Sayfa 13/14 İlkİlk ... 91011121314 SonSon
273 sonuçtan 241 ile 260 arası

Konu: 2 Ekim Bursa GrandePuntoTR Akmerkez Buluşması

Mehmet Emin CAN
    MhMt_EmN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 BOF 66
    Edilen teşekkür: 17

BNCEDE cokkk ıyı olur hem arayı acmamak en ıyısı dıger bulusma 1 sene snra olcaksa bı onemı olmuyo

Ayhan Güler
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ayhan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 L 1377
    Edilen teşekkür: 414

arkadaşlar kafedeki resimler nerede

ÇİLEN ATAÇ
    cilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 CLN 23
    Edilen teşekkür: 348

facebookda ayhan abi etiketledim bazılarında seni

Ahmet KURUMAHMUT
    loneliness61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

katılamadığım için çok üzgünüm... daha doğrusu haberim olmadığından katılamadım yoksa her türlü gelirdim.. resimleri görünce kıskanmadım desem yalan olur nasipse 29 ekimdeki buluşmada her türlü varım..

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Öncelikle buluşmayı organize eden Çilen kardeşimi ve Filiz hanımı, sonra da katılan tüm dostları tebrik ederim. Çok güzel bir buluşma olmuş. Daha nice nice buluşmalara diyelim.

Çilen'cim çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Bu aralar gerçekten bir nazar var.

Çok mu göze batıyor, beğeniliyoruz ne?

Bu arada buluşma fotoğraflarında 2. kez kendi arabam dışında bir Arizona beji GP gördüm. Gerçekten ayrı bir sevindirik oldum. Ne de olsa azınlığız bu renkte

Mehmet Emin CAN
    MhMt_EmN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 BOF 66
    Edilen teşekkür: 17

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle buluşmayı organize eden Çilen kardeşimi ve Filiz hanımı, sonra da katılan tüm dostları tebrik ederim. Çok güzel bir buluşma olmuş. Daha nice nice buluşmalara diyelim.

Çilen'cim çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Bu aralar gerçekten bir nazar var.

Bu arada buluşma fotoğraflarında 2. kez kendi arabam dışında bir Arizona beji GP gördüm. Gerçekten ayrı bir sevindirik oldum. Ne de olsa azınlığız bu renkte

ne demk yasemin bu kutsal görevi başarı ile yerine getirmekten mutluluk duyoyoruz hepimiz hersey puntolarımız için yolda giderken yalnız kalmamaları için =) ayrıca yasmin hanım son anda bi işiniz çıkmıstı galıba bu bulusma öncesinde siizin galiba yanlıs hatırlamıyorsam bursada 29 ekım'e baska bır bulusma ayrlamaya calısıyoruz bu sfer mutlaka aramızda görmek ıstıyoruz sizi ve yakıın sehirlerden diger puntocuları =)

ÇİLEN ATAÇ
    cilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 CLN 23
    Edilen teşekkür: 348

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tesekkür ederim yasemin abla.. valla bi talihsizlik oldu ama Allahtan hiç bişey yok arabada. nazarlık niyetine bi çarptım lafı çıkacak ağzımdan. ben normal carpmam zaten anca böyle duran arabaya çarparım arıza arızyı cekiyor ömer in bişeyi yok çok şükür doktora bile gitmedik evet senin renginden vardı bi 06'mız buluşmamız sohbetimiz çok güzeldi inşallah daha güzellerini de görürüz

özhan yozgat
    ozhanyozgat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 7

Düşünsenize 29 ekimde bayraklarla toplanıyoruz ve en az 30 punto tur atıyoruz ...ne yalan söyleyim akşam yerel kanallarda oluruz ve grubumuzun ücretsiz reklamını yaparız ....bakayım valla yaparız ....

FRANSIZ KALDIĞIMIZ ARAÇ ÖZELLİKLERİ....(kendi bildiğim kadar)

ABS : kullanıldığı taşıtın kararlılığını, manevra ve durma yeteneğini artırabilen bir fren sistemidir.
    ASR : özellikle çekiş yeteneğinin azaldığı kumlu, karlı, yağmurlu yol koşullarında yararlı olmaktadır.Kaymayı engeller.
    ESP : aracınızın kritik durumlarda savrulmasını ve kaza yapmasını önler
    VSA : pati çekmeyi engeller, gazı kendi otomatik olarak keser.
    EPS : arabanın direksiyon sertliğini ayarlayan elektronik sistem. hız yüksek iken direksiyonu sertleştirir, yavaş giderken de manevra kolaylığı için yumuşatır.
    AİRMATİC : hava kalite sensörü, içerdeki havanın kalitesini ölçüyor ona göre dışardan kaliteli hava aktarıyor.
    EDL : uygun olmayan yol koşullarında bile, çekişi, hızlanmayı ve dik rampaları tırmanmayı kolaylaştırır ve hatta mümkün kılar.EDL sistemi otomatiktir.Sürücünün herhangi bir şekilde müdahale etmesine gerek olmaz.
    EBD : bu sistem sayesinde tekerlekler kilitlenmeden minimum reaksiyon süresinde max. frenleme sağlar. yani freni 4 tekere otomatik olarak yayıyor.
    BAS : sürücünün fren pedalına sert basması halinde fren gücünün tam olarak devreye girmesini simgeliyor.
    CRUİSE KONTROL: Otomatik hız kontrol sistemi olarak tanımlanan “Cruise Control” sürücü tarafından devreye sokulduğunda, aracın hızı sabitleniyor sistem gaza, frene ya da sistemi çalıştıran düğmeye yeniden basıldığında devreden çıkıyor. ARACIMIZDA BULUNAN BAZI ÖZELLİKLERİ BİLMEK HEPİMİZ İÇİN İYİ OLUR DEDİM ARKADAŞLAR ..........HEPİNİZİ SEVİYORUM ...
    Konu JASMINE tarafından (04/10/2011 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: mesajlarınız birleştirilmiştir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı MhMt_EmN_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne demk yasemin bu kutsal görevi başarı ile yerine getirmekten mutluluk duyoyoruz hepimiz hersey puntolarımız için yolda giderken yalnız kalmamaları için =) ayrıca yasmin hanım son anda bi işiniz çıkmıstı galıba bu bulusma öncesinde siizin galiba yanlıs hatırlamıyorsam bursada 29 ekım'e baska bır bulusma ayrlamaya calısıyoruz bu sfer mutlaka aramızda görmek ıstıyoruz sizi ve yakıın sehirlerden diger puntocuları =)
    Aranızda olmayı çok isterim ancak o gün Ankara'da çok sevdiğim eski puntocu yeni bravocu bir arkadaşım evleniyor. Onun düğününde olacağım. Keşke yakın mesafeler olsa da her iki organizasyona katılalabilseydim. Şöyle ekstra güçlerim falan olması lazım Ancak çok istememe rağmen Allah bana vermiyor

Ancak bir haftasonu mutlaka geleceğim. Ve ben geldim hadi buluşmaya diye herkesi arayacağım. Şimdiden söylemesi.

Alıntı cilem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkür ederim yasemin abla.. valla bi talihsizlik oldu ama Allahtan hiç bişey yok arabada. nazarlık niyetine bi çarptım lafı çıkacak ağzımdan. ben normal carpmam zaten anca böyle duran arabaya çarparım arıza arızyı cekiyor ömer in bişeyi yok çok şükür doktora bile gitmedik evet senin renginden vardı bi 06'mız buluşmamız sohbetimiz çok güzeldi inşallah daha güzellerini de görürüz
    Evet, nazarlık olsun. Allah başka da göstermesin.

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

Alıntı cilem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    facebookda ayhan abi etiketledim bazılarında seni
    Bana bu yaştan sonra facebook açtırcanız ya. Bıktım bu face muhabbetinden.

Filiz Yaşayanlar
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PoLLiaNNa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 JHP 30
    Edilen teşekkür: 124

Alıntı xcruelx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana bu yaştan sonra facebook açtırcanız ya. Bıktım bu face muhabbetinden.
    uğur abi bak senin içinde ekledim ben buraya fotoları

Kemal yılmazer
    kemal03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 NH 082
    Edilen teşekkür: 6

merhabalar aranıza yeni katılımda bulunuyorum. buluşmadan haber olabilseydim önceden mutlaka uğramak isterdim çünkü bende tam ogün yeni grande puntocu oldum en azından birmota gitmeden önce fikirlerinizi görüşlerinizi almak benim içinde çok güzel olabilirdi neyse artık bi daha ki ilk buluşmaya nasip olur tanışmak sizlerle.

Serhan Göz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. feedbackx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 GT 441
    Edilen teşekkür: 145

Hayırlı olsun aracınız aramıza hoşgeldiniz. Tanışma bölümünden kendinizi tanıtabilirsiniz. 29 ekim Cumhuriyet bayramı buluşması yapılacak katılımınızı bekliyoruz
    Konu feedbackx tarafından (04/10/2011 Saat 18:05 ) değiştirilmiştir.

ÜMİT ERTAŞ
    gencfb16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 4

özhanım resimler nerde göremiyorum

ÜMİT ERTAŞ
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

aynen mehmet e katılıyorum.havalar soğumadan bi piknik olayına girmek lazım.kışın uludağa çıkmayı düşünmeyin o karda bayırda bayılır bizim arabalar))

Ayhan Güler
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ayhan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 L 1377
    Edilen teşekkür: 414

Alıntı gencfb16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen mehmet e katılıyorum.havalar soğumadan bi piknik olayına girmek lazım.kışın uludağa çıkmayı düşünmeyin o karda bayırda bayılır bizim arabalar))
    bizim derken sizin araçmı??

Serhan Göz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. feedbackx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 GT 441
    Edilen teşekkür: 145

Abi senin altında dizel t-jet var Sen niye allındın şimdi

Kenan Nalbant
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GpMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 JKG 60
    Edilen teşekkür: 18

ÜMİT ERTAŞ
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

yaw puntonun bayır performansı çok kötü.hele 77 hp lerin.benim ki öyle yani.

Sayfa 13/14 İlkİlk ... 91011121314 SonSon