygulayan vardır dışarda.
    WV bursa yetkili servisine sordum fiyatı orjinal parça + işçilik + yazılım 200 tl dedi 1000 tl yi nerden çıkardınız parçanın montjını yapıp yazılımını güncellicez ön hazırlığı war zaten dedi
    dışarda parça 75 tl ye görünce dışarıda bunu alsam montaj ve yazılımını kaça yaaprlar die merak ettim ?
    Konu speedy_16 tarafından (23/07/2011 Saat 19:28 ) değiştirilmiştir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hocam servis 200 liraya takıyorsa hiç durma serviste taktır bence..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

FPT

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

200 lira ise direk serviste yaptırın bence...
    Keyif BMW'Dir...

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam servis 200 liraya takıyorsa hiç durma serviste taktır bence..
    Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    200 lira ise direk serviste yaptırın bence...

+1 uğraşmaya değmez sanayide serviste yaptırın gitsin..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

bugun servise sorduktan sonra biraz araştrdım parça fiyatını basit bişyse fazladan 100 lira vermiyim dedim ama mantıklı olan bu işi serviste yaptırmak galiba en iyisi öle yapayım madem

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Bende 2010 golf6 aracıma sonradan cc taktırdım Sinyal kolu değiştikten sonra serviste kodlanması 5 dk sürüyor Altyapı zaten araçta mevcut Herhangi bir yükleme yok Aracın yazlımından cc bölümünü aktif hale getiriyorlar Benim aracımda fonksiyonel direksiyon yoktu Direksiyon değişimi yaptım Direksiyonun tuşlarını aracın tanımasına yarayan bir modül taktık Bu modülü cc olan modülden aldık Kodlamada tek tek bütün özellikler aktif edildi Ses açma kapama, radyo kontrol tuşları, yol bilgisayarı kontrol tuşu vs hepsi ayrı ayrı tanıtıldı En sonunda da cc tanıtıldı ve kullanmaya başladım
    İşinizi servise yaptırın derim ama nedense servisler fazla uğraşmamak için direk olmaz diyorlar Bir tanıdık bulursanız kodlamayı 5 dk içerisinde bitirir

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 2010 golf6 aracıma sonradan cc taktırdım Sinyal kolu değiştikten sonra serviste kodlanması 5 dk sürüyor Altyapı zaten araçta mevcut Herhangi bir yükleme yok Aracın yazlımından cc bölümünü aktif hale getiriyorlar Benim aracımda fonksiyonel direksiyon yoktu Direksiyon değişimi yaptım Direksiyonun tuşlarını aracın tanımasına yarayan bir modül taktık Bu modülü cc olan modülden aldık Kodlamada tek tek bütün özellikler aktif edildi Ses açma kapama, radyo kontrol tuşları, yol bilgisayarı kontrol tuşu vs hepsi ayrı ayrı tanıtıldı En sonunda da cc tanıtıldı ve kullanmaya başladım
    İşinizi servise yaptırın derim ama nedense servisler fazla uğraşmamak için direk olmaz diyorlar Bir tanıdık bulursanız kodlamayı 5 dk içerisinde bitirir
    bende fonkiyonel direksyn falan war sadece kol takılıp yazılımı yüklencek o kadar servis 200 e hallederiz dedi yazılım basit olduğundan bende dışırdn alsam parçayı daha ucuza getirebilrmiyim die düşünmüştüm

Özgür TÜRKOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı speedy_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende fonkiyonel direksyn falan war sadece kol takılıp yazılımı yüklencek o kadar servis 200 e hallederiz dedi yazılım basit olduğundan bende dışırdn alsam parçayı daha ucuza getirebilrmiyim die düşünmüştüm
    Anlatmaya çalıştığım sizin aracınızda fonksiyonel direksiyon olup olmadığı ile ilgili değil Ben kendi yaşadığım durumu anlatmak istedim Servislerin çoğunun direk takılamaz dediğini ama takılabildiğini belirtmek isterim Bildiğiniz gibi yapın
    Konu ozay06 tarafından (29/07/2011 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

cihan kesen
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatmaya çalıştığım sizin aracınızda fonksiyonel direksiyon olup olmadığı ile ilgili değil Ben kendi yaşadığım durumu anlatmak istedim Servislerin çoğunun direk takılamaz dediğini ama takılabildiğini belirtmek isterim Bildiğiniz gibi yapın
    anladım bilgi için teşkkür ederim
    ama servis ilk sorduğumda direk yaparız dedi problem çıkarmadı servisten servise değişiyor heralde

13. 01/08/2011, 11:37

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep
    reklam.

Özgür TÜRKOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Evet servisten servise verilen bilgiler değişiyor Bazen telefondaki kişinin verdiği cevabı servisin cevabı diye düşünüyoruz Belki gidince başka bir kişiye sorunca farklı bilgide alabiliriz
    Konu ozay06 tarafından (03/08/2011 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.