PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön Takım Sorunu

hevesdehilsin_punto
23/11/2008, 19:25
:gome_whi: SLM PUNTO SEVENLER BURAYA YENİ ÜYE OLDUM ARACIM 2006ALDIHIMDAN BERİ ÖNTAKIM SESLERİBENİ RAHATSIZ ETTİ
HALEN Bİ SOORUN ÇOZULMEEDİ AMA BIRAKTIM ARTIK ÇUNKU HERYERE HABER VERDİM AMA Bİ ÇOZUM BULAMADIM SİZDEDE Bİ SORUN OLDUMU TESEKKURLER

alipckopat
27/11/2008, 21:50
arkadaşım eyer direksiyonu çevirirken ses geliyorsa benimde başıma geldi,

amontüsör başlarındeki rumanlar da paslanma olmuş sanayide söküp paslarını temizleyip yağlayıp taktılar şimdi tık yok fazla geçmeden gösterirsen iyi olur böylece tamir edilebilir yoksa yenileriyle değiştiriyorlar.

MehmetFrt
28/11/2008, 00:41
benim aracın arkadan ses geliyor hala cözemedm

hevesdehilsin_punto
28/11/2008, 00:50
evet ama her ikisinide soktu servis dehiştirdileramatisor rulmanlarını enson amasorden deiler bende kızdeım anmadı bunlar diye arkadanda ses ler geliyor kasise girdinmilakırt diyesağ taraftan

grandepuntom
05/01/2009, 05:29
aynı bende de arka sağda daha bır haftalık araç anlayamadım anlayamamakta beni sinir etti valla billa:))

MehmetFrt
04/02/2009, 01:47
aks ve bilyelerde sorun var dediler değiştirdiler şu anda ses gelmiyor memnunum

mustafaf
04/02/2009, 09:43
benımde on duzenden cok ses gelıyor.ama bılıyorumkı sımdı servıse gıtsem, 17" jant kullandıgım ıcın boyle oldugunu soyleyecekler.bende jantları cıkardıktan sonra, sesler kesılmezse gıdecem...

MehmetFrt
04/02/2009, 22:34
benim jantlarda 17 jantla pek alakalı bişey deil genelde 1.viteste araci cok zorlamaktan ve yokuş vs gbi dike cıkarken zorlamadan olusabilcek bir sorun ama servis bu napcagi ne diyecegi belli olmaz! gercekten bi süre sonra ses insanın canını cok sıkıyor yani şahin kullanıo gbi oluosnz:)

palombaro
11/02/2009, 11:58
ben sese yeni yeni alıştım kış lastıklerı de cok ses yapıyor ama canımı sıkmıyor bu, koşar gibi yolu hıssederek gıdıyorum :)

Summanus
18/02/2009, 20:15
bendede direksiyonu çevirirken belirli açılarda gacırtı tıkırtı geliyor. aracı haftadı bir kullanıyorum. bıraktıgımda sorun yoktu. aradan bir hafta geçti ses başladı acaba aynı sorun mu? amartisör sökülmeden yağlama yapılamıyormu

pdr42
18/02/2009, 20:31
aracla ilk kalkısta direksiyonu saga ve ya sola tam tur cevirdigimizde bu sekilde bir kalkıs yaparsam aracta kuturtu geliyor ben bunun lastiklerin atlama yapmasından kaynaklandıgını dusnuyordum . ama eminde deilim servise ilettim bi sorun yok denildi yinede emin olamadım acaba nedir sorun

ilkersezgin
18/02/2009, 20:52
arkadaşlarım merhabalar. daha geçen gün bu sorun yüzünden servise gittim tekniker arkadaş teste çıktı ve arabanın sertliğinin gayet normal olduğunu alt takımlardan gelen sesin normal olduğunu ve bu durumun bu arabanın ruhunda olduğunu söyledi yapacak bir şeyin olmadığını söyleyerek beni uğurladı selamlar sevgiler. gözlerinizden öpüyorum...

kara kız
18/02/2009, 23:31
2.5 sene on takımımda değişmeyen parca kalmadı kulelerden amortisörlere kadar tum on duzenım ses şikayetınden dolayı değişti .ama nafileee ..son olarak t-jet spot un on amortısorleri ve takımları değişti ve sorun ortadan kalktı arkadaşlar.artık cukurlara ve kasıslere girtiğimdi o yıllardır duyduğum lukurtular gelmıyo..servisse yuklenın arkadaşlar t-jet sportla deiştirsinler..biraz sert ama sesilklik için değer ..

anvil
19/02/2009, 09:47
2.5 sene on takımımda değişmeyen parca kalmadı kulelerden amortisörlere kadar tum on duzenım ses şikayetınden dolayı değişti .ama nafileee ..son olarak t-jet spot un on amortısorleri ve takımları değişti ve sorun ortadan kalktı arkadaşlar.artık cukurlara ve kasıslere girtiğimdi o yıllardır duyduğum lukurtular gelmıyo..servisse yuklenın arkadaşlar t-jet sportla deiştirsinler..biraz sert ama sesilklik için değer ..

güzel bir düşünce.