PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şehir takımları olsun mesela

Ryu
20/12/2006, 19:54
her şehir için takımlar kuralım hangi şehirde kaç kişi var bilelim eski forumda varmı mesela.. hoş olmazmı

OzzY
20/12/2006, 20:43
bu baştan beri aklımda ama bi türlü yapmaya fırsat olmadı

OzzY
20/12/2006, 20:44
başlıyım bari yavaş yavaş:D:D:d

OzzY
20/12/2006, 20:57
allah allah bulamadım

Misafır
21/12/2006, 09:53
Ryu'ya katılıyorum.
şehir takımları kesinlikle olmalı.

bununla da kalmamalı.
şöyle istanbulda bir boy gösterisi de yapmalı istanbul takımı.

Ryu
25/12/2006, 10:02
şu şehir takımları işini artık hızlandıralım arkadaşlar. profilden takım seçilsin menü gibi bişey olsun girildiği zaman kaç kişi olduğu görülsün.

Linos
25/12/2006, 10:18
şu şehir takımları işini artık hızlandıralım arkadaşlar. profilden takım seçilsin menü gibi bişey olsun girildiği zaman kaç kişi olduğu görülsün.

Ben bu durumun benzerini yazmıştım erdiyilmaz'a! En azından üye listesinin sıralama bölümünde şehirler sıralaması da yapabilelim diye! "Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama bakacağım" demişti... Bu takım olayı daha da güzel tabii...8O

kadoku
25/12/2006, 13:25
daha önceki sitedede sanırsam şehir grupları oluşturulmuştu, her grupta bir sorumlu seçilmişti yine böyle bir oluşuma gidilebilir her grupta bir şehir sorumlusu ve yardımcısını o grubun üyeleri seçer ve toplantı,buluşma,sticker vs.organizasyonlarıda bu kişiler organize edebilirler böylece bütün işler daha düzenli olur kanaatindeyim. Eğer ilerisi için büyük düşünmek istiyorsak bu şekilde daha organize olmalıyız.

AWD
25/12/2006, 14:24
daha önceki sitedede sanırsam şehir grupları oluşturulmuştu, her grupta bir sorumlu seçilmişti yine böyle bir oluşuma gidilebilir her grupta bir şehir sorumlusu ve yardımcısını o grubun üyeleri seçer ve toplantı,buluşma,sticker vs.organizasyonlarıda bu kişiler organize edebilirler böylece bütün işler daha düzenli olur kanaatindeyim. Eğer ilerisi için büyük düşünmek istiyorsak bu şekilde daha organize olmalıyız.

bencede hakılısn her şehirin başında bi organizatör olursa buluşmalar daha kolay yapılabilir eski sitedeki şehir grupları olayı güzeldi mesela erdi yapabilrse iyi olur bu tarz bir şeyi 8O

Mısafir
26/12/2006, 10:08
Evet şehir grupları fikri iyidir. Herkes kendi bölümünde oylasın. Hatta dur bi başlık açayım.

OzzY
26/12/2006, 16:17
eski sitedeki gibi grup yapamya baktım ama bulamadım erdi halleder belki

kadoku
28/12/2006, 12:19
kontrol paneline şehir grubu seçimi eklendi bu iyi oldu ancak bunu üye listeleri bölümünde her şehir grubunu ayrı ayrı görülecek biçimde olsa daha iyi olucak gibi Erdi böyle bişi yapılabilirmi :rolleyes: