Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
94 sonuçtan 81 ile 94 arası

Konu: mont geliyor

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre bey bu forumda 3.seneme gireceğim ve 3 senedir farklı markalarda aracı olan arkadaşlarımız oldu ki şu anda benim astram var..2 tane punto kullandım en boşundan en dolusuna..burada her marka eleştiri sınırları çerçevesinde eleştirilir yada övünç sınırları içinde övülür yani bu forumda hyundai de övülür opel de wv de yeterki düzgün işler yapsınlar kötü iş yaparlarsa da eleştirilir..isteyen katılır isteyen karşı çıkar fakat kimse kimsenin aracına TENEKE diyemez..bu forumda hyundai olan arkadaşlar var ne yani çıksın mı forumdan yada arabam çok iyi puntodan sonra daha iyi geldi bana gibi bir cümle kuramaz mı? insanlarımız şu anda neden fiat a güvenmiyor? geçmişteki kuş serisi gibi araçlar yüzünden değil mi? peki sen neden hyundai yi sevmiyorsun? gemişteki accent serisi gibi araçları yüzünden değil mi? yani fiat ile hyundai kendilerini geliştirmişler ki bence şu anda i serisi mükemmel bir seri oldu acaba hiç gidip inceleme fırsatın oldu mu? motoru ile kasası ile şu andaki i serisi çok modern bir seri..ntv de saffetin garajı gibi çok güzel bir program var acaba orada hyundai ve fiat ın fabrikalarını izledin mi? teknolojilerini gördün mü? sen hyundai nin genesis modelini biliyor musun? ABD de o kadar firma varken yılın spor araç ödülünü aldığını biliyor musun? firmalar bu piyasada yarışmak istiyorlarsa kendilerini geliştirmeliler..fiat kendini geliştirdi kuş serisinden sonra gp,bravo,evo gibi araçların yanına mükemmel bir motor olan multijeti koydu ve hepimiz alkışladık aldın biniyoruz..hyundai de kendini geliştirdi ve i serisinin yanına çok güçlü 1.6 crdi motoru koydu yine birçoğumuz alkışlıyoruz fakat kalkıpta era ya TENEKE diyemeyiz çünkü onu da alan arkadaşlarımız var beğenenler var...kaldı ki o kalitede araç olsa bile bunu onların gözünün içine baka baka söylemek bize yakışmaz!!!
    Bir kere kuş serisi Fiat'ın değil TOFAS'ın araclarıydı.

Tofas Fabrikasında Fiat Montajına baslayınca FİAT'ı Tofasın kus serisi ile bagdastırdılar.

Ben Fiatın İTALYA'da Sahın Dogan Murat gibi marka araclar urettiğini vs duymadım gormedim.Turkiyede ki bir kesim Sırf Tofas fabrıkasında Fiat montajı yapılıyor diye kus serisi kus serisi diye kafalarına kazıdılar.

Babamda oyle.ilk puntomu aldım olm fiyatamı bilniir dedi.Şimdi ise benim arabadan inmiyor.

O yuzden acıklama yaparken biraz mantıklı olmakta fayda var.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tofas Fabrikasında Fiat Montajına baslayınca FİAT'ı Tofasın kus serisi ile bagdastırdılar.

Ben Fiatın İTALYA'da Sahın Dogan Murat gibi marka araclar urettiğini vs duymadım gormedim.Turkiyede ki bir kesim Sırf Tofas fabrıkasında Fiat montajı yapılıyor diye kus serisi kus serisi diye kafalarına kazıdılar.

Babamda oyle.ilk puntomu aldım olm fiyatamı bilniir dedi.Şimdi ise benim arabadan inmiyor.

Son kasa şahin ve doğanlar fiat regata nın kalıplarıydı. Ama şu da var ki biz seneler sonra ürettik.

Sent from my iPad 2 using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu nerelere gelmiş.Evet arkadaşlar dün mont'u gördüm rengi duman rengiydi sanırım abimin orda araç güzel aynı transformers gibiydi bi an canlanıp ayaklancak sandım gemi gibi maşşallah ayrıntılı bakamadım ama güzel allah isteyen herkese nasip eder inşallah.Teşekkürler.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şu dediklerinin hepsini ben çok iyi biliyorum da genel olarak Türk halkı böyle bilmiyor demek istedim açıklamamda!!fakat tamamen de ayrı değildirler en basitinden doğanların lisansını FİAT verdi,131 mirafiori Türkiye de çok az ama italyada var..tamamen ayıramazsın..
    Konu tayfux tarafından (06/11/2012 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

tayfun burda kimse başka mark kullanıcıları düşman değil, ama tek marka forumuna girip başka markayı översen ve o forumdaki markayı kötülersen kusura bakmada böyle tepkilere karşılık vermesi hata olur dedin gibi konusu açılır yorumu alınır ama markayı sevenlerin damarına basar gibi inat yaparak üzerine gitmek hoş değil

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı coll34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tayfun burda kimse başka mark kullanıcıları düşman değil, ama tek marka forumuna girip başka markayı översen ve o forumdaki markayı kötülersen kusura bakmada böyle tepkilere karşılık vermesi hata olur dedin gibi konusu açılır yorumu alınır ama markayı sevenlerin damarına basar gibi inat yaparak üzerine gitmek hoş değil
    tabikide damarına basmak hoş değil biraz önce teneke olayına nasıl kızdıysam ona da öyle kızarım..punto forumunda fiat punto hepsi eleştirilebilir tabiki yada başka markalar ama dediğim gibi eleştiri sınırları çerçevesinde şimdi gelip de puntoya teneke dense en önce ben derim hayırdır kardeşim? diye..neyse gereksiz uzatmayalım tartışmayı anlaşılan anlaşılmıştır..

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle şunu söyleyim normal şartlarda ne marka olursa olsun kimsenin aracıns teneke demem ama dün forumda yaşananlar ve Fiat forumunda hyundai nin bu kadar öne çıkarılıp abartılması ve çirkin üslublar kullanılması beni teneke demeye zorladı.Hyundai ye gelince i serisini incelememe gerek yok şirketimde i20 var bursa ya git-gel yaptım araç eski selefi olan getz e göre çok iyi ama şahsi kanaatim kesinlikle punto dan iyi değil ne malzeme kalitesi nede motor performans açısından punto çok çok daha üstün.bunun yanı sıra komşumda yeni elentra var geçenlerde kurban için gebzeye gidip geldik daha önceden incelediğim bravo kadar içi kaliteli gelmedi neyse uzatmaya gerek yok herkesin kendi düşüncesidir.
    dediklerinizin yüzde 90 ına katılıyorum i 20 ve elentra ile punto ve bravo karşılaştırmasında.. ama yukarıda da açıkladığım gibi o lafı söylemek olmuyor en basitinden i20 si olan arkadaşımız var forumda adam 30 küsür milyar verip almış bunun için diyorum..neyse dediğiniz gibi uzatmaya gerek yok..

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2000 cc vergileri çok artmış ya

Ziyaretçi051
    Ziyaretçi Ziyaretçi051 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siz burada satılırmı diye tartışırken araçlar dün geldi bugün ilk araç satıldı bile hemde bir bayana, alım gücü olan düşünmüyor bile

10. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretçi051'ye teşekkür etti:

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz burada satılırmı diye tartışırken araçlar dün geldi bugün ilk araç satıldı bile hemde bir bayana, alım gücü olan düşünmüyor bile
    Haklısın abi ama araç çok güzeldi dediğim gibi detaylı bakamadım ama harika yani

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Açıkçası tartışmaların yaşanmasında ve bu kadar uzamasında biraz da Tofaş suçlu İtalyada teknolojisi bitmiş araçları burada üretmeye başladılar ve yıllarca sürdü bu üretim.Bizler hep Fiat Teknolojisinin 20-30 yıl gerisinden geldik 3. dünya ülkesi olarak.Tofaşın bu araçlarını Fiatla özdeşleştirdik.Sonuçta hep Fiat bizim gözümüzde kaybetti pek bir suçu yokken.Bu yüzden hala puntolarımız hakettiği değeri görmemekte.Başlığın konusu olan mont bu para eder mi derken hep aynı düşünce karşımıza çıkmakta.Bu marka imajının değişimi konusunda Tofaş hala vizyon sahibi olamadığından pek birşey yapmıyor.Bizler de tartışıyoruz

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parası olan ve hoşuna giden alır kim ne diyebilir ki araç güzel o parayı da hak ediyor satılırsa fiat ın imajı tazelenir satılmazsa maziye gömülür gider yapacak birşey yok...

Hüseyin Özden
    ozdkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 71

valla güzel araç . birmota gittim bugün incelemek için gemi gibi araç çok büyük. birmot showroom da 2 tane vardı satılmış ikisi de 108bin ve 111bine. alan alıyor valla.. laf olsun diye söylemiyorum param olsa bende alır ömürlük kullanırdım araçta her şey var.. öle bildiğimiz skoda yeti veya qashqai tarzı bir şey değil araç, gerçek bir SUV

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

güzel araç güzel....valla yiğidi öldür hakkını inkar etme derler....adamlar yapmış....ancak; arkadaşların dediği gibi o rakamlara tercih edilir mi bu araç işte o da tercih meselesi....her zaman söylerim araç alırken fiyatlar arttıkça kafalar daha da çok karışıyor....

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345