PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adana birmot! (Olumlu)

ritimsiz
20/12/2008, 02:58
slmlar! arabamın emiyet kemeri takılı olduğu halde ikaz veriyordu ve bir köpeğe çarpıp plakalığımı kırmıştım(köpek ölmedi sadece plakalığım kırıldı=) bide kafama takılan bi iki problem daha vardı ve aldım adana birmod servisine gittim...söylediğim herşeyi yaptılar saolsunlar.üstelik 2-3 saat kadar beklemem gerekti ve öğle yemeğini bile beraber yedik(tabi kuzenimin birmodta çalıştığını söyleyim hemen=) şimdi emniyet kemeri için parça bekliorum..ama arka kapılarımın açılma ve kapanmasındaki problemi hala çözememişler parçayı takmaya gittiğimde tekrar baktıracağım! kapı açılma problemi olup tatmen düzelen birileri varmı acaba? ordaki usta bundan daha iyisi olmas dedi.
ama genede ben gayet memnun kaldım servisten... umarım adana birmod ta kötü bişeyler yaşamış arkadaşlar bana kızmazlar=))

Ziyaretçi047
20/12/2008, 12:32
Adana birmot a en son gittiğimde sitemizdeki şikayetlerden felan biraz bahsettim. Onların da kulağına gitmiş zaten. Söylediklerimi dikkate mi aldılar ne :)

mustafaf
20/12/2008, 13:30
uzun zamandır ılk defa Bırmot'tan memnun kalan bırılerını gordum.umarım bundan sonrada bu sekılde musterı memnunıyetı odaklı calısmaya devam ederler...

drama
20/12/2008, 20:10
Kuzeninin orada çalışmasıyla alakalı değildir herhalde? :cool:

ritimsiz
21/12/2008, 17:05
yokk bea ne alakası var=))))

kubilai
09/11/2009, 23:35
haftaya elimize gelir şeklinde dedikleri parçanın üzerine bir hafta daha geldi ne arayan var ne soran adana birmottan pek memnun değilim açıkçası özellikle boya koruma düşünüyorum ve çok fazla kararsızım servis mi sonax mı karar veremedim birmot izlenimlerimden sonra...

serdar2362
10/11/2009, 14:39
Sadece işlerinin yağ değiştirmek, balata yürüyen aksam gibi mekanik kontrol den ibaret olmadığını anlayan yetkili servisler müşterilerinin her türlü şikayetlerini değerlendirmek, asgari hizmeti vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak zorundalar. Aksi takdirde ilerleyen zaman içinde belli başlı müşteri dışında kimse kapılarına uğramaz. Akıllı olmak lazım günü kurtarma amacında iş yapmamak lazım.