20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bir mutlu sonda benden olsun

Emre Şahin
    emrek8899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536
    Edilen teşekkür: 72

Mutlu Bir mutlu sonda benden olsun

yaklaşık 1 aydır city belasıyla uğraşıyordum fiat genel müdürlüğüne dökmediğim dil kalmadı en son %50 sini karşılarız dediler buda bana maliyeti 1200 tl idi yaptırmadım yaptıramadım. Kavaklıdere yetkili servis sahibi Müslüm beye ve Bensu hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum onunlarında bu konuda uğraş verdiğini biliyorum sonuç olarak Fiat İtalya ya mail attım bi güzellik yapıp ücretsiz değişim yapabileceklerini gerekli görüşmeleri Fiat Türkiye ile yaptıklarını ücretsiz değiştirebileceklerini söylediler. Saolsun Fiat türkiye beni arayıp Fiat İtalya ile görüştüklerini ve bizim insiyatifimiz oldugunu söyleyip sizi daha fazla uğraştırmak istemiyoruz diyerek City mi değiştirdiler Bana insiyatif kullamışlar çok saolsunlar yani

Kavaklıdere yetkili servisine bir kez daha teşekkürü borç bilirim

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Gözünüz aydın

Emre Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536

Alıntı CMasteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözünüz aydın
    Teşekkür ederim

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Hadi hayırlı olsun kardeşim darısı diğer citylilerin başına.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

İnsiyatifini yidiklerim

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536

Alıntı BaranSelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun kardeşim darısı diğer citylilerin başına.
    teşekkür ederim herkes peşini bırakmasın hakkını arasın İtalyada araçları geri çeğırdıklarını duydum

Emre Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsiyatifini yidiklerim

Fiat Türkiye bu arızayı kronik kabul etmiyormuş

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Gözünüz aydın Darısı diğer arızası olan arkadaşlara . Sevindirici bir haber.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Alıntı emrek8899 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat Türkiye bu arızayı kronik kabul etmiyormuş
    TÜRKİYE şaşırmamalı. Elin avrupalısı imajımı zedelemem diyor ama bizde böyle değil işte. Ne koparabilirim düşüncesi...

Emre Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536

Alıntı CMasteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TÜRKİYE şaşırmamalı. Elin avrupalısı imajımı zedelemem diyor ama bizde böyle değil işte. Ne koparabilirim düşüncesi...
    Aynen öyle Fiat Türkiye ile bir konuşmam abartısız
    -Bakın bu diresiyon yolda giderken kitlenme riski var
    +evet olabilir
    -insan hayatı bukadar ucuzmu
    +ozman değiştirin
    -kronik bir sorun ücretsiz değiştirmeniz gerekiyor italyada araçlar geri çağırılmış
    +kronik değil biz kabul etmiyoruz size insiyatif olarak %50 sini karşılayabiliriz
    -yaptıramayacagım param yok kitlencek korkusuyla aracıma binemiyorum
    +yapabilecegimiz birşey yok

gerçekten şaka gibi

Mehmet Durmaz
    medu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

hayırlı olsun. kendileri çağırıp yapmaları gereken arıza ama uğraştırmaktan geri kalmıyorlar. darısı diğerlerine.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Benimde değişecek parça bekliyoruz

Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Emre Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536

Skintisi olan herkesin ucretsiz degistirilmesi gereken bi parca umarim ugrasmadan halledersiniz

haydar canoglu
    ion brcan157 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06BR157
    Edilen teşekkür: 45

ben şahsen bu forum sitesini tercih edip stıckerına kadar yapıstırmamın nedeni tecrubelı ve deneyimli abilerimin arkadaslarımın olması.inanın çok karalama kampanyasıyla karsılastım sahsıma gelen msjlara kadar gosterebılırım ama ben tercihimi burdan yana yaptım.demem o ki bu lanet olası city belası yuzunden gerek emre kardesıme gerek hepımıze yapılan veya yapılacak olan konusmalara karsı (servislerden bahsediyorum)bizim forum olarak önlem almamız gerekmiyor mu.yahu bizden buyuğü varmı usta türkiyede.neden bi form bi dilekçe bi msj bişey yapıpta sesımızı duyuramıyoruz.illa yok italyadaki distiributorune kadar gidelim abi.anlamış değilim ya cidden ayıptır adama telefonda konustugu kelımelere bakın ve bu benım duydugum ılk değil.yazık ya böyle para kazananlara yazık..
    FALCON SLOT

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı brcan157 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şahsen bu forum sitesini tercih edip stıckerına kadar yapıstırmamın nedeni tecrubelı ve deneyimli abilerimin arkadaslarımın olması.inanın çok karalama kampanyasıyla karsılastım sahsıma gelen msjlara kadar gosterebılırım ama ben tercihimi burdan yana yaptım.demem o ki bu lanet olası city belası yuzunden gerek emre kardesıme gerek hepımıze yapılan veya yapılacak olan konusmalara karsı (servislerden bahsediyorum)bizim forum olarak önlem almamız gerekmiyor mu.yahu bizden buyuğü varmı usta türkiyede.neden bi form bi dilekçe bi msj bişey yapıpta sesımızı duyuramıyoruz.illa yok italyadaki distiributorune kadar gidelim abi.anlamış değilim ya cidden ayıptır adama telefonda konustugu kelımelere bakın ve bu benım duydugum ılk değil.yazık ya böyle para kazananlara yazık..
    Çok haklısın. Ancak bu işin asıl sorumlusunu ben İtalya'daki patronlarda buluyorum. Tıpkı VW gibi. Marka değerini hiçe sayan bir distrübitör ve servis ağıyla çalışıyor.(VW için Doğuş Oto,Fiat için TOFAŞ)

Bu sorun için Fiat İtalya'da arabalarını geri çağırırken,dünyada eli kolu olan distrübitör ve servis ağına "Siz de çağırın,bu kronik sorun,masrafları ben karşılıyorum" diyebilir. Bunun örnekleri var.

Dolayısıyla bu bir çifte standart. Italya'da üretilen Punto'nun malzeme kalitesiyle TR'deki bir değil. Incelemelere bakabilirsiniz. Onun dışında oralarda olan motor seçenekleri(Abarth,1.6 dizel vs.) TR'ye gelmedi. Bu da bir çifte standart örneği. Bırak Abarth motoru,modifiye parçasını bulamıyoruz yahu. Bunun yüzünden sanayide pvc boruyla yapılan egzosun adı oldu Abarth Egzos. Gidin bi sanayiye bana abart yap abi deyin,adam abart diye size düz boru kaynaklar.

Forum olarak bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok. Zaten 2006 2009 serisinde olan problem. Bunun üstünde düşük ihtimal olabiliyor. Artık nadir oluşuyor yani. Ben ilk üye olduğumda(ki benim üye olmama bahanem de City Arızasıdır) son konularda hep City yazıyordu. Bi nebze azaldı ve Fiat bu konuda biraz daha rahatlayarak istediği gibi at koşturuyor. Sizin gibi hakkını bilen ve arayan iyi insanlar ancak faydalanabiliyor bu durumdan. Tebrik ediyorum.

LG-D802 cihazımdan gönderildi
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

haydar canoglu
    ion brcan157 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06BR157
    Edilen teşekkür: 45

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok haklısın. Ancak bu işin asıl sorumlusunu ben İtalya'daki patronlarda buluyorum. Tıpkı VW gibi. Marka değerini hiçe sayan bir distrübitör ve servis ağıyla çalışıyor.(VW için Doğuş Oto,Fiat için TOFAŞ)

Bu sorun için Fiat İtalya'da arabalarını geri çağırırken,dünyada eli kolu olan distrübitör ve servis ağına "Siz de çağırın,bu kronik sorun,masrafları ben karşılıyorum" diyebilir. Bunun örnekleri var.

Dolayısıyla bu bir çifte standart. Italya'da üretilen Punto'nun malzeme kalitesiyle TR'deki bir değil. Incelemelere bakabilirsiniz. Onun dışında oralarda olan motor seçenekleri(Abarth,1.6 dizel vs.) TR'ye gelmedi. Bu da bir çifte standart örneği. Bırak Abarth motoru,modifiye parçasını bulamıyoruz yahu. Bunun yüzünden sanayide pvc boruyla yapılan egzosun adı oldu Abarth Egzos. Gidin bi sanayiye bana abart yap abi deyin,adam abart diye size düz boru kaynaklar.

Forum olarak bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok. Zaten 2006 2009 serisinde olan problem. Bunun üstünde düşük ihtimal olabiliyor. Artık nadir oluşuyor yani. Ben ilk üye olduğumda(ki benim üye olmama bahanem de City Arızasıdır) son konularda hep City yazıyordu. Bi nebze azaldı ve Fiat bu konuda biraz daha rahatlayarak istediği gibi at koşturuyor. Sizin gibi hakkını bilen ve arayan iyi insanlar ancak faydalanabiliyor bu durumdan. Tebrik ediyorum.

LG-D802 cihazımdan gönderildi
    adama telefonda söylediği lafa bakarmısın ya.cidden daha beterini gördüm..modifiyeye gelince hiç girmemek bile lazım.türkiyede insanların özlük hakları bile yenirken ben arabamanda 1 numara cam filmiden ceza yiyorum.cok umursamıyorum napım ama ayıptır ya koca polis memuru eğildi arabanın altına bakıp plakama ısık tuttu(mühürlümü diye) ya kardeşim bırak onu ne pislik insanlar var onlarla ugras.ben para vermısım almısım tabiki süsliycem..neyse konuyla cok alakasız oldu.umarım herkes bi gün hak ettiğini bulur.konussak dünyalar olur..
    FALCON SLOT

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erman adakale
    ermanadakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    39EA581
    Edilen teşekkür: 126

helal olsun sorununuz çözüldüyse ne mutlu bizim ülkemizde malesef bu işler güzellikle olmuyor iş güzar fiat ve benzeri firmaların TÜRKİYE DEKİ KOLLARI yüzünden
    keyifli sürüşler
    herkes kazandığı karşısında REHİNDİR.

Emre Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536

Herkese yorumlarindan dolayi teşekkür ediyorum ulkede hakkini arayana da kotu gozle bakiliyor neyse konu boyle uzar gider ama sunu diyebilirim ki ben ugrastim sonucu guzel oldu sorunu sıkıntısı olan herkes hakkini arasin

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tugrul candemir
    uzunsamsun81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 8

gözünüz aydın. umarım Fiat buraları okuyordur.

ATADAN EGEMEN DÖLEK
    PUNTOCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 4

Arkadaşlar City sorunu için işin peşini bırakmayın geçtiğimiz yaz benim de başıma geldi yaklaşık 4 ay süren telefon görüşmelerinden sonra ve benim bir iki şikayet formuna yazdıklarımdan sonra sadece işçilik bedeli ile değiştirmeye razı oldular 350 TL gibi bir ücret karşılığında geçtiğimiz Aralıkta parçayı değiştirdiler. Adamların mantığı ne koparsak kar olayı o yüzden sıkıyorlar biraz size düşen yılmadan bıkmadan aramak.