PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linea

recep_1994_35
02/12/2008, 12:46
Arkadaşlar gün geçtikçe linea kullanıcılarının sayısı artıyor grande punto ve bravonun yanı sıra birde linea bölümü olsa yani diger binek araçlar kısmında olmasa bence daha güzel olur...

erhan
02/12/2008, 15:27
aslında bende isterim linea kullanıcıları için ayrı bir bölüm ancak yönetim nasıl bakar bilemem.

bir de kaç kişi var acaba linea kullanıcısı,

yönetim, forum üyelerin sahip olduğu diğer fiat modelleri ile ilgili bir anket açsalar. ve en yüksek oyu alan (gp zaten tüm forumda var. kastettiğim diğer modeller) model için ayrı bölüm açılabilir belki

byrvo
02/12/2008, 22:14
işi amacından saptırmamak gerek bence..

halilim
05/12/2008, 19:54
Bugün tam 1 yıl oldu bu siteye üye olalı.

Ben ilk bu siteyi grandepunto sitesi olarak bildim, ama bravo çıktıkdan sonra yukarıya bir bravo resmi eklendi ve GrandePuntoTR Kullanıcı Forumu, GrandePuntoTR | BravoTR Kullanıcı Forumları diye degişti.

Evet birde linea eklenmesi belki forumu konunun dışına taşır ama bravo adının geçmesi linea kullanıcıları içinde bir haklı istek oluşturuyor.

Lineanın eklenmesiyle konu sapacagı için bravo ismininde kaldırılmasını öneriyorum. Böylelikle ne kaz yansın ne tavuk.

Ziyaretçi047
05/12/2008, 20:12
İsim çok önemli değil bence. Altyapı olarak tamamen aynı arabalar olduğu için linea cılar da bu forumda kendilerine büyük yer bulabilirler. Paylaşımlar yapabilir bir şeyler öğrenebilirler.

anvil
05/12/2008, 21:16
evet isim önemli değil. ayrıca punto yada bravo ile lineayı bir mi tutuyorsunuz? yani şu an için lineaya ayrı bir bölüm açmaya gerek yok bence.

mustafaf
05/12/2008, 23:09
isim çok önemli değil bence. Altyapı olarak tamamen aynı arabalar olduğu için linea cılar da bu forumda kendilerine büyük yer bulabilirler. Paylaşımlar yapabilir bir şeyler öğrenebilirler.

+1 :)

evet isim önemli değil. Ayrıca punto yada bravo ile lineayı bir mi tutuyorsunuz? Yani şu an için lineaya ayrı bir bölüm açmaya gerek yok bence.

+1 :)

byrvo
06/12/2008, 20:30
evet isim önemli değil. ayrıca punto yada bravo ile lineayı bir mi tutuyorsunuz? yani şu an için lineaya ayrı bir bölüm açmaya gerek yok bence.

bir tutmamak için ne gibi bir neden olabilir ki? Linea, Bravo'dan daha fazla satan bie araç.. Ayrıca Bravo kullanıcıları sitede pek aktif değiller...

anvil
06/12/2008, 20:39
bir tutmamak için ne gibi bir neden olabilir ki? Linea, Bravo'dan daha fazla satan bie araç.. Ayrıca Bravo kullanıcıları sitede pek aktif değiller...

bravoya da bir ayrıcalık tanımadıkki. sadece yukarda ismi geçiyor. o da o kadar önemli değil. yoksa onun da yeri "diğer fiat araçları" bölümü. ayrıca bu olay satışla olsa doblo satışları daha fazla :)

Buremir
06/12/2008, 23:04
Valla bence her yol paris benim hem g.punto hem linea'm var fark etmez hem bir sorun olduğunda burada paylaşabildikten sonra isime takılmayın bence iyi forum lar