PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Auto King boya koruma

desirible
27/10/2008, 21:51
iyi geceler arkadaşlar gp formunu 4 aydır takip ediyorum. 2 aydır da gp sahibiyim. İlk baş da 0 KM gp alacaktım ama bir ev almam durumu yüzünden nakitim anca 2006 1,4 active ye yetti. Araç new orleans mavisi.
Bugün sabah 08:00 da FIAT servisine AUTOKING Boya koruma ve iç döşeme vinil plastik aksam motor temizlemeye verdim. Ayrıca yıkamacı çocuk aracı temizlerken ön cam difirözü denilen parçanın tırnağını kırmıştı o değişecek, parcayı alırken krom kapı içi saölarını gördüm ve onları da aldım çarşamba günü nasipse temizlenmiş ve montajı yapılmış olarak alacağım.
Gelecek olan faturayı ve detayları sizlere açıklarım.

Herkese KAZASIZ CEZASIZ sürüşler dilerim.

byrvo
27/10/2008, 22:39
hayırlı olsun güzel dilekleriniz için teşekkürler!!

makeles
27/10/2008, 22:40
hayırlı olsun..

önceden bir fiyat söylemediler mi_?

desirible
27/10/2008, 23:33
söylediler tabiki ama ben bodrum da çaılşıyorum burası belki biraz farklıdır.
daha önce boya korumayı bodrum sonax 400 ytl dedi, mafra diye bir yer var 350 ytl dedi
fıat yetkili servisi PAŞALI OTO 1 yıl garanti verdi AUTOKING 250 ytl dedi.
ön cam difirözü 75 ytl bu cama hava üfleyen kanal
kapı içi saçları (marşpiyer) 20 ytl
işçilik ne kadar bilmiyorum çarşambaya belli olacak hepsi.

ayrıca MUĞLA BODRUM PAŞALI OTO da SERVİS MÜDÜRÜ Hasan YAYLI ya ilgisi ve yardımlarından dolayı çok teşekkürler.

desirible
29/10/2008, 19:17
akşam saat 18:00 da aracımı teslim aldım fiat servisinden.
FİYATLAR ŞÖYLE
Komple iç dış motor temizleme boya koruma 211,86
Dıfuzor ön 62,35
Eşik çıtası paslanmaz çelik 23,40
+ KDV
351,18 ytl.

ama çok güzel yapmışlar boya korumayı GP pırıl pırıl olmuş içi dışı motoru birde kapı ayarı yapmışlar kapılar saat gibi tıkır tıkır açılıp kapanıyor.

Tüm arkadaşlara mutluluklar.

Ah-MeT
29/10/2008, 19:30
hayırlı olsun, murat bey mesajınızı daha once okusaydım OASIS in arkasındaki yıkamacıda Meguiars in ürünleri var çok güzel birde ordan fiyat almanı onerirdim ama yaptırmıssınız, sizin yaptırdıgınız fiyatlar normal tekrar hayırlı olsun, bu arada bende Bodrumda oturuyorum, aracınızda sticker yok galiba farketmedim hiç:)

desirible
30/10/2008, 09:18
günaydın ahmet bey
hayır yok sticker siz ne iş ile uğraşıyorsunuz ?