Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Fiorino mu Punto mu?

B T
    Corpse_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BT 607
    Edilen teşekkür: 0

İş için de kullanmak istiyorsanız (mal taşımak, vs) tabii ki Fiorino. Hatta aile arabası olarak kullanacaksanız da Fiorino derim ben.
    GP'mden gayet memnunum ama sağolsun bagajı 2 kişi şehir dışına çıkmak gerektiğinde bile yetersiz kalıyor.

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Alıntı Corpse_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş için de kullanmak istiyorsanız (mal taşımak, vs) tabii ki Fiorino. Hatta aile arabası olarak kullanacaksanız da Fiorino derim ben.
    GP'mden gayet memnunum ama sağolsun bagajı 2 kişi şehir dışına çıkmak gerektiğinde bile yetersiz kalıyor.

Aslında bagaj yetersiz geliyorsa G.Punto'nun üstüne tavan barı takdırıp port.bagaj ekliyebilirsiniz.

Mehmet ÖZ
    ozmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    42DM100
    Edilen teşekkür: 44

iş için fiorino van
    şahsi binmek için
    hem g.punto
    hem fiorino combimix, bence çok hoş

Okan Kavasoğlu
    okn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    53 FL 100
    Edilen teşekkür: 98

yaptıgınız yorumlar için tesekkur ederim büyük ihtimal 1ay içinde ankaradan punto alcaz

gökhan yılmaz
    tusunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

Bu aracın yeşilini gördüm beşiktaşta fena bi alet olmuştu..puntoyu satıp bunu mu alsam acaba

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

simsiyah fiorino cidden göz alıcı çok yakışıklı...

hakan gursu
    hakangursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Sen kararını vermişsin herhalde GP hayırlı olsun.Birde ben karar verebilsem tam süper olacak.Kesin kararımı 1 günlük bi Fiorno kiraladıktan sonra vereceğim.

burak arslan
    ReNoVaTio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BT 674
    Edilen teşekkür: 222

Mutlu

Alıntı Corpse_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ewet haklısın tatile bir gidişimiz vardı.bagajı açıp en az 5 dakika düşünmüşümdür nasıl sığdırıcam bu bavulları diye:-D

Egemen Gonul
    wintermute - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BH 5265
    Edilen teşekkür: 62

evet dediğiniz gibi bagaj çok yetersiz kalıyo özellikle woofer fln takacak oluyorum bu sefer bagaj komple kapanacak ne vardı şunu biraz geniş yapsalardı ama arabamdan gayet memnunum gp ayrı bi araba

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Alıntı znergiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana arkadan çarpan araç Fiorinoydu benim gpnin sadece tamponda çatlak varken Fiorinonun önü göçtü duyduğum birçok yoruma göre sağlam bir araç degilmiş puntomu seviyorum

Kazalarda arkadan çarpan her zaman daha fazla hasar görüyor... Bir de sizin Punto ile Fiorino'ya arkadan çarpmayı denerseniz demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Ben bu arkadan çarpma olayını 3 sefer yaşadım dalgınlığımdan dolayı. 3 ünde de benim arabalarım çok daha fazla hasar gördü.. İki kazamda arabam Alfa Romeo 156 idi ve ön taraf baya masraf açtı, airbag ler de açılmıştı. Diğer kazamda ise arabam VW Bora idi, Bora ile yaptığım kazada da arabamda 8500 lira masraf çıktı ama çarptığım eski kasa toyota corollanın sadece tamponu ve stopları kırıldı. Enteresan di mi?
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

fiorino güzel bi araç ama araba alırken ben şunları göz önünde bulunduruyorum güvenlik yol tutuş performans yakıt e birazda kalite bunları göz önüne al arabanı seç

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazalarda arkadan çarpan her zaman daha fazla hasar görüyor... Bir de sizin Punto ile Fiorino'ya arkadan çarpmayı denerseniz demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Ben bu arkadan çarpma olayını 3 sefer yaşadım dalgınlığımdan dolayı. 3 ünde de benim arabalarım çok daha fazla hasar gördü.. İki kazamda arabam Alfa Romeo 156 idi ve ön taraf baya masraf açtı, airbag ler de açılmıştı. Diğer kazamda ise arabam VW Bora idi, Bora ile yaptığım kazada da arabamda 8500 lira masraf çıktı ama çarptığım eski kasa toyota corollanın sadece tamponu ve stopları kırıldı. Enteresan di mi?
    Gerçekten doğru bir yorum.Kazalarda araç ne olursa olsun arkadan vuran daha fazla hasar alıyor.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiorino güzel bi araç ama araba alırken ben şunları göz önünde bulunduruyorum güvenlik yol tutuş performans yakıt e birazda kalite bunları göz önüne al arabanı seç
    bunların hepsı emotıon fıorıno da var
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

cenk bugdayci
    arillius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Standart fiat linea dizel fiyatı benzinli seviyesinde 2000 tl cepte :))))ilan asagıda...

her türlü fiat alfa romeo ile ilgili soru ve ihtiyaçlarınızda yazın.daha ilk günden 6 soru geldi.hepsine elimden geldiğince yardım ettim.sırayla cevaplıyorum.bana maksimum bir gün izin verseniz elimden geleni yaparım.

arkadaş güzel özetlediği için lineanın yararlarını aynen alıyorum.buna ilaveten 2.el de otoeksper ile araç alım ve satımda garantimiz var.FIAT olarak hep yanınızdayız.
    (iletişim bilgilerim en alttadır)

Linea avantajları:

1) süper derecede az yakıt
    2) geniş kocaman araç
    3) 500 litre bagaj
    4) yerli üretim ,parçası bol ve ucuz
    5) ford fiesta,renault clio gibi küçük, hatta cep kadar olan citroen C2 nin 33-34 binden satıldığı yerde bu araç 30 bin lira,boyut ve hacim olarak zaten akranları 45 bin lira (corolla-civic-focus)

Cenk Bugdaycı

Pazarlama Uzmanı

cenk@enrikoaliberti.com
    cep : 5337467308

Enriko Aliberti Otomobilcilik Tic.San.AŞ.
    613 Sokak No:6/1 Bornova - İzmir
    Tel: (232) 435 71 00 Faks: (232) 435 71 04
    www.enrikoaliberti.com

karaca pakna
    karaca71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

kalabalık bi aile iseniz fiorino ama fiorino da kamyonet olarak geçiyosa ruhsatta hem vergi fazla hem de her yıl muayene var bu sıkıntı olabilir bu yüzden punto daha ideal bi araba ama tercih sizin
    AŞK ÜÇ HARFTİR BMW

Kıvanç A.
    ekartoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

Ticari araçlar her yıl muayneye giriyor binek araçlar 2 yılda bir. Trafik sigortası ve kasko da binekle ticari arasında fark varmı bilmiyorum. Ben de Punto'yu almadan Peu Tepee alacaktım. Eksileri artıları bir yana koydum bineği seçtim. Tercihimi de yukarıda yazdıklarımdan çok ticari araçlarla bineklerin şehirlerarası yoldaki hız sınırlamasının farklı olması etkilemişti. Ticarilerin üst hız limitleri şehirler arası yollarda bineklere göre daha düşük. Bu yüzden de ticari değil de binek aldım. Her açıdan olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırarak karar verin bence.

Sercan Türen
    adrentos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 49

Alıntı ekartoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticari araçlar her yıl muayneye giriyor binek araçlar 2 yılda bir. Trafik sigortası ve kasko da binekle ticari arasında fark varmı bilmiyorum. Ben de Punto'yu almadan Peu Tepee alacaktım. Eksileri artıları bir yana koydum bineği seçtim. Tercihimi de yukarıda yazdıklarımdan çok ticari araçlarla bineklerin şehirlerarası yoldaki hız sınırlamasının farklı olması etkilemişti. Ticarilerin üst hız limitleri şehirler arası yollarda bineklere göre daha düşük. Bu yüzden de ticari değil de binek aldım. Her açıdan olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırarak karar verin bence.

aynen katılıyorum + fiorinonun içi bana çok dar geliyor o gaz fren arasında sanki mesafe yok yada benim ayaklarda sorun var hiç rahat edemedim fakat ticari amaçla kullanılacaksa ( bagaj ihtiyacı varsa ) fiorino

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İhtiyaca göre değişiklik gösterir . Bagaj ihtiyacın varsa fiorino karşılayacaktır.Ancak yok beni idare eder dersende kesinlikle Gp tavsiye ederim.

Furkan ozcnr
    oz.frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 71

o fiyata trekkıng kacırma

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

komşuya 1.5 sene önce fiorino almıştık biraz acemi olduğundan bazen ben kullanıyorum arabasını. kullanırken diyorum ki aceba araç seçimimi fiorino dan yanamı kullanmalıymışım diyorum. arabanın süspansiyon sistemi ve çekişi gp den daha iyi gibi geldi bana. tek sevmediğim tarafı direksiyonu.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon