PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracımla ilgili bir kaç soru

Erdem Bozdağ
31/10/2008, 00:01
İyi gnler arkadaşlar aracımla ilgili birkaç sorunum var size danışmak istedim

1-sol ön teker kısmının st kısmında arabadan bir plastik kısım düşmüş veya kopmuş bilmiyorum böle eğilip bakınca kaputun iç kısmı gözüküyo yumruk kadar bir boşluk
2-arka farlarımda sorunlarım var.Farları açmadan frene basınca stop lambaları normal yanıyor ama farı açınca arka farlar artı olarak sol fren stop lambası yanıyor sürekli olarak frene basınca sadece 3.stop lambası yanıor başka bi değişim olmuyor
3-Aracıma ses tesitatı yaptırdım ve yaptırtıktan sora sol arka hoporlerin ordan müthiş bir tıkırtı geliyor araç tek kapı oldugu içinde sökümü çok zahmetli

Size sorun arkadaşlar bunların hangilerini serviste ücretsiz olarak garantiden yaptırabilirim?Çok rahatsız edici 3 durum çünkü.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim

mustafaf
31/10/2008, 08:57
1 numaralı olay benım aractada var hemde aynı tarafta.dıger tarafa baktıgımda orda bır plastık parca var.2 numaralı olayı zannedersem servıs halleder.cok buyuk bısey oldugunu tahmın etmıyorum.3 numaralı olayda eger daha sonra dısardan yaptırdıysan ses sıstemını, yanı kapı ıclerındekı hoparlorlerıde degıstırdıysen, servısın bakacagını zannetmem.cunku orjınal halını bozmus oluyorsun.belkıde yenısı takılırken ordakı yuvalardan bırı(plastık aksam zaten) kırılmıs, egılmıs olabılır...

mert
31/10/2008, 15:31
1 numaralı olayı sızden kaynaklandıgını soyleyecektır buyuk ıhtımal 2 olay ısee servıs yapar takı araç garantıden çıktı ıse 3 numaralı sorun servıs yapmaz orjınalıı bozuldu dıye yaptırdın yere gdın bence buyuk ıhtımal vıda gevsemıstır