Sayfa 1/8 12345 ... SonSon
152 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Linea mı Megane mı???

Ender REYHAN
    endrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 5

Standart Linea mı Megane mı???

arkadaşlar sizlerden istediğim bişey var. bu bir nevi anket gibi bişey olacak
    linea mı megan mı.???
    performans konfor kullanılırlık açılarından değerlendirirsek sizce hangi araç lider.bizim aracımız da c seğmentinde ve megan da bu seğmentte.bizim açımızdan(fiatçılar olarak) tabiki linea ama biz bir de sizden duymak istedik.sizce linea nın durumu ne olur bu araç gidermi tutulurmu ya da beklemek mi gerekiyor.test sürüşü yapan arkadaşlar varsa nasıl beğendiniz mi.?performans yeterlimi.konfor nasıl
    fikirlerinizi bekliyorum.
    şimdiden teşekkürler...

. .
    Korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 254

Ben 1.3 Emo ile test sürüşü yaptım. Güzel araba. Tasarım çok şık bence ve performans yeterli.
    1.4 T-Jet daha da iyi olacak ve fiyatı da uygun.

C sınıfında Fiyat/performans olarak tartışmasız en iyi araç. ben C sınıfı sedan bir araç düşünsem hayatta Megane a falan bakmam. Kronik olarak çok sorunu var.

Ama ben de size birşey sorayım insanlar neden hep baz donanımı tercih ediyor? Okan Baş en çok emotion sattık demiş ama bana inandırıcı gelmedi. Bir de mayıs haziran temmuz dönemimde gerçekten hedef 3000 miydi yoksa 3000 küsur satınca hedefimizi geçtik demek için mi böyle dendi?

Fiat Linea dolu dizgin gidiyor

Sadece dizel seçeneği olduğu halde 3280 adetlik satış fena sayılmaz. 1.4 Turbo ne zaman çıkacak? Fazla geç kalınmamalı kanımca

Size iyi çalışmalar. Umarım Linea C sınıfı lideri olur. Ama reklam hiç yok piyasada. Citroen bile satış rakamları düşük olmasına rağmen ne kadar reklam veriyor.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

Alıntı endrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim açımızdan(fiatçılar olarak) tabiki linea ama biz bir de sizden duymak istedik.
    gp benim 3. Fiatim , baska marka arac almis degilim. ancak bundan sonra sedan bir arac alacak olsam linea almam. civic-corolla yada focus alamiyorsam kronik sorunlarina ve servis bagimli olmasina ragmen meganei lienaya tercih ederim. ben bir türlü sevemedim lineayi şişirilmiş albea gibi duruyor. albea bile kendi çapinda güzelken lienayi bir seye benzetemiyorum.
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

attan inip eşeğe binmem ikiside hayır şu bravoyu bi görelim bakalım

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

megane inanılmaz konforlu bir araç. babamım arabası megane fısrat buldukça kullanıyorum meganı gerçekten çok güzel bi araba. sürüş keyfi harika ve yol tutuşu çok iyi. içeri ses geçirmiyor, çukurlara da çok yumuşak giriyor, hissettirmiyor çukura girdiğini. tabi bunun yanında Hüseyin abinin dediği gibi bazı problemleri var. ama değer doğrusu...

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

ben grande punto 75 hp ve 90 hp sini kullandım... linea yi kullanmadım ama bizim arabalardan pek farkı yok... o yüzden kullanmadığım için bilgi birikimi konusunda pek eksiğimin olduğunu düşünmüyorum.. fiat bence fiyat olarak diğer arabalardan farkı yok.. geçen kayınpedere 90 hp toyota corolla yeni kasa aldık.. araba 90 beygirlik olmasına rağmen o kasayı bizim 90 hp lerden daha iyi taşıyor gibi... ben gp nin 90 hp sinin toyata 90 hp sinin aynı olmadığı kanısındayım.. 90 hp toyota o 1300 kğ (tam emin değilim ama öğle olması lazım..) kasayla iyi gidiyor.. toyotayı kullandığımda benim altımdaki 75 hp den şüphe eder oldum @alper in 90 hp emosunu hemde power box la kullandım toyata ile kıyasladım bana sanki motor güçleri aynı değil gibi geldi.. içimden açıkcası kendi motorumu dyano ya (işi bilen bir yerde) sokmak geliyor.. bana göre fiat gp ye 1,3 motordan başka en az 1,6 diesel ve 1,6 benzinli bir motor daha koymalıydı.. 1,3 motor üzerinde oynama yapıp bu 75 hp buda 90 hp dememeliydi.. kilimayı açıyorum çoğu zaman yolda tıkanıyorum.. diesel kullanmasını bildiğim halde.. illaki devirli kullanmak gerektiriyor... toyata fiat veya toyota bence hepside verdiğin paranın karşılığını veriyor.. benim araba 28 bin ytl kayınpederin arabası 39 bin ytl bakıyorum.. arada 11 bin ytl fark var ama toyata bunu sana malzeme kalitesi ve ek donanımla zaten geri vermiş.. yani fark yok bana göre.. geçen toyotanın arka tamponunu değiştirdik tüm maliyet 550 ytl bizimkide 600 ytl civarı e dedim ne anlamı var benim fiat almamın bende keşke toyota alsan dedim içimden.. bir bakıyorum benim arabadan içeri ses geliyor kayınpederin motor sesi sanki anlaşılmıyor bile.. megan corolla cıvıc linea focus verdiğin parayı kıyasladığında hepsi aynı olcude ne verirsen onu veriyor.. az para verirsen fiat daki gibi performansın düşük ve malzeme kalitesi biraz daha kötü burdan da fiyat farkı ortaya çıkıyor sanki fiat daha ucuz bir arabaymış gibi gözüküyor ama değil.. babamda bir tane hundai panel van var valla benden daha iyi performansı var.. kalkarken bile araba kokluyor ve hemen olduğu yerden kafa kaldırıyor.. ondan sonra benim grandeye biniyorum kalkış yaparken araba sanki ağlıyor.. sakın ikiside aynı sekment aynı araba değil demeyin aradaki farkı düşünerek konuşuyorum.. benim ilk arabam ve şimdiye kadar 24 bin kilometre yol yaptım ve türkiyenin her koşulunda yol yaptım kışında, karında, yazında, asfaltında, yayla yolunda, dağında, patika yollarında ve açıkcası bir daha fiat almayı düşünmüyorum.. her arabanın kronik sorunu olabilir.. bir araba 10 bin satar bir arabada 25 bin satar. 10 bin satandan 100 tane arıza çıkar 25 bin satandan 200 tane arıza çıkar matamatiksel olarak kıyaslama yaparsanız 25 bin araç satan firma 200 arıza ile genede diğerine göre daha başarılıdır.. kalkıpta bizi salak yerine koyup bu firma daha çok arıza veriyor diye bizi kimse salak yerine koymasın.. diyorlarki meganın kronik sorunları var.. meganı sevmeme rağmen ve fiat gp fanatiği olmama rağmen.. diyorum ki o zaman bu insanlar neden gidip hala megan alıyor diyorum.. demekki bu işde bir iş var.. hala arabamı çok seviyorum ama sanıyorum bir daha fiat almıcam gibi geliyor içimden.. ve sanıyorum ikinci arabam ya toyota yada reno yada ford olacak.. ve içimden bir hisde yeni ford focus III geliyor büyük bir ihtimalle 2010 yılında türkiyede olur.. şu an 2008 modelleri diesel olanlar 110 beygir ve 2010 yılında bu 120 veya 125 beygir olur ve bu motorda focusda süper olur.. ve şimdiden kendimi bu arabaya ayarlıyorum allah nasip ederse... fiat hala gp de 1,3 motor sata dursun ama 1,9 120 hp motoru getirmesin... aylar önce linea yı çıkarsın ama 1,4 motor 120 hp eylülde gelecek desin.... fiat artık motorları çinlilere yaptıra dursun... bu politikalarda ancak 3 üncüleğe yada 4 üncülüğe oynarsınız.. ne dim artık... bravo yu türkiyeden önce avrupada çıkarsın.... ve bravo nun güçlü motorları hala vergiden dolayı getirmesin.. (sakin mesajıma hayır bravonun güçlü motoruda gelecek sen yanlışsın diyede cevap yazmayın.. ve bu şekildede yargılayıcı konuştuğum için kusura bakmasın)

bir üst yazımı yazıp gönderdikten sonra sayfaya bakıyorum ve forumda geziyorum.. bir kullanıcı demişki bu gögüsdeki gıcırtılar nasıl çözülecek.. gıcırtı yüzünden en az 4 defa servise gitmişimdir.. ve hala problemim çözülmüş değil... bir yeri yaptırıyorsun diğer yerden gelmeye başlıyor.. ne yapım bende artık vazgeçtim zırıltı sesi ile birlikte kullanıyorum arabayı servisede gitmiyorum.. ve müşteri hizmetlerinden aradığımdada ewet problemin çözüldü diyorum ne dim.. bir bakıyorum bir kullanıcı yeni başlık açmış fiat 1,9 hp yi ne zaman getirecek diye başlık açmış... ben bu lafı kaç defa duydum.. fiat bilmem kaç defa duymuştur.. anlamıyorum vergi farkıymış.. allah aşkına bu vergi farkını fiatmı verecek kullanıcı mı.. bırakda buna kullanıcı karar versin.. çünkü vergi farkını kullanıcı vercek... yoksa yanlışmı konuşuyorum.. ne yani vergi farkını biz veriyoruz size zararına arabamı veriyoruz diyecekti ... saçmalık bu ya... bak lüks markalar 5000 cc lik motor getiriyor.. sen buyuk motor getirmezsen her zaman ikinci marka olursun.. bırakda bunun kararını kullanıcı versin...

geçenlerde servisteyim... bir stilo kullanıcı arabasını satıyor.. arabada yok yok esp dahi var.. abi nesinden memnun değilsin diyorum.. motor bu arabayı kaldırmıyor diyor... geçen sezgintr arkadaşımız bu forumda bir stilo aracın satılık olduğunu yazmıştı.. herşey var donanım full süper ama 1,6 motor bu araçta biraz zayıf kalıyor diyordu.. birazda yakıyor demişti... ben şimdi neden gidipda ford focus almın.. kullanan da kullanmayanda abi süper kaçıyor araçlar diyor... istanbula gidiyorum.. yanımda focus benle dalga geçiyor.. benim zaten limit fabrika olarak 165 km hız yapar diyor 190 km hızla gidiyorum geçiyorum hemen ardından focus bir atak daha yapıp önüme geçip tekrar yavaşlıyor.. adam benle resmen dalga geçiyor... fiat bence; malzeme kalitesi, işçilik kalitesi, ve motor seçenekleri konusunda değişikliğe gitmeli...
    Konu Dikici tarafından (19/08/2007 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood!lütfen forum kurallarını okuyalım.
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

8. Bu mesajı için 7 kişi dejavu'ye teşekkür etti:

yaşar k.
    GP61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 53

tofaş hala doğan-şahin satmadığının farkına varamadı o kafada gidiyor işte bizim arabaları da doğan sandıkları için sorunlara çözüm de bulamıyorlar tofaş ne motor seçeneklerini getirtiyor ne de zengin donanım seçenekleri sunabiliyor.internetteki şikayet sitesine de bakarsanız tofaşın şikayetleri cevaplanma oranı sadece yüzde 4 dacia markası bile yüzde 50deyken düşünün yani içler acısı durumu.Bence tofaş bıraksın bu işi.Gitsin doğan şahin üretmeye devam etsin afrika ülkelerine.Bravo modeli avrupada 2.ele düşmüşken türkiye hala bekliyor.Bir de alfa romeo satıyor bunlar ama satmıyorda diyebiliriz canım güzel arabalar ayda parmaklarımız kadar arabayı zorla satıyor.Niye hep tofaşın ilgisizliği vurdumduymazlığı yüzünden

Özlem ÖNEN
    Selçuk Üniversitesi Unique_GOTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 211

Alıntı dejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçenlerde servisteyim... bir stilo kullanıcı arabasını satıyor.. arabada yok yok esp dahi var.. abi nesinden memnun değilsin diyorum.. motor bu arabayı kaldırmıyor diyor... geçen sezgintr arkadaşımız bu forumda bir stilo aracın satılık olduğunu yazmıştı.. herşey var donanım full süper ama 1,6 motor bu araçta biraz zayıf kalıyor diyordu.. birazda yakıyor demişti... ben şimdi neden gidipda ford focus almın.. kullanan da kullanmayanda abi süper kaçıyor araçlar diyor... istanbula gidiyorum.. yanımda focus benle dalga geçiyor.. benim zaten limit fabrika olarak 165 km hız yapar diyor 190 km hızla gidiyorum geçiyorum hemen ardından focus bir atak daha yapıp önüme geçip tekrar yavaşlıyor.. adam benle resmen dalga geçiyor... fiat bence; malzeme kalitesi, işçilik kalitesi, ve motor seçenekleri konusunda değişikliğe gitmeli...

söylediklerinizde çok haklısınız fiat biraz değişikliğe gitmeli bence de

megane mi linea mı sorusuna geçersek ben olsam megane derdim hem malzeme kalitesi olarak hem sürüş keyfi olarak hem ses geçirmezliği olarak güzel bir araç bence hem lineayı da ben beğenmiyorum bana GP nun yandan yemişi gibi geliyo kısacası megane derim ben

11. Bu mesajı için 2 kişi Unique_GOTH'ye teşekkür etti:

. .
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok

@dejavu

Ben yeni Corollayı kullandım. Dizelini. 90lık GP de kullandım. Söylediklerine maalesef katılamayacağım. 75 hp yi bilmem ama 90lık GP'den kesinlikle çok daha yavaş. İçeriye ses alıyor. Herşeyden önemlisi direksiyon kütük gibi ve vitesler sert. Süspansiyonlar sert ve eski tip. Ben GP'den sonra o arabayı özellikle şehiriçinde hayatta kullanamam. Sac jantlı, plastik oyuncak gibi duran (gördüğümde inanamamıştım) manuel klima düğmeleri olan, eski kasasına göre düşürülmüş plastik kalitesi ile orta donanımı 40 milyar lira. ne artısı var? EuroNcap ten 5 yıldız almış bir de o bir Toyota imiş. Ben 2 sene Corolla kullandım .Yolda da kaldım, termostat arızalandı.

Özetle 40 milyar ona vereceğime 37.800 alaşım janttan, far sensörüne, Blue&Me den krom kaplamalı kapı kollarına ve otomatik klimasına kadar herşeyi sunan Linea alırım.

nesi daha kötü? Motoru mu? Hayır. Multijet en az D4D kadar gelişmiş bir motor. + vergi avantajı var. Tork ve güç eğrileri de ortada.

Yürüyen aksam, motor donanım herşeyiyle Linea gelişmiş bir otomobil. Sadece 3 cm geniş diye ve adı Toyota diye alınmaz bence Corolla. Kaldı ki arka frenlerden ve benzin deposundan gelen sesler ve tıkırtılarla alakalı şikayetler var o araba hakkında.

13. Bu mesajı için 7 kişi Korhan'ye teşekkür etti:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Tasarım olarak Linea,performans Linea(1.4 T-Jet)
    İşçilik, c sınıfına yakınlık olarak Megane derim.Tabi bu sınıfta tercihim hiçbir zaman Megane olmaz

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Fiat, 6 ay sonra 1.6 dizel eksiğini kapatıcak.

Ender REYHAN
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri

Dikkat

Alıntı Korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1.3 Emo ile test sürüşü yaptım. Güzel araba. Tasarım çok şık bence ve performans yeterli.
    1.4 T-Jet daha da iyi olacak ve fiyatı da uygun.

C sınıfında Fiyat/performans olarak tartışmasız en iyi araç. ben C sınıfı sedan bir araç düşünsem hayatta Megane a falan bakmam. Kronik olarak çok sorunu var.

Ama ben de size birşey sorayım insanlar neden hep baz donanımı tercih ediyor? Okan Baş en çok emotion sattık demiş ama bana inandırıcı gelmedi. Bir de mayıs haziran temmuz dönemimde gerçekten hedef 3000 miydi yoksa 3000 küsur satınca hedefimizi geçtik demek için mi böyle dendi?

Fiat Linea dolu dizgin gidiyor

Sadece dizel seçeneği olduğu halde 3280 adetlik satış fena sayılmaz. 1.4 Turbo ne zaman çıkacak? Fazla geç kalınmamalı kanımca

Size iyi çalışmalar. Umarım Linea C sınıfı lideri olur. Ama reklam hiç yok piyasada. Citroen bile satış rakamları düşük olmasına rağmen ne kadar reklam veriyor.
    evet mayıs haziran ve temmuz aylarında hedefimiz 3000 di.bu hedef doğrultusunda çalışmalar yaptık.satış yarışmaları filan düzenlendi ayın satışçısı filan.bunun yanında yoğun bir şekilde tanıtımlar yaptık.her ilde her ilçede.reklamlar evet fazla değil ben de katılıyorum.
    bu arada sadece dizel seçeneği yok benzinli de var.1.4 fire motor.77 Hp.
    emotion modelinin daha fazla satılmasının sebebi bana göre görünümünün (aktiv ve dinamik modeline nazaran) göze hoş gelmesi ve donanımının fiyat olarak uygun olması.dikkat çekici bir araç emotion.linea için 17 inç alaşımlı jantlar da eylül ayında piyasada.

1.4 16v 120 Hp nin emotion fiyatı 35.400 ytl.
    test sürüşü yaptım performansı çok iyi.
    90-100 le giderseniz yakıt tüketimi az,performans isterseniz 120 Hp 16v.
    vergiside uygun.

@dejavu

Ben yeni Corollayı kullandım. Dizelini. 90lık GP de kullandım. Söylediklerine maalesef katılamayacağım. 75 hp yi bilmem ama 90lık GP'den kesinlikle çok daha yavaş. İçeriye ses alıyor. Herşeyden önemlisi direksiyon kütük gibi ve vitesler sert. Süspansiyonlar sert ve eski tip. Ben GP'den sonra o arabayı özellikle şehiriçinde hayatta kullanamam. Sac jantlı, plastik oyuncak gibi duran (gördüğümde inanamamıştım) manuel klima düğmeleri olan, eski kasasına göre düşürülmüş plastik kalitesi ile orta donanımı 40 milyar lira. ne artısı var? EuroNcap ten 5 yıldız almış bir de o bir Toyota imiş. Ben 2 sene Corolla kullandım .Yolda da kaldım, termostat arızalandı.

Özetle 40 milyar ona vereceğime 37.800 alaşım janttan, far sensörüne, Blue&Me den krom kaplamalı kapı kollarına ve otomatik klimasına kadar herşeyi sunan Linea alırım.

nesi daha kötü? Motoru mu? Hayır. Multijet en az D4D kadar gelişmiş bir motor. + vergi avantajı var. Tork ve güç eğrileri de ortada.

Yürüyen aksam, motor donanım herşeyiyle Linea gelişmiş bir otomobil. Sadece 3 cm geniş diye ve adı Toyota diye alınmaz bence Corolla. Kaldı ki arka frenlerden ve benzin deposundan gelen sesler ve tıkırtılarla alakalı şikayetler var o araba hakkında.
    toyota hakkındaki düşüncelerine katılıyorum.antalya daki lansmanda bizim grubun lineayla kıyasladığı araç toyota dizel di.araçtan performans alabilmeniz için limitlerinde kullamanız gerekiyor.ve içeriye fazlasıyla ses veriyor.yetersiz gibi geldi bana....
    Konu endrey tarafından (20/08/2007 Saat 08:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood.lütfen forum kurallarını okuyalım.: )

. .
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok

evet mayıs haziran ve temmuz aylarında hedefimiz 3000 di.bu hedef doğrultusunda çalışmalar yaptık.satış yarışmaları filan düzenlendi ayın satışçısı filan.bunun yanında yoğun bir şekilde tanıtımlar yaptık.her ilde her ilçede.reklamlar evet fazla değil ben de katılıyorum.
    bu arada sadece dizel seçeneği yok benzinli de var.1.4 fire motor.75 Hp.
    emotion modelinin daha fazla satılmasının sebebi bana göre görünümünün (aktiv ve dinamik modeline nazaran) göze hoş gelmesi ve donanımının fiyat olarak uygun olması.dikkat çekici bir araç emotion.linea için 17 inç alaşımlı jantlar da eylül ayında piyasada.

1.4 16v 120 Hp nin emotion fiyatı 35.400 ytl.
    test sürüşü yaptım performansı çok iyi.
    90-100 le giderseniz yakıt tüketimi az,performans isterseniz 120 Hp 16v.
    vergiside uygun.
    1.4 benzinliyi biliyorum da alan var mı? Yok diye bahsetmedim. Kim alır ki? 1160 kg ve 77 hp.115 Nm tork.

Ender REYHAN
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri

arakadaşlar 1,9 motor c seğmentindeki bir araç için fazla değilmi.bence 1.5 motor bu sınıf için daha uygun lineada da 1.5 motor olsaydı daha ii olmazmıydı.tamamen farklı bir araç üretiyorsan bir devrim yap motorunu da 1.5 yap ondan sonra gör bakim nasıl satılıyo bu araç.performansıda mükemmel olur bence.küçücük bir hyundai getz de bile 1.5 110 hp motor var.
    ne dersiniz????

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

1.4 120 bg kullandım motor acayip sesiz ama o turbo ıslığı süper içeriye yol bozukluklarını almıyor süspansiyon başarılı 1.4 megane kullandım allah sabır versin yakıtı içiyor mübarek 3 gün bir fiil anamı ağlattı motor sesi zaten direk beyninde 2006 avensis kullandım 3 gün yaklaşık 600 km bence o sınıfın en dandik arabası avensis passat mondeo ve diğerlerine göre yani toyota ve reno bizim ülkemizde çok abartılıyor bide şu var diğer markalar özellikle japonlar ve vw arabaların hepsini aynı yapıyor içini özellikle ama ne hikmetse fıat yapınca millet sallıyor yok şöyle yok böyle

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ender REYHAN
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri

Araştırma İnceleme

1.4 benzinliyi biliyorum da alan var mı? Yok diye bahsetmedim. Kim alır ki? 1160 kg ve 77 hp.115 Nm tork.
    1.4 benzinli alan var ama dizel gibi satışı yok genelde dizeli tercih ediyorlar.

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.4 120 bg kullandım motor acayip sesiz ama o turbo ıslığı süper içeriye yol bozukluklarını almıyor süspansiyon başarılı 1.4 megane kullandım allah sabır versin yakıtı içiyor mübarek 3 gün bir fiil anamı ağlattı motor sesi zaten direk beyninde 2006 avensis kullandım 3 gün yaklaşık 600 km bence o sınıfın en dandik arabası avensis passat mondeo ve diğerlerine göre yani toyota ve reno bizim ülkemizde çok abartılıyor bide şu var diğer markalar özellikle japonlar ve vw arabaların hepsini aynı yapıyor içini özellikle ama ne hikmetse fıat yapınca millet sallıyor yok şöyle yok böyle
    fiatın doğan şahin döneminden mazisi kötü.ve müşteriler lineayı albeayla kıyaslıyorlar sanki albea nın yeni kasasıymış gibi
    bir değişim süreci içindeyiz.gp yle başladık lineayla devam ediyoruz ve bravo aracımızla da devam edicez.
    Konu Dikici tarafından (19/08/2007 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood.lütfen forum kurallarını okuyalım.: )

yakup goksu
    yakup1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    ypg 83
    Edilen teşekkür: 12

şöyle lineanın çıktığı tarihten itibaren etrafınıza dikkatli baktıysanız,etrafta ne kadar orta ve düşük düzeyde meganlar çoğaldı.öyle ilk zamanlar gibi üst donanımlılar yok.bence bu lineanın kaliteyi bilememde fiyatından korkulduğu gösterir.

A. K.
    nasrettinhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 31

Maalesef ikiside değil...Başka seçenekleri incelerdim..

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

arkadaşlar sizlerden istediğim bişey var. bu bir nevi anket gibi bişey olacak
    linea mı megan mı.???
    performans konfor kullanılırlık açılarından değerlendirirsek sizce hangi araç lider.bizim aracımız da c seğmentinde ve megan da bu seğmentte.bizim açımızdan(fiatçılar olarak) tabiki linea ama biz bir de sizden duymak istedik.sizce linea nın durumu ne olur bu araç gidermi tutulurmu ya da beklemek mi gerekiyor.test sürüşü yapan arkadaşlar varsa nasıl beğendiniz mi.?performans yeterlimi.konfor nasıl
    fikirlerinizi bekliyorum.
    şimdiden teşekkürler...
    Lineanın test sürüşünü yaptım , 1.3 multijet 90 hp performans olarak grande 75lik multijete denk gibi geldi. Ara hızlanmaları gayet yeterli . Vites geçişleri net değildi sert sayılırdı (budurum test aracına özgüde olabilr.) , city modu yok direksiyon sert geldi , ne bilim araç beni etkilemedi dış görünüşünüde hiç beğenmedim. Fiyat faktörünü düşünmessek ben Megan derim.

25. Bu mesajı için 2 kişi the_Algn'ye teşekkür etti:

doĞuş kaRa
    ACTOROFTHEROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 DK 730
    Edilen teşekkür: 67

meGAne... renauLt tan nefreT etmeme ragmen

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon