PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Folyo kaplama,bundan sonra hangi modifiye?

kskyagiz
23/12/2008, 20:48
Bugün aracımın plaka yerıne folyo uygulaması yaptım cok hos durdu bundan sonra ılk hangı modıfıyeye başlamalıyım sızce?

https://img1.loadtr.com/k-319951-grande_punto.jpg (https://www.loadtr.com/319951-grande_punto.htm)

MehmetFrt
23/12/2008, 23:45
ön logoyu iptal edip oraya bi düz ön panjur yaptırrsan bence cok daha güzel olur

kukart
23/12/2008, 23:53
sislerde ossa benim arabay benzeyy ;)

okan4037
21/01/2009, 15:20
Aracınıza bakıyorum aklıma bi kaç şey geldi mesela ;
ön logoyu kırmızıyla değiştirebilirsiniz
sis farı takabilirsniz
kuzenim palio sunun farının içini siyaha boyamıstı aynısını sizde yapabılırsınız çok güzel oluyor ama buhar yapıyor arada :)
arka fren lambalarının hepsini oto elektrikçide açabilirsniz yanı yukardan asagıya parklar yanacak
aklıma gelenler şimdilik bunlar çok şey sayabilirim aslnda :)

Ah-MeT
21/01/2009, 18:09
panjurları siyah mata boyatırsan daha güzel gorunur...

sarisinan
21/01/2009, 18:23
ooo dolu sey var yapılcak :D:D
1-ön panjuru sade olanını al yada yaptır logosuz
2-junyan angel eye far ve xenon kit alınabilir.
3-sisler takılıp ici siyaha boyandıktan sonra xenon far takılabilir...
4-arka stoplar degistirilebilir yada abinin dedigi gibi 3lü park olayı yapılabilir..:)
5-camlara film yapılabilir öncamda dahil ama bu benim secimim.:)(biraz sakıncalı oluyo polislerden dolayı...)
6-eger arabada jant lastik yoksa jant alınabilir lastikler 195/50/16 yada 17 ince yanak lastik olursa 16da cok güsel duruyo!!.
7- 5cm yay takılabilir....:)
8-arkada tampon eki takılıp cift m5 egzos yapılır yada zevkine göre senin secimin..:)
9-ın-dash ve ses sistemide yaparsan onnumara olur artık dergiye cıkmaya adaylardan biri daha motor modifiyesinide söylemedim.:D :D onuda istanbul mantar tuning halleder..:) (üfff be ne haya kurmusum.:D ögrenci olmasam varya trnin en güzel puntosunu yaparımda isteee :S :D )

race car
21/01/2009, 19:08
kesınlıkle arka bagaj bas fln dehset olur yha chok süper modıfıyeler var bende hastasıyımm yukarı acılan kapılardn yaptırmak ıstıorum acayıp meraklıyım mdıfeyeye ama arkılerım byn oldugum ıcın yapma dıye basımın etını yıyolar ama kesınlıkle dusunuorum

plastro
21/01/2009, 23:27
ooo dolu sey var yapılcak :D:D
1-ön panjuru sade olanını al yada yaptır logosuz
2-junyan angel eye far ve xenon kit alınabilir.
3-sisler takılıp ici siyaha boyandıktan sonra xenon far takılabilir...
4-arka stoplar degistirilebilir yada abinin dedigi gibi 3lü park olayı yapılabilir..:)
5-camlara film yapılabilir öncamda dahil ama bu benim secimim.:)(biraz sakıncalı oluyo polislerden dolayı...)
6-eger arabada jant lastik yoksa jant alınabilir lastikler 195/50/16 yada 17 ince yanak lastik olursa 16da cok güsel duruyo!!.
7- 5cm yay takılabilir....:)
8-arkada tampon eki takılıp cift m5 egzos yapılır yada zevkine göre senin secimin..:)
9-ın-dash ve ses sistemide yaparsan onnumara olur artık dergiye cıkmaya adaylardan biri daha motor modifiyesinide söylemedim.:D :D onuda istanbul mantar tuning halleder..:) (üfff be ne haya kurmusum.:D ögrenci olmasam varya trnin en güzel puntosunu yaparımda isteee :S :D )

Sinan bize birşey bırakmadın ya:D