16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: FOTO-RALLİ YARIŞMASI ve ODABAŞI-BAL OTOMOTİV FİAT LİNEA LANSMAN TOPLANTISI

t t
    ROFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Standart FOTO-RALLİ YARIŞMASI ve ODABAŞI-BAL OTOMOTİV FİAT LİNEA LANSMAN TOPLANTISI

arkadaşlar selamlar uzun zamandır forumda yazılarınızı okuyup paylaşımlarınızı hayranlıkla izliyorum. ben de sizlerle dün yaşadığım bir toplantıyı ve yarışmayı paylaşmak istiyorum. öncelikle kendini tanıtmayanlara olan tepkinizi bildiğimden dolayı kendimi tanıtmakla başlayacağım. ben 34 yaşındayım, Diayrbakırda yaşıyorum. sizler gibi bir 2007 gp sahibiyim. 90 bg ve 6 ileri vitesi olanlardan... siyah renkli ve iç döşemesi turuncu olan, dıştan haşin, içten çocuksu görünüşlü bir grande puntom var.. ben çocuk doktoruyum belkide bu yüzden şirin yanını daha çok seviyorum otomobilimin.. hafta sonu istanbulda toplantım vardı. aracımı bakım amaçlı olarak diyarbakır bayisine bırakmıştım. toplantı dönüşünde aracımı almaya gittiğimde bir hazırlık içerisindeydi başta Hikmet Odabaşı bey (diyarbakır fiat bayii sahibi) olmak üzere... beni görünce hocam geliyorsunuz değilmi dedi... bende elbette gelirim dedim. hemde yarışma olduğunu söyledi bana... eee eskilerin hızlı yarışçılarından olduğum için kaçırılmaz bir fırsat olarak gördüm ve hemen eve dönüp hazırlandım... tekrar geldiğimde tüm araçlar çağırılmış herkes yarışa hazırdı... yağmurlu bir gün olmasından dolayı 100 araçtan 35 tanesi gelmişti ama olsun yinede en azılı yarışçılar oradaydı... Diyarbakırın güzide 7 noktasının fotoları çekilmiş ve dağıtılmıştı.. har noktadan geçişte resimlere kaşeler basılıyordu... kurallar çoktu.... ama heyecan ve istek daha fazlaydı... o sırada hikmet bey benden bir ricada bulundu... aracıma fiat tv nin kameralarını monte etmek ve yarışı benim aracımdan izlemek istiyorlardı tam benlik bir teklifti... hemen kabul ettim... kısa bir süre içerisinde bu yarışın filmini buradan yayınlayacağız... sonuç olarak birinci olamadım ama sanırım ilk 3 içerisine girdim ama inanılmaz bir heyecandı. Henüz plaketimi almadım.... Yarış kıran kırana geçti.. ABS sensörüm bozuldu. Alternatörde sıkışma sonucu arıza çıktı.. sonuc olarak body computerda bir çok hata çıktı.. çok sıkıştırmışım aracı... ama olsun yarışın da hakkını vermek lazım.. bir çok kez gaz kesici devreye girdi.. ama Sağolsunlar Fiat Ekibi bir rally team edasıyla aracımı servise alıp 15 dakikada herşeyi düzelttiler... Ve hemen arkasından linea tanıtımı başladı. inanılmaz bir görsel şölen vardı... ilüzyon gösterileri havaii fişek gösterileri derken sıra lineanın tanıtılmasına geldi... muhteşem ışık ve lazer gösterileri eşliğinde linea karanlıktan aydınlığa doğru konuşa konuşa geldi... hatta bağıra bağıra geldi... bana bakın ben farklıyım der gibi... sonrada hakikaten konuştuğunu gördük hep birlikte.... size gelen sms mesajlarını okuyor sizin emirlerinizi itiraz etmeden kolayca anlayıp yerine getiriyor... beni çok etkiledi... güzel ve alımlıydı linea... gp den esinlenmişler.. çok benzerlik var... 120 bg olan modelini test etme imkanım oldu... deri koltuklar ayrı bir hava katmıştı... performans ise benim harika bulduğum puntomdan bile maalesef daha iyi idi... maalesef diyorum çünki ben grande puntomu çok severek satın almıştım... ivmelenme çok iyi araçta.. kısacası yapılan gösterileri hakedecek bir araç yapmış fiat... böyle giderse toplumdaki eski fiatta arabamı canım görüşü eminim yok olacak ve fiatta haklı bir yer edinecek piyasada.. sonuç olarak ben de bir grande puntocu olarak hikmet bey ve süper ekibine (ODABAŞI-BAL OTOMOTİV) teşekkür etmek boynumuzun borcu olarak düşündüğüm için sizlerin huzurunuzda teşekkür ediyorum... Fatoş hanıma ise ayrıca teşşekür ediyorum.. ne zaman servise gitsem güler yüzlü ve heyecanlı bir şekilde hocam hoşgeldiniz der ve her işimi hemen halleder tabi hocam hemen hallederiz diyerek... Hikmet bey bana en yakında filmi iletecek ve bende sizlere izleteceğim... eminim çok beğeneceğiniz görüntüler olacak...

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Paylaşım için çok teşekkür ederim. Çok güzel anlatmışsınız.
    Özelliklede alttaki tanımlamaya bayıldım..
    Umarım forumda daha aktif olup, benzeri yorumlarla bize katılırsınız.

Alıntı ROFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siyah renkli ve iç döşemesi turuncu olan, dıştan haşin, içten çocuksu görünüşlü bir grande puntom var..
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Teşekkürler hocam...

(6 yıl Diyarbakırda çalıştım bir kere bile böyle bir organizasyon olduğunu görmedim )

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

hos geldınız... organızasyon cok guzel olmus anlasılan ama yarıs tam nedır nerde gerceklestırıldı anlıyamadım...

t t
    Rengi
    Rock Siyah

sevgili ibrahim yorumumu beğemene sevindim.. bundan sonra aktif olrak sizlere katılacağım...

t t
    Rengi
    Rock Siyah

emrecim diyarbakırdan nezaman ayrıldınız bilmiyorum ama atık diyarbakırda bir çok şey değişti... bu foto ralli yarışmasının ikincisi.. seneyede yapılacak umarım.

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok güzel çok beğendim. eski bir rally hakemi olarak orada bulunmak isterdim

t t
    Rengi
    Rock Siyah

vadi... diyarbakırdaki fiat bayisinin linea tanıtımını yapmak üzere yaptığı lansman toplantısının eğlence bölümlerinden biri olarak foto ralli yarışması yapıldı.. yaklaşık 35 araç katıldı... yarış kuralı olarak 7 noktaya aracınızla varıp ordaki hakem tarafından elinizdeki resimler kaşeleniyordu.. tüm noktaları dolaştıktan sonra yarış başladığı yerde bitti.. böyle bir yarıştı...
    Ayrıca bugün tekrar ODABAŞI-BAL OTOMOTİV e gittiğimde hikmet beyle görüşmek istedim ancak kendisi yernde değildi.. çok mutlu bir haber aldım.. Hikmet beyin baba olduğunu ve işe gelmediğini öğrendim... allah analı babalı büyütsün dileklerimle ayrıldım... ama takipçisi olacağım ralli görüntülerinin... sizlerle paylaşmak istiyorum...

t t
    Rengi
    Rock Siyah

cihan seneye yapılacak olan yarışmaya davetlimiz olarak gelirsin ozaman... ne dersin

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

davet ederseniz neden olmasın.

Ahmet Gündoğdu
    ghost rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    59 AH 256
    Edilen teşekkür: 3

tekrar geldiğimde tüm araçlar çağırılmış herkes yarışa hazırdı... yağmurlu bir gün olmasından dolayı 100 araçtan 35 tanesi gelmişti ama olsun yinede en azılı yarışçılar oradaydı... Diyarbakırın güzide 7 noktasının fotoları çekilmiş ve dağıtılmıştı.. har noktadan geçişte resimlere kaşeler basılıyordu... kurallar çoktu.... ama heyecan ve istek daha fazlaydı...
    Yarış kıran kırana geçti..
    ABS sensörüm bozuldu. Alternatörde sıkışma sonucu arıza çıktı.. sonuc olarak body computerda bir çok hata çıktı.. çok sıkıştırmışım aracı... ama olsun yarışın da hakkını vermek lazım.. bir çok kez gaz kesici devreye girdi.. . 120 bg olan modelini test etme imkanım oldu...
    Sayın hocam ,benimde anlamadığım bu anlattığınız olay(yarış) diyarbakır şehrinin caddelerinde mi oldu?
    Faal trafiktemi yoksa trafiğe kapatıldımı yarışın yapıldığı rut?

Diğer olaysa 120 ps lik linea nın ekim ayında geleceği söylenmişti burdaki bayii tarafından,kandırdılar demek bizi iyimi !!!

t t
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı ghost rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın hocam ,benimde anlamadığım bu anlattığınız olay(yarış) diyarbakır şehrinin caddelerinde mi oldu?
    Faal trafiktemi yoksa trafiğe kapatıldımı yarışın yapıldığı rut?

Diğer olaysa 120 ps lik linea nın ekim ayında geleceği söylenmişti burdaki bayii tarafından,kandırdılar demek bizi iyimi !!!
    tekrar selamlar arkadaşlar... kongrem bugün yapıldı ve ben hemen forumu kontrol ettim...
    ewet ahmet şehirde ve aktif trafikte yapıldı.. ayrıca 120 ps lik modeli ise test ettik... sanırım yanlış bilgi verilmiş size...

zeynep ...
    ... zeynepc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 ******
    Edilen teşekkür: 12

tekrar selamlar arkadaşlar... kongrem bugün yapıldı ve ben hemen forumu kontrol ettim...
    ewet ahmet şehirde ve aktif trafikte yapıldı.. ayrıca 120 ps lik modeli ise test ettik... sanırım yanlış bilgi verilmiş size...
    selam öncelikle odabaşına ve doktorumuza selam keyifli forumlar..odabaşı bizim en gözde bayilerimizden diye duymuştum..bu faliyette ona yakışır tabii..not:120 hp lik aracın sadece test aracı var satış olarak eylülde gelecek...

t t
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı zeynepc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam öncelikle odabaşına ve doktorumuza selam keyifli forumlar..odabaşı bizim en gözde bayilerimizden diye duymuştum..bu faliyette ona yakışır tabii..not:120 hp lik aracın sadece test aracı var satış olarak eylülde gelecek...
    cevabımızıda almış bulunduk teşekkür ederiz zeynep hanım...

--- ----
    ucuz ama zahmetli yakaryos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 1

güzel bir aktivite olmuş
    Konu yakaryos tarafından (27/08/2007 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Punto Sevginizi çok hoş dile getirimşsiniz. Odabaşı'na ve bu güzel günü bizlerle paylaşan size çok teşekkür ederim. Forumda sizi daha sık görmek isteriz.