Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 21 ile 31 arası

Konu: City Direksiyon Arızası

Özge Ercebe
    poggi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Standart Ce: City Direksiyon Arızası

2007 Model Grande Punto aracımda Şubat ayında meydana gelen city arızasını Ankara Kartaş Otomotiv 2663 tl karşılığında gidermişti. Bunun üzerine Ankara il Hakem Heyetine başvuruda bulunmuştum. Hakem Heyeti başvurumu haklı buldu. Bugün Karta Otomotiv'den arayarak aldıkları ücreti iade edeceklerini söylediler. Hakem Heyeti kararına ulaşabilirsem foruma yükleyeceğim.

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Alıntı poggi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007 Model Grande Punto aracımda Şubat ayında meydana gelen city arızasını Ankara Kartaş Otomotiv 2663 tl karşılığında gidermişti. Bunun üzerine Ankara il Hakem Heyetine başvuruda bulunmuştum. Hakem Heyeti başvurumu haklı buldu. Bugün Karta Otomotiv'den arayarak aldıkları ücreti iade edeceklerini söylediler. Hakem Heyeti kararına ulaşabilirsem foruma yükleyeceğim.
    Tebrik ederim hayırlı olsun. Karar metnini mutlaka bekliyoruz. Aslında forumda bu tür kararların bulunduğu müstakil bir evrak kısmı oluşturulsa iyi olur. Diğer türlü sayfalarca yazışmalar devam ediyor evraklar arada kalıyor.

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı feyzullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim hayırlı olsun. Karar metnini mutlaka bekliyoruz. Aslında forumda bu tür kararların bulunduğu müstakil bir evrak kısmı oluşturulsa iyi olur. Diğer türlü sayfalarca yazışmalar devam ediyor evraklar arada kalıyor.
    Katılıyorum, çok şükür city problemim yok ama, son zamanlarda çok sık city sorunu konusu gördüm,açıkçası arabaya her binip çalıştırdığımda city ışığına bakıyorum sorun varmı diye Ayrıca arkadaşın Ankarada bu sorunu ücretsiz hallettirmeside güzel birşey oldu, en azından yakınımızda
    Beklenen Şuan Düşünüyorum....
    2009 Fiat Grande Punto Fire Fun
    2006 Opel Vectra 1.6 essentia
    2011 Fiat Grande Punto 1.4 fire active

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Alıntı Kadir00906 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum, çok şükür city problemim yok ama, son zamanlarda çok sık city sorunu konusu gördüm,açıkçası arabaya her binip çalıştırdığımda city ışığına bakıyorum sorun varmı diye Ayrıca arkadaşın Ankarada bu sorunu ücretsiz hallettirmeside güzel birşey oldu, en azından yakınımızda
    Benim aracımda da city sorunu yok çok şükür. Ama her ihtimale karşı forumdaki emsal kararlardan bulabildiklerimi bilgisayarımda bir klasör açıp orada topladım. Hukuki süreci kendi lehime sonuçlanacak şekilde döküman birikimine sahip olduğumdan pek de umrumda değil açıkçası. Bundan dolayı city'de sorun varmı yokmu bakmıyorum. Sorun olursa zaten belirtilerinin hepsini forum sayesinde öğrendim. Gerekli işlemleri başlatırım

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı feyzullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aracımda da city sorunu yok çok şükür. Ama her ihtimale karşı forumdaki emsal kararlardan bulabildiklerimi bilgisayarımda bir klasör açıp orada topladım. Hukuki süreci kendi lehime sonuçlanacak şekilde döküman birikimine sahip olduğumdan pek de umrumda değil açıkçası. Bundan dolayı city'de sorun varmı yokmu bakmıyorum. Sorun olursa zaten belirtilerinin hepsini forum sayesinde öğrendim. Gerekli işlemleri başlatırım
    Bende aynı şekilde bilgisayarımda klasörde topladım city sorununda sunulan evrakları ve örnekleri, en azından elimde belgem var tabi burada forum ahalisine teşekkür etmek lazım, bilgi paylaştıkça güzeldir
    Beklenen Şuan Düşünüyorum....
    2009 Fiat Grande Punto Fire Fun
    2006 Opel Vectra 1.6 essentia
    2011 Fiat Grande Punto 1.4 fire active

deniz karahan
    karahan77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Cevap: Ce: City Direksiyon Arızası

merhaba benim 2006 model puntomda da aynı sorun meydana geldi fiatttan olumsuz yanıt geldi sizdeki evrakları bana da gönderebilirmisiniz. dkarahan77@mynet.com

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

Standart Cevap: City Direksiyon Arızası

2006 da ve kısa süre içindede 2007 de değişim olayına karışmayacak fiat markası 10 yıl süresi dolduğu için diğer forumda ve başka mecralardada görmedim bu yıl aracı 2006 model olupta göğüs ve direksiyon arızasını ücretsiz yaptıranı
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

bülent bayar
    bulentx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Yok
    Plaka
    22RD588

2007 grande punto fire active orjinal italyan arabamda direksiyonda city problemim vardı.Forumdaki arkadaslardan parcanın ucretsiz degiştirilebilecegini ogrendim ve cargı merkezını aradım..onlar once servise gıtmemi istediler.servis yardımcı olmazsa kendılerının konuyu genel mudurluge bıldırecegını soyledıler ve 05.12.2016 tarıhınde servise gittim.servisteki emel yılmaz hanım(özakıncı otomativ tic.a.ş keşan/edirne) çok yardımcı oldular.ve yaklaşik 4-5 bin lira degerındekı city parçasını ucretsiz degisterebıleceklerını soyledıler..cok mutlu oldum. kendılerıne ve fiat ailesine buradan sonsuz teşekkurler ediyorum..grande merci

Hakan Aygün
    Hds direksiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    44 av 237

Direksiyon arızalarınız giderilmektedir
    Çok geçmiş olsun sorun etmeyin
    Eps arızalarını itina ile yapmaktayız
    Hds direksiyon 05335770962

10. 18/04/2018, 19:33

Sezai Arslan
    Sarslan ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van
    Rengi
    Yok

Arkadaslar oncelikle herkese merhabalar ben vanda memur olarak gorev yapmaktayim city mod ariza vermeye basladi aracim 2006 fiat grande punto 110 binde ve 6 7 bakimi serviste yapilmis. Bu konuyla ilgili servis ve fabrika aracin 10 yasini doldurdugunu sebeb gösterip olumsuz cvp verdiler 5 bin tl masrafla degisim yapariz diyorlar. Daha önce degisimi ücretsiz yapmis yada gerekli hukuki surec icin elinde evrak ve belge olan arkadaşlar rica etsem bana gonderebilirler mi ?

süleyman Ş
    General edll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR
    Edilen teşekkür: 834

Alıntı Sarslan ars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar oncelikle herkese merhabalar ben vanda memur olarak gorev yapmaktayim city mod ariza vermeye basladi aracim 2006 fiat grande punto 110 binde ve 6 7 bakimi serviste yapilmis. Bu konuyla ilgili servis ve fabrika aracin 10 yasini doldurdugunu sebeb gösterip olumsuz cvp verdiler 5 bin tl masrafla degisim yapariz diyorlar. Daha önce degisimi ücretsiz yapmis yada gerekli hukuki surec icin elinde evrak ve belge olan arkadaşlar rica etsem bana gonderebilirler mi ?
    10 yaşını geçen araç için ne yapsanız b0oş. hukuki olarak 10 yıl şartı var. hukuki süreç bu süre içinde olan araçlar için geçerli. istanbuldaydı sanırım bu arızayı 700 lira gibi bir ücrete yapıyorlar. sizin oralara yakın bir ilde varmı onu araştırmak lazım. geçmiş olsun.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12