Merhabalar Arkadaşlar ;

Fiat Grande Punto 2006 Model 1.4 Benzinli araca sahibim aracımda City arızası meydan geldi direksiyon sertleşme yaptı ve Geçtiğimiz Kurban Bayramında yolda giderken kazaya sebebiyet veriyordu. Devamında Istanbula döndüğümde Fiat Müşteri hizmetlerini aradım (bence o kadar gereksiz kurulan bir birim insanlara müşterilerine yardımcı olmayan )devamında kontrollerin sağlandığını ve aracın 10 Yılı geçtiği ve Servis bakımlı olmadığını söyleyip reddettiler.( Arabanın yağı polen filtresiyle City direksiyon arasında bağ kurabilen bir mantık beyin nasıl bir beyinse) Devamında Tüketici Hakem Heyetine E devletten başvurdum buradan aldığın iki evrağı ek yapıp kendilerine yolladım. Fakat yolda bir anda kitlenip kalıp daha ağır sonuçlar yaşamadan bunu nasıl Fiat servisten değiştirebilirim. Aracın 3 Sahibiyim geçmişi hakkında pek bilgi sahibi değilim derken yanlış anlaşılmasın City hakkında bilgim yok yapılmışmı değiştirilmiş mi falan konuyla ilgili yardım ve cevaplarınızı beklemekteyim. (Bu arada bazı arkadaşlar konuyla alakalı kendileri yaşamadıkları için atıp tutabiliyor forum o kişiler yazmazlarsa eğer sevinirim. Unutmasınlarki bu kronik bir arıza bugün bana yarın onlara )