PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 0'ın altında soğuklarda ekrandaki uyarı mesajı

kukart
01/01/2009, 20:48
geçen bayram sabahı -1 derece idi ilk ozaman gördüm mesaj tam metni aklımda değil fakat...
havanın aşırı soğuk olduğu... gibi b mesajdı (ice... old...posieble...aklımda kalan kelimeler bunlar :( )
bu uyarıyı daha önce sizlerde aldınızmı?

buna benzer daha bilmediğimiz uyarı mesajları alan varmı?

Bu arada bir kaç gün oldu forumda bir başlık altında benim adım uzunca bi msj trafiğinde kullanılmış... Geç farkettim, Farkettiğimde ise Başlık kilitlenmişti...
Herneyse aynı konuyu tekrar açacak değilim ama Adımın geçtiği konuyla ilgili birkaç cümle kurmak isterdim...
Bu tür bir olayla ismimin anılmasını istemezdim... Forumu amacına uygun kullanan kullanıcılarından kendi adıma özür dilerim... İyi muhabbetler

bebe
01/01/2009, 20:50
Yolda buzlanma olduguna ve dıkkat edılmesıne daır gelen bır uyarı mesajı..Her gece ortalama -30 derece ıle gecırılen bır yerde yasıyorum ve nerdeyse her gece-gunduz bu uyarıyı alıyorum..gayet normal bır uyarı ..sorun edılecek bır durum degıl

siromar
01/01/2009, 21:23
"possible ice on road" 3 derece ve altında yolda buzlanma olabilir uyarısı, ilk gordugumde cok hosuma gitmisti gercekten

mufemi
01/01/2009, 22:24
ben de ilk 3 derecede gördüm bu yazıyı.
"vay be süper bişey" dedim.çok hoş

TunFeB
01/01/2009, 22:30
benim eski puntomdada hava 3 dereceye düştüğünde çıkmıştı bu uyarı

Buremir
02/01/2009, 00:54
Birde hala g.p yi beğenmeyenler varrr...

SeaMaN
02/01/2009, 02:28
Active lerde de bu olay var mı? ben hic gormedim de. diğer yazan arkadaslardan active olmaması dikkatimi cekti.

ABNEW
02/01/2009, 04:32
Ömerin de belirttiği gibi 3 derece ve altında yol bilgisayarının verdiği buzlanma tehlikesi mesajı...