PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp Sorunu

Punto06
24/11/2008, 22:13
Teybimde aracım kapalıyken biraz sesi yükseltiğimde teyp kendini resliyor. Bide Hoparlör Taktırdım geçenlerde tesisat çektirdim kablo tesisatı arka kapılardan sağ tarafın hoparlör kablosunu taktığımda yine teyp kendini resliyor çıkardığımda açılıp çalmaya devam ediyor acaba nedenini bilen var mı???

KaGaN
25/11/2008, 09:41
eklediğin hoparlorler için bi anfi taktırdınmı..belki mevcur olan tesisat yeni taktıgın hoparloru kaldırmıy olabilir gücü yetmeyincede bağlantıyı kesio olabilir...başka bişey aklıma gelmio

femoli
25/11/2008, 09:47
Hop lar fazla sese gelmez orj teyp in çıkışı buna müsade etmiyor belli bir müddet dinledikten sonra yüksek seste kesme yapar bu normaldir bunun için hop ları güçlendirip araya anfi girmeniz gerek..

Punto06
25/11/2008, 14:43
Fakat bi sorum daha olucak ben o hoparlörleri taktırmadan orjinal hoparlörler takılıykende araç çalışıyorken sesi açtığımda belli bi sesten dolayı yine kesme yapıyordu bunun nedeni ne olabilir???

KaGaN
25/11/2008, 17:28
tamamen reslemesi yazılımında tesisatın içnde bi problem olabilir femoliyle bağlantı kursan bence iyi olur kendisi tesisatçı çünkü gereken ilgiyi gösterir..birde okadar kuvvetli değil zaten sistemleri..24-25 seviyeye gelince çatlama baslarda patlama falan oluyo okadar acmaya gerek yok zarar verir..ama güzel bi anfiyle cok net temiz sesler alabilirsin..tekrar diyorum femoliyle bağlantıya geç:D

Punto06
26/11/2008, 14:58
Daha önceden olsaydı olurduda Şimdi dükkan arkadaşımın ayıp olur kardeş ben başka yere gidiyorum dersem şuan tesisat çekildi ama arka kapılardan çekildi perşembe günü teypten çekicez

KaGaN
26/11/2008, 16:22
valla o arkadaşın nasıl mevcut sete daha yüksek hoparlorlerden koymus bide anfi koymadan bağlamış...profosyonelliği tartısılır ama yinede sen bilirsin tabiki...

poyraz3538
11/01/2009, 14:52
slm arkadaşlar beim teyp ynısı oldu 15/20 dakika dnledikten sonra teyp sesi kesik kesik veriyor ses seviyesi 20 dinleyemiyorum hoparlörlermi çok zayıf degiştirsek sorun gidermi yoksa yada bu sorunu nasıl gidebiliriz çok sinir oldum bu işe