PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Compenant' ım patladı

Ah-MeT
05/01/2009, 17:30
Arkadaslar, Bugun sol ön Compenantım patladı dayanamadı sonunda, çok
yuksek sesle müzik dinlemeyi sevmem ama şu küresel kıriz nedeniyle olsa gerek
kendimi yüksek ses müziğe vurdum buda bana zarara sebep oldu.

Aracımda 2 takım "BL60CS Boss" öndeki takımı degiştirecegim mecburen
Tekrar Boss un BL60CS mi taksam yada farklı bir modelmi taksam kararsız kaldım.

Bir aracta önlerde takılı olan "JBL GTO 6507C" ın sesini dinlemiştim başarılı bir modeldi. Yada "Kicker KS 65.2" mi taksam, kararım jbl gto 6507c yinede kafam karışık...

JBL GTO 6507C
Boss BL60Cs
Kicker KS 65.2

Bu 3 Compenanttan hangisini tavsiye edersiniz,

Başka bir konuda Kicker Ds 65.5 ile JBL GTO 6507C arasında JBL tavsiye edilmiş. Kicker Ds 65.2 cok performanslı bulmadım.

femoli
05/01/2009, 18:16
Ekonomik kriz vurdu kendini müziğemi verdin :? :D

Ah-MeT
05/01/2009, 18:37
Ekonomik kriz vurdu kendini müziğemi verdin :? :D
evet yaw:( iş yok boş boş yapacak bişi yok PC de muzik yapıyom gidiyom arabada dinliyom:) hadi sole bakalım hangi compenant ı alayım,
Kickerleri %50 indirimli alabilirmiyim senden :)

femoli
05/01/2009, 19:03
evet yaw:( iş yok boş boş yapacak bişi yok PC de muzik yapıyom gidiyom arabada dinliyom:) hadi sole bakalım hangi compenant ı alayım,
Kickerleri %50 indirimli alabilirmiyim senden :)
jbl den şaşma derim yinede sen bilirsin fiyat olarakta kalite olarakta güzel kicker den iyi diyebilirim ..

Olsa tükkan senin :d

onur5470
05/01/2009, 21:41
jbl bence de!!
hakkını verir yani

ABNEW
05/01/2009, 21:43
Ahmet geçmiş olsun,
Krizden kendini müziğe verdin , müzik ise seni yine krize soktu anlaşılan :)

Müzik sistemlerinden pek anlamasam da çevremde JBL in sistemleri oldukça beğeniliyor...

Ah-MeT
06/01/2009, 18:12
Bugun JBL GTO 6507C serisinden 1 takım onlere bagladım, Güzel ses veriyor Boss BL60CS den biraz daha iyi diyebilirim sert vuruyor:)

Bir konu daha var kapı içleri su alıyor compenantların arkası ıslaktı sargılara su gitmiş oksitlenmeye baslamıstı, patlamasının sebeplerinden bunun yuzunden de olabilcegini dusundum, yazık gunah o kadar para veriyoz compenant takıyoz yagmur suyu kapının içine giriyor haporlorler ıslanıyor oksitleniyor...

mehmet1706
23/01/2009, 00:45
Bugun JBL GTO 6507C serisinden 1 takım onlere bagladım, Güzel ses veriyor Boss BL60CS den biraz daha iyi diyebilirim sert vuruyor:)

Bir konu daha var kapı içleri su alıyor compenantların arkası ıslaktı sargılara su gitmiş oksitlenmeye baslamıstı, patlamasının sebeplerinden bunun yuzunden de olabilcegini dusundum, yazık gunah o kadar para veriyoz compenant takıyoz yagmur suyu kapının içine giriyor haporlorler ıslanıyor oksitleniyor...

bu dedğin şşey cok citi bi sorun araba cürün eminmisin sende bi sorun olmadığından ilk senden duyuyorum eyer böyle bi sorun varsa cok kötü

bu arada mquart veya sierra tavsiye ederdim saygıılar

Stalker
23/01/2009, 08:52
Bu arada sesi çok açınca ön camlar çok titriyor mu? Ben sırf cam cızırtısına kıl olduğum için araba ile gelenleri bile adam akıllı açamıyorum...

Ah-MeT
23/01/2009, 16:38
Bu arada sesi çok açınca ön camlar çok titriyor mu? Ben sırf cam cızırtısına kıl olduğum için araba ile gelenleri bile adam akıllı açamıyorum...

yok cırıltı yapmıyor, tek cırıltı yapan yer arka silgeç:)

onur1907
23/01/2009, 17:35
yok cırıltı yapmıyor, tek cırıltı yapan yer arka silgeç:)

haha :) ya sorma ahmet bendede tavandan ses gelio,bagaj kapağından ses gelio bide babamdan ses gelio :D