PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ::.. Motor Silk Yüz Yılın Buluşu Siteye Özel İndirim ..::

femoli
05/11/2008, 09:52
Kemal oto Grande punto Tr üyelerine özel bir fiyat yaptı ,yüzyılın buluşu Motor Silk sadece 79

Yurt İçi Kargo İle Kapıda Nakit Ödeme (

Detaylı bilgi için: https://www.kemaloto.com/Urun/Motor-Silk-Bor-Motor-Katkisi-Buyuk-Boy-Boronix-pmu188.html

İsteyen arkadaşlar bir gün icerisinde adreslerine kargolanır ...Her konuda danışmak için alttaki msn adresini ekleyebilirsiniz...

Banka hs no ları :irtibata geçiniz..
www.kemaloto.com (https://www.kemaloto.com)

Yüzyılın en önemli buluşlarına verilen R&D 100 ödülünü almıştır.
Bu ödül bilimin Nobel‘i diye adlandırılır.
Bu buluşu ile Prof. Dr. Ali Erdemir Triboloji bilimine çağ atlatan bilim adamı olarak literatürlere geçmiştir.
Motor Sılk Boron CLS Bond metallerde sürtünme katsayısını 0.01’e düşüren bu buluşun ürünüdür.
Ham maddesi Bor madenidir.DÜNYA REZERVİNİN %70 Nİ ELİNDEN BULUNDURAN VE BİR ÇOK MADDEDE KULLANILAN BOR ELEMNETİ İLK DEFA BU ÜRÜNDE KULLANILMIŞTIR.
Dünya Bor rezervlerinin % 70’i Türkiye’de bulunmaktadır.
Motor Sılk Bor madeni işleterek üretilen dünyadaki tek üründür.
Motor Sılk yağ katkısı değildir.YAĞ DEĞİŞTİRMEDEN ETKİLENMEZ
Metal katkı ürünüdür.
Dünyada üretilen tüm yağ katkı maddelerinden 40 kat daha etkilidir .Motor Sılk üstün teknolojisi sayesinde motor içinde ilk görevi kalitesiz yakıtlardan oluşan kurum ve karbon atıklarını temizler.
Sıvı olarak Borik Asit halinde bulunan ürün metalle karşılaşınca
Kimyasal reaksiyon geçirir; Borik asit halinden katı hale geçerek
Boroksit’e dönüşür.Ve metal yüzeylerdeki aşınma çiziklerine dolgu
yaparak metallere nüfuz eder.
Boroksit’in özelliği: Dünyada bilinen en sert element elmastır,
Boroksit elmastan daha sağlam ve güçlü bir yapıya sahiptir.Bu
özelliğinden dolayı metallerde yüzey kalitesini ve mukavemeti çok yüksek oranda arttırır.
Ürünün içerisinde bulunan 0.2 mikron küçüklükteki bor partikülleri çalışan iki metal arasında bilye görevi görerek raylı bir sistem oluşturur, işte bu sayede metallerde sürtünme katsayısını 0.01’e düşürür.
ONAY VE BELGELER
Dünyada alanında API belgesine sahip tek üründür.
Dünyada alanında EPA belgesine sahip tek üründür.
ABS sertifikasına sahip tek üründür.
NASA’nın onayladığı ve kullandığı teknolojidir.
FAYDALARI
Sürtünmeyi yok ettiği için aşınmayı %98 daha aza indirir.
Sürtünmeye harcadığı enerjiyi tasarruf dönüştürür.
% 10 yakıt tasarrufu sağlar.
Kompresyon kaçaklarını önlediği için yağ eksiltmeleri azaltır.
Egsozdan duman salınımını azaltır.
Beygir gücünü ( 2 ile 6 ) HP arası arttırır.
Tork değerlerini % 10 civarında arttırır.
Aşınan yerlere dolgu yaptığı için motorunuzu onarır.İlk günkü haline yakın duruma getirir.
Soğuk havalarda kolay ve aşınmadan çalışmasını sağlar.
Bor madeni ısıyı 10-15 oC kadar kendi bünyesinde absorbe eder ve metallere yansıtmaz. Böylece harareti önler.
Aşınmayı azalttığı ve ısıyı dengelediği için madeni yağın kirlenmesini engeller ve ömrünü uzatır.
Ürün sıvı halde yağın içinde kalmadığı için yağ değişimlerinde yağla birlikte boşalmaz. Metallerde Boroksit olarak kalır böylece yağ değişimlerinden etkilenmez.
Sadece bir defa kullandığınızda 150.000 km motorunuzda görevine devam eder. Bu nedenle dünyadaki en ekonomik katkı ürünüdür.
Motor ömrünü en az iki kat uzatır.
KULLANIMI
Yağ ve yağ filtresi yeni değiştirilmelidir.
Yeni yağ ile motorunuzu çalıştırınız.
Hararet 80 oC’ye gelinceye kadar ısıtınız.
Motor Sılk kutusunu iyice çalkalayınız.
Dibe çökmüş olan Bor partiküllerinin karışımını sağlayınız.
Motoru stop ediniz ve Motor Sılk’in tamamını motora ilave ediniz.
Motor Sılk uygulandıktan sonra motorunuzu 15 dakika rolantide çalıştırınız veya 30 km yol katediniz.
Tüm sentetik ve mineral yağlarla uyumludur.
Benzin, dizel, LPG vb. ile çalışan tüm otomobil, otobüs, kamyon, traktör ve iş makineleri ile deniz araçlarında güvenle kullanılabilir.
Sıfır ve yeni rektefiyeli motorlarda 8000 km’den sonra kullanınız.
DÜNYADAKİ REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI
Daimler-Chrysler (Nourth America )
Ford
General Motors
Hundai
Toyota
Honda
Nissan
Nascar Racing Teams

https://www.kemaloto.com/Urun/Motor-Silk-Bor-Motor-Katkisi-Buyuk-Boy-Boronix-pmu188.html

alicanveliy
25/11/2008, 22:30
ben bayağı önce 80ytl ye almıştım. dövizin yükselmesine rağmen bu fiyatın sunulması gayet güzel. bu ürünü kullanan birisi olarak tavsiye ederim.

femoli
16/12/2008, 09:44
Döviz artışından etkilenmedik ürünlerimizi yüklü miktarda aldığımız için ilk günkü satış rakamlarımızı korumaya çalışıyoruz..:)

yuzuakyener
16/12/2008, 10:02
Yaa Femoli sen adamı soyar soğana çevirirsin. Daha arabayı yeni aldım. Bi dünya borç var. Sen ise sürekli ilgimi çeken ürünler ekleyip duruyorsun. Fakirin canı ister alamaz, bi yeri şişer. Yapma böyle :p

Şaka bir yana maddi durumu düzeltir düzeltmez önce ayak dayama ve pedal seti sonra da yağ değişimine yakın motor silk için müracaat edicem sana ;)

femoli
16/12/2008, 10:52
Yaa Femoli sen adamı soyar soğana çevirirsin. Daha arabayı yeni aldım. Bi dünya borç var. Sen ise sürekli ilgimi çeken ürünler ekleyip duruyorsun. Fakirin canı ister alamaz, bi yeri şişer. Yapma böyle :p

Şaka bir yana maddi durumu düzeltir düzeltmez önce ayak dayama ve pedal seti sonra da yağ değişimine yakın motor silk için müracaat edicem sana ;)
:D:D:D:D EEE ne yapalım herkesin bir işi var benimde işim bu hemde çok severek yaptığım bir iş ;) Beklerim ne zaman istersen :)

ABNEW
16/12/2008, 15:55
:D:D:D:D EEE ne yapalım herkesin bir işi var benimde işim bu hemde çok severek yaptığım bir iş ;) Beklerim ne zaman istersen :)

Kardeşim, insan biraz da jant kapağı stoklar.3 aydır kapak bekliyoruz:):):)

Not: Mehmet, servisten bana çıkma ayarlayacaklar.Kafanı yorma...

femoli
16/12/2008, 16:17
Kardeşim, insan biraz da jant kapağı stoklar.3 aydır kapak bekliyoruz:):):)

Not: Mehmet, servisten bana çıkma ayarlayacaklar.Kafanı yorma...

Ne desen haklısın bilader :( Ama malesef bazı şeylerin önünü göremiyoruz nasılsa devamı var değip az getirtmiştim nerden bileyim böyle olacağını tamam geldiği an haber vereceğim sana almamışsan hallederiz ;)

punto elx2001
17/12/2008, 07:45
memoli rusyaya gonderebilirmisin

femoli
17/12/2008, 09:08
memoli rusyaya gonderebilirmisin
kıbrısa gönderdik bir kaç kere ama rusya zor be yaw :) Yurt dışına kimyasal ürünleri göndermek hakikatten zor ama bir araştırırım senin için ;)

femoli
10/02/2009, 13:11
Arkadaşlar kısa bir süreliğine motor silk te kampanya yaptık sadece gptr üyelerine motor silk 79 fırssatı kaçırmayın ...

https://www.kemaloto.com/main/motor_silk_bor_motor_katkisi_buyuk_boy_boronix-188-0-39.html

plastro
10/02/2009, 20:39
Çok güzel bir ürün ve çok güzel fiyat ben 10.000 km'de koymuştum çok memnunum tavsiye ederim

femoli
26/10/2011, 09:38
Bir Haftalık Bayram Kampanyası Kampanya süresince belirli ürünlerde zararına satışlar sadece bir hafta ve kampanyaya ayrılan stoklarla sınırlıdır..

Son gün 2 kasımdır.

Motor Sİlk (250) Forum üyelerine sadece 40 tl dir ..

https://www.kemaloto.com/pictures/motor%20silk.jpg (https://www.kemaloto.com/main/product_detail.asp?pro_ID=322&sub_cat_ID=0&cat_ID=39)

BU fiyatlara asla kaçırmayın ....

femoli
02/11/2011, 13:02
Son gün bugündür..