PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 2007 Kırmızı Starjet, Skydome, 3Kapı

Paranoya
14/11/2008, 18:00
https://img91.imageshack.us/img91/8069/sany0050nm9.jpg

https://img205.imageshack.us/img205/1977/sany0048zv4.jpg

Arkadaşlar aracımı satılığa çıkarttım. Özelliklerini aşağıda ayrıntılı bir şekilde veriyorum.

Aralık 2007 trafiğe çıkışlı ve hafta içi şirket aracı kullandığımdan sadece 8800km'de. Garantisi Aralık 2010'a kadar uzatılmış. 1.4 95HP benzinli, (77 HP benzinliden fabrika verisi olarak da, günlük kullanımda da daha az yakar, daha iyi performans verir) Dynamic paket. Standart olarak iki bölgeli dijital otomatik klima, 6 hoparlörlü radyo CD+MP3 çalar, yol bilgisayarı, sis farları, gövde rengi aynalar, kapı kolları v.b. gibi bir çok aksesuar yanında Skydome (komple cam, açılabilir tavan) + Konfor Paketi (park sensörü, alaşım jant, eşya gözlü orta kol dayama) + Güvenlik Paketi (ABS, ASR, EBD, 4 airbag, Hill Holder) da tercih edilmiştir.

Tüm bunlar yanında, ekstra olarak;

17" orijinal FIAT spor, alüminyum alaşım, simli boyalı jantlar

205/45/R17 (orijinal T-Jet ölçüleri) Kumho Ecsta hız lastikleri (W serisi)

Metal pedal takımı (orijinal FIAT aksesuarı)

Metal kapı içi eşik kaplaması (orijinal FIAT aksesuarı)

Krom, oval egzoz ucu (T-Jet'te kullanılan, hiç bir gürültü yapmayan, sadece şıklık amaçlı takılmış)

Amerikan çizilmez cam filmi (en açık renk, trafikte hiç bir sorun yaratmaz)

Ziebart DIAMOND (en üst seviye) boya ve iç döşeme koruması

aracımda bulunan aksesuarlardır.

Aracım ilk günden yüksek oktan benzin ile, tek şoförün, itina ile kullanmış olduğu; en ufak bir şikayet nedeniyle servise girmemiş, sorunsuz bir araçtır. Araçta sigara içilmemiştir. Ayrıca yeni model Grande Puntolar'da kaldırılmış olan 3 satırlı yol bilgisayarı, aydınlatmalı direksiyon tuşları, v.b. ayrıntı özellikler de aracımda bulunmaktadır.

Fiyat 26.000 YTL. İlgilenenler 05066000546' dan bana ulaşsınlar lütfen.

byrvo
14/11/2008, 22:05
hayırlı satışlar.. Hayrola neden satıyorsunuz? Anladığım kadarıyla aracı seviyorsunuz da..

akin78
14/11/2008, 22:24
Çok güzel araç bu özelliklerle birlikte istenilse en az 2 ay beklenilir sıfırı için.Fiyatı nasıldır bilemem ama araç çok güzel o jantlarla birlikte.

mustafaf
15/11/2008, 08:39
arac cok guzel duruyor.bellıkı gozun gıbı bakmıssın :) hayırlı satıslar...

femoli
15/11/2008, 09:09
Ağzımın suyu aktı be berk maşallah aracımı satarken sana başvuracam :D:D

Hakikatten şuana kadar bildiğim en mükemmel gp lerden gözü gibi bakar araç sıfırdan hiç bir farkı yok alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum birinci sınıf bir ikinci ele sahip olacak :)

Paranoya
15/11/2008, 10:32
olumlu görüşlerini belirten herkese çok teşekkür ederim.
evet, özellikli bir araç. aynı aksesuarlar ile satın almak bir dert.
nasıl ki aynısının turbosunu özel ürettirip aylarca beklemediğin sürece alamıyorsan, aynı şekilde, bu da nadir bulunan türden.

ve evet ben biraz takıntılıyım. benzin pompalarına soldan yanaşmam ki bagaja sürterek geçen hortum boyayı çizmesin diye. (deli demeyin, başıma geldi :))
bilmem anlatabildim mi...? :)

satma nedenim ise, kısmetse daha yüksek model bir araç (kısmetse Bravo) almak. yoksa aracımı çok seviyor ve sorunsuz kullanıyorum.

Allah herkese gönlünden geçen aracı almayı ve kazasız, sorunsuz binmeyi nasip etsin..

Fuzuli
15/11/2008, 22:00
Hayırlısı olsun...Gerçekten çok temiz bakmışsınız..

FeaRLeSsHunTeR
15/11/2008, 22:08
Araç harika görünüyor,hayırlı satışlar..

iongun
16/11/2008, 00:50
güzel araç

Paranoya
15/12/2008, 11:11
İlanı güncelledim, fiyatı düşürdüm.
Her ne kadar hiç bir aksesuarı olmayan fire active lere 22 bin YTL civarı fiyat istense de, malum kriz nedeniyle fiyatı,
26.000 YTL'den 25.250 YTL 'ye indirdim.
GP TR'den arayanlar için ufak bir pazarlık payı da vardır.
sahibinden.com linkini de koyarak dikkatinize sunuyorum.

https://www.sahibinden.com/_kriz_fiyati_vurdu!_en_temiz_g_punto_skydome_95hp_ 3kapiWQQaXQQ11301077WQQpXQQdisplayitem (https://www.sahibinden.com/_kriz_fiyati_vurdu%21_en_temiz_g_punto_skydome_95h p_3kapiWQQaXQQ11301077WQQpXQQdisplayitem)

sahibinden.com ilan no: 11301077