PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mp3 çalışması için yapabileceğim bir şey varmı?

ritimsiz
01/11/2008, 20:50
bildiğiniz gibi fire activler mp3 çalımıor ve ben track cd yapmaktan bıktım=)
kasetçalarlarda bile mp3.ün çözümünü buldular.. ben ne yapabilirim de mp3 çaldırabilirim aracıma??

CesSpOoL
01/11/2008, 23:02
birisi birazdan ikinci konuyu siler merak etme : )

Ya Aux kullanıcaksın ya da teybi değişmen gerekiyor sanırım..

Bir de bu ara FM Transmitter (adını doğru yazdım mı emin değilim) diye bir ürün çıkmış. Düşük frekanslı radyo dalgası veriyor, cihazdan ayarladığın frekansı radyondnan açıp dinleyebilirsin.. ama ben hiç kullanmadım : )

ritimsiz
01/11/2008, 23:13
vay bea.. cidden güzel bi mantıkmışta ses kalitesi nasıl olurki acaba?
genede çok saol bi araştırım bu fikri..

plastro
01/11/2008, 23:41
Ben fm transmitter kullanmıştım önceki aracımda çakmaklığa takılıyor üzerindeki ekrandaki frekansı radyodada aynı frekansa getiriyorsun ve anında dinlemeye başlıyorsun tabi bazen frekans çakışması oluyor ve ses bozuluyor o zaman cihazdaki ve radyodaki frekansı değiştirdiğinizde düzeliyor birde kontağı kapatıp açtığınızda kaldığı yerden devam eden cihaz olursa iyi olur ilk aldığım cihaz kontağı kapatıp açtığımda en baştaki parçaya gidiyordu aynı şarkıyı dinlemekten bıkmıştım, birde mobil diskteki mp3'leri çalıyor bazı mobil diskleri ilk taktığınızda tanımayabiliyor tanımazsa mobil diski tekrardan biçimlendirip dosya sistemini değiştirmek gerekiyor fat veya fat32 olarak aşağıdaki sitede farklı fm transmitter'ler var
Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | Fm Transmitter (Aktarım) Cihazları (https://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryid=258076)

ABNEW
01/11/2008, 23:41
Onurhal, teybe harici mp3 playerlar bağlanabiliyor ya da radyo frekansı üzerinden bağlantı da kurulabiliyor.Arama yaparak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin, kolay gelsin...

Kilitli.