PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyükçekmece Birmot da Rezalet!!!

_Darbe_
11/11/2008, 20:57
Arkadaslar gecen gun aracimi boyu koruyucu yaptirmaya goturdum. Boya koruyucu haricinde birde aldıgım park sensörünü taktırcaktım.neyse bu işlemler yapıldı halledildi tam servisten cıktım ama sol ön taraftan gelen bi ses benim dikkatimi cekti. bende hemen gerisin geri servise girdim. Ve bu sesin nedeninin ne oldugunu sordum. Hemen müşteri temsilcisi bir beyfendiye sordum oda halledicez gibi bişi soyledi . neyse bende bekleme alanında beklerken aracımın 2 kişi tarafından dışarı cıkarıldıgını gördüm ve aşagıya indim,maksat sesin tespitini yapmakmıs.Ama arac geldiginde sol arka taraftaki bir beyazlık dikkatimi cekti . yaklaştıgımda aracın biryere vuruldugunu farkettim. Bunu görüştüğüm müşteri temsilcisine söyledim oda boya koruyucu yapan ve park sensörünü takan şahıslara sordu Tabi bişey söylerler mi hepsinin yanıtı

- BEN FAKETMEDIM!

Ama musteri temsilcimiz de sabah geldiginde aracta bu hasar yoktu diyo sonradan o iki kisi tarafindan disari cikarildiktan sonra olanlar oldu Hem Madur Oldum Hemde Hicbir Birmot Servisine Gitmicemi Hatta Gitmemeli Oldugumu Anladim...

Olay Böyleyken Böyle Yazıklar Olsun Koskoca Birmot a...

ftwda
11/11/2008, 21:03
geçmiş olsun arkadaşım

ABNEW
11/11/2008, 21:15
Emre geçmiş olsun.Onların yaptığı bir hasar var ve eğer saklıyorlarsa gerçekten çok ayıp.Hiçbir servisin yapmaması gereken bir olayken bir de yetkili servis bunu yaparsa bizler kime güveneceğiz.Bence olayın üstüne düş, merkezle de görüş.Bunu halletmek zorundalar.

Arkadaşımın Astrasını da yetkili servis sanıyorum liftten kaydırmış ve kaportasını göçertmişti ancak servis olayı üstlenmişti ve tamiri hemen yapıldı...

Dediğim gibi aracının orada ve servis elemanları tarafından çarpıldığından eminsen bu hasarı üstlenmek zorundalar, tekrar geçmiş olsun....

zaferkaplan
11/11/2008, 21:22
emre geçmiş olsun bencede bu olayın üzerinde durman lazım hakkını sonuna kadar ara

_Darbe_
11/11/2008, 21:25
Emre geçmiş olsun.Onların yaptığı bir hasar var ve eğer saklıyorlarsa gerçekten çok ayıp.Hiçbir servisin yapmaması gereken bir olayken bir de yetkili servis bunu yaparsa bizler kime güveneceğiz.Bence olayın üstüne düş, merkezle de görüş.Bunu halletmek zorundalar.

Arkadaşımın Astrasını da yetkili servis sanıyorum liftten kaydırmış ve kaportasını göçertmişti ancak servis olayı üstlenmişti ve tamiri hemen yapıldı...

Dediğim gibi aracının orada ve servis elemanları tarafından çarpıldığından eminsen bu hasarı üstlenmek zorundalar, tekrar geçmiş olsun....

Tabii ki eminim boya koruyucu yapılduktan sonra ozellıkle 5 dk etrafında dolastım bir takım cizikler wardı cıkmıs mı die ama o vuruga rastlamadım sadece o iki kişi nere gidip geldiyse geldikten sonra olanlar oldu ama o kadar büyük bir hasar deil ya kaldırıma biraz dokundu yada duvara filan ama vurulan yerlere beyazlama ,sıyrıklar ve bir takım çapaklar var pasta cilayla onarılmaz heralde. O-Bu onemli deil de saklamaları cok ayıp ya yaptıysanız yaptık deyin!

akin78
11/11/2008, 22:33
Hiç şaşırmadım valla arabayı pert ederler ''ben farketmedim'' derler.

ERC
11/11/2008, 22:36
gecmis olsun uzucuden cok sinir edici bir durum cidden.su birmot yok mu zaten.bu olay ayrica birmotla dolayli olarak olsada bunu yapan kisinin delikanliligi,insanligiyla birebir alakali birsey...

Buremir
11/11/2008, 22:43
Tabii ki eminim boya koruyucu yapılduktan sonra ozellıkle 5 dk etrafında dolastım bir takım cizikler wardı cıkmıs mı die ama o vuruga rastlamadım sadece o iki kişi nere gidip geldiyse geldikten sonra olanlar oldu ama o kadar büyük bir hasar deil ya kaldırıma biraz dokundu yada duvara filan ama vurulan yerlere beyazlama ,sıyrıklar ve bir takım çapaklar var pasta cilayla onarılmaz heralde. O-Bu onemli deil de saklamaları cok ayıp ya yaptıysanız yaptık deyin!

öncelikle geçmiş olsun hangi birmota gittiğinizi sorabilirmiyim acaba ???

plastro
11/11/2008, 22:51
Çok geçmiş olsun üzücü bir durum

Linos
12/11/2008, 01:41
Hakikaten kendi kabahatlerini gizlemeye çalıştılarsa, yazıklar olsun!!!

erdiyilmaz
12/11/2008, 03:16
üzücü bir durum,

birmot'dan yetkiLiLer gün içinde forumumuza uğruyorLar, beLki durumLa iLgiLi bir açıkLamaLarı oLabiLir.

geçmiş oLsun.

mustafaf
12/11/2008, 09:17
gecmıs olsun.bu kacıncı oldu ben sayamadım :S

_Darbe_
12/11/2008, 11:19
öncelikle geçmiş olsun hangi birmota gittiğinizi sorabilirmiyim acaba ???

Bu Olay buyukcekmece Bırmot ta oldu. Yetkililerden bir cewap bekliyoruz...

faruktuzlu
12/11/2008, 11:38
hakikaten çok geçmiş olsun! bence tepelerine binmelisin! o kadar ufak şeylerden kaçıyorlar ki! tabi her servis Müslüm abi gibi değil! işte bazısı ufacık şeylerden kaçarken bazısı da kendince tespit ettiği hataları kendi imkanlarıyla müşteriye yük etmeden hallediyorlar! doğru servis ve doğru ekibi seçmek gerekiyor!

berker
12/11/2008, 11:56
Geçmiş olsun hocam.
Merkeze şikayetinizi bildirirseniz yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
Yaptıkları büyük ayıp gerçekten.
Bu arada başlığı büyükçekmece birmot olarak değiştirmeniz daha uygun olur bence.
Bu şekilde tüm birmotlar zan altında kalmış oluyor. Ben zincirlikuyu birmot'u kullanıyorum mesela ama böyle birşey yapıcaklarına ihtimal vermiyorum. Çok memnunum kendilerinden.
Size de önerim bundan sonra zincirlikuyu'yu kullanmanız.

femoli
12/11/2008, 14:28
Öncelikle geçmiş olsun buna benzer bir olayda benim başıma gelmişti hatta ben farkına aylar sonra vardım motor kapağımı kırmışlardı .Önce kabullenmediler ama sonradan hatanın farkına varıp yenisi ile değiştirdiler bence olayın üstüne git bölge bayii ile görüş..

Buremir
12/11/2008, 19:08
Geçmiş olsun hocam.
Merkeze şikayetinizi bildirirseniz yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
Yaptıkları büyük ayıp gerçekten.
Bu arada başlığı büyükçekmece birmot olarak değiştirmeniz daha uygun olur bence.
Bu şekilde tüm birmotlar zan altında kalmış oluyor. Ben zincirlikuyu birmot'u kullanıyorum mesela ama böyle birşey yapıcaklarına ihtimal vermiyorum. Çok memnunum kendilerinden.
Size de önerim bundan sonra zincirlikuyu'yu kullanmanız.

Kazadır olmaz denemez ancak
böyle bir hata olursa bile derhal müşteri mağdur edilmeyecek şekilde sorun giderilir bundan emin olun

Uzun
12/11/2008, 23:30
cengiz diyorsa kesinlikle doğrudur :)

byrvo
14/11/2008, 16:18
işte Birmot!!!!! Adamlar başarılı değil..

berker
15/11/2008, 15:50
Bence başarılılar. Sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Fuzuli
15/11/2008, 21:44
Genel itibariyle bende iyi şeyler duymuyorum birmotla ilgili...
Ama 1 seneden beridir istanbul'daki zincirlikuyu ve beylikdüzü oldukça iyi diye biliyorum...
Çoğu devlet dairesine dönmüş diyeceğim ama en son 1 ay önce bir iş için Erdek Vergi dairesine gittim...Özel bankadan daha ilgiliydiler...
Devlet daireleri bile düzeliyor :)

SeaMaN
16/11/2008, 02:25
Gecmis olsun, kabullenmemeleri gercekten can sıkıcı....

dodi
16/11/2008, 14:59
gülüncek bi durum hemde cok komikk....üzerine düşmeni tavsiye edebilirim hakkını araaaa ..

narkoz30
12/12/2008, 15:59
Aynı olay benim Seat ibizanın başına geldi adamlar lpg ecusunu + kutuba bağlayarak şaseden yakmışlardı ve kabul etmiyorlardı? sağlan götürdüm 450 ytl masrafla çıkardım aracı sonra sanayide usta bir elektronikçi arkadaş lehimleyerek 80 ytl ye ecu yü kurtardı nalet olsun kayadibi seat a. ve onun çok bilmiş servis şefi yusuf balıkçıya. Adam bir de utanmadan mahkemeye verin demez mi?
:):):)

gazkesmez_
06/01/2009, 00:47
beylikdüzü birmottan aldım arabayı bende pek memnun sayılmam ilgisizlik alakasızlık zaten diz boyu, 10000 km bakımı orda yaptırdım ,ondan önce de kaportayla ilgili gittim ,beylikdüzü birmot aslında çokta kötü bir yer değil, ama çokta iyi sayılmaz tabiki.ama birmotun bir müşterisi olarak, bu hasarı sen veya onlar yapmış olsa bile sonuçta çok büyük bir hasar olmadığını da ifade ediyorsun, hatasız kul olmaz misali, senin gönlün hoş olsun diye bunu üstlenmeleri gerekirdi sonuçta müşteri menuniyeti kendi kayıpları olur reklam olma yeter ki, birmoto yarın gidecem arabayla ilgili ufak tefek şikayetlerim var bu konuyuda dile getiririm..geçmiş olsun .

_Darbe_
01/06/2009, 10:59
beylikdüzü birmottan aldım arabayı bende pek memnun sayılmam ilgisizlik alakasızlık zaten diz boyu, 10000 km bakımı orda yaptırdım ,ondan önce de kaportayla ilgili gittim ,beylikdüzü birmot aslında çokta kötü bir yer değil, ama çokta iyi sayılmaz tabiki.ama birmotun bir müşterisi olarak, bu hasarı sen veya onlar yapmış olsa bile sonuçta çok büyük bir hasar olmadığını da ifade ediyorsun, hatasız kul olmaz misali, senin gönlün hoş olsun diye bunu üstlenmeleri gerekirdi sonuçta müşteri menuniyeti kendi kayıpları olur reklam olma yeter ki, birmoto yarın gidecem arabayla ilgili ufak tefek şikayetlerim var bu konuyuda dile getiririm..geçmiş olsun .

Saolun Üstüne Düştüm Ve Tampona Pasta Cila Yapıldı Bir Kısım Çizikler Ortadan Kalktı.Fakat Çarpılan bölgede hala ufak taş izleri duruyo yani elinizle bi kontrol etseniz pürüzsüzlüğü fark edicek derecede.Yinede Herkese Teşekkürler.Allahtan Daha da Büyük Bir Hasar Olabilirdi Bunada Şükür.:busted_b:

makeles
01/06/2009, 11:52
6 ay sonunda savaşı kazandın demek.. :) bu kadar gecirtirmeleri büyük ayıp..

_Darbe_
01/06/2009, 20:33
:) Birmot İşte Yırtamayacaklarını anladılar olsa gerek :D