PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : wooferlar ve ampfilikatör hazır şimdiden:-)))

effecto
08/12/2008, 03:36
selam arkadaşlar puntoma henüz kavuşamadım ama bir arkadaşım tarafından bu aletleri aldım kalitesini araştırdım gayet iyi dedile fiyat da resim dekiler komple 1000 ytl fiyat nasıl sizce kolonlar focal 33 cm eutopia series ampfi de lrx audison.. bunların 0 ları pandizot hariç yaklaşık 1800avro.. bu arada puntoma bayramdan sonra kavuşucam inşallah:-)

halilim
08/12/2008, 08:30
Hayırlı olsun Önder bey.

effecto
08/12/2008, 18:02
sağol teşekkürler bu arada mersini iyi bilirim askerliğimi orda yaptım hala unutamadığım bir şehir dir hiç izin kullan mamıştım teskereden sonra da 2 hafta kız kalesin de kaldım istanbula dönmek istemedim anlıyıcağın.:-)) mersin ordu evleri müd. çamlıbel..

halilim
08/12/2008, 18:07
sağol teşekkürler bu arada mersini iyi bilirim askerliğimi orda yaptım hala unutamadığım bir şehir dir hiç izin kullan mamıştım teskereden sonra da 2 hafta kız kalesin de kaldım istanbula dönmek istemedim anlıyıcağın.:-)) mersin ordu evleri müd. çamlıbel..

Bide askerlikmi yaptım diyorsun. Resmen mersinde tatil yapmıssın ben ordu evinin önünde oturuyorum çamlıbelde. Mersin askerler için güzel bir şehir özellikle ordu evinde yaptıysan keyfine dicek yoktur.

Mersine her zaman bekleriz.

Ayrıca kızkalesi, susanoglu, taşucu yazları mersine yolu düşen buralara ugramadan geçmesin.

effecto
08/12/2008, 18:42
ya sen bide bana sor kanka amiral postasıydım işim kolay diyil di ama rahattım doğrusu. mersine mutlaka gelicem kız arkadaşım adanalı mersin de yazlık var düğün de adana da olucak zaten süper bi yer mersin tek kelimeyle süper..