PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küçük bir Sigara Yanığı

kingokhan
20/11/2008, 16:38
Herkese selamlar,
Geçen gün arkadaşla arabada muhabbet ediyorduk bir de farkettim ki .. arkadaşımın sigarasının ateşi tam sağ kapının içden tutma desteğinin altındaki kumaşın üzerinde :( biraz geç farketmiş olsam ki tırnak kadar bir yanmaya engel olamadım . Tam tutma yerinin altında olduğundan yanan kumaş pek farkedilmiyo ama yine de belli . Bu konu hakkında yorumlarınızı ve çözümlerinizi bekliyorum ..

ERC
20/11/2008, 17:00
gecmis olsn hic elletme derim...

Erdem Bozdağ
20/11/2008, 17:46
benim aracımda 3 farklı yerde sigara yanığı olmuştu
Ben Auto King e gidip yaptırtım gerçekten çok başarılı bir şekilde 30dk içinde hallettiler.Dikkatli bakılmadıkca hiç belli olmuyo benim kaskomdan dolayı kaskom bozulmadı bence kaskon seninde autokimgle anlaşması varsa götürp yaptır tavsiye ediyorum

OzzY
21/11/2008, 10:58
Bende auto kingde mareanın koltuktaki yanığı yaptırdım ve iğrenç oldu...

anvil
21/11/2008, 11:29
bunca yıllık tiryakiyim, bir kez bile arabada sigara içmedim. bırak içmemeyi ağzımda sigarayla bagajdan birşey bile almam.

hatta bir keresinde dedemleri bizden evlerine götürecektim. dedem de evden çıkınca sigara yakmış. o şekilde arabaya binecek. dedim dede arabada sigara içmek yasak. dedem de garibim mecbur attı. :)

OzzY
21/11/2008, 16:08
araba kullanırken içmekten daha çok keyif alıyorum :D

krakercocuk
21/11/2008, 16:40
bunca yıllık tiryakiyim, bir kez bile arabada sigara içmedim. bırak içmemeyi ağzımda sigarayla bagajdan birşey bile almam.

hatta bir keresinde dedemleri bizden evlerine götürecektim. dedem de evden çıkınca sigara yakmış. o şekilde arabaya binecek. dedim dede arabada sigara içmek yasak. dedem de garibim mecbur attı. :)

evet bende arkadaslarımla çok tartısmışımdır bu konuyu..yer yer kırgınlıklara varan surat ifadeleriyle cok karsılastım...kendimde kullanmama rağmen..araç içersinde içilmesi taraftarı değilim...içmemde içirmemde

Nafiz
21/11/2008, 22:13
En yakın sonax a gitmeni öneririm.

OzzY
24/11/2008, 01:08
Nafiz abi peki daha önce başka bi yerde yapılmış bi uygulamayı baştan yapma imkanı varmı???