PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SearchandRescue Nerdesin

microab
15/02/2007, 22:26
Ercan gibi site ve grup için birçok fedakarlık yapmış bir arkadaşı daha mı kaçırdık pekii beyler?

Yokluğu hissediliyor,bir aksilik var!

Nereye gittin be adam bi ses ver daaaa...

Ryu
15/02/2007, 22:32
ercan abi bir yere gitmez. işi vardır.

unik06
15/02/2007, 22:35
dün konuştuğumda, 5-6 suları yani, toplantıya gidiyorum diyordu...akşam akşam!

bu aralar işleri çok yoğun görünüyor..en kısa zamanda geri dönücektir!

Mısafır
15/02/2007, 22:37
Micro aman diyim....

microab
15/02/2007, 22:47
Yok yok durum ciddi bence beyler...

https://img212.imageshack.us/img212/5056/searchzk5.jpg

Ryu
15/02/2007, 22:47
Yok yok durum ciddi bence beyler...

https://img212.imageshack.us/img212/5056/searchzk5.jpg

haydaaa

emre
15/02/2007, 22:52
harbiden haydaaa
ne oldu acaba yaaaaa

unik06
15/02/2007, 22:54
haydaaa

evet beyler..ne yazıkki :(

az önce kendisiyle konuştum...

aynı şekilde konuştu benle.. :(

nasıl bu kadar büyüdü olay..hayretler içindeyim resmen :jawdown:

emre
15/02/2007, 22:54
abi ne oldu ki ben anlamadım olayı ne yaşandı ki acaba birisi özetleyebilir mi?

Ryu
15/02/2007, 22:55
ercan abinin böyle bişey yapmasını gerektirecek bişey olmadı ki.

microab
15/02/2007, 22:58
SAnırım olmuş--birde bu TV çekimi meselesi çok önemli olmasına rağmen üzerinde durulmadı pek--ilgi gösterilmiyor gibi bir kanı var bende.Onun da etkisi olabilir.
Ankara bu meseleyi yeterince sahiplenmedi gibi geliyor bana-İstanbul un yaptığı rüzgar ı yapmadı.

Ryu
15/02/2007, 23:04
evet tv programı için gidip görüştük burada söylediğimizde pek ilgi çekmedi. ercan abi yoksa zaten tv programı falan da yok. bu foruma bu kadar sahip çıkan fazla insan yok. kendi işi için yola çıktık fakat forum için tv programı görüşmesine gittik odaha önemli dedi ve şimdi olanlara bakın

shoparr_
15/02/2007, 23:06
baba ne oldu siteye anlamadım ki 1 hafta girmedim bi dolu olay ercan ebi neden kırıldı off ya:(

emre
15/02/2007, 23:07
yaa vallahi üzüldüm sit için bu kadar emek veren birinin küstürülmesi üzücü bir an önce gönlünü almalıyıs bu sitesi üzerinde emeği çok büyük insanlardan biri

microab
15/02/2007, 23:08
Ercan Mihenk taşıdır yahu,böyle olmamalı.

Misafir2
15/02/2007, 23:08
valla bır şok daha yaşadım arkadaişlar kan kan kaybedıyoruz ercan gıbı bırınıde küstürdüysek artık ne dıyeyım yanı??

unik06
15/02/2007, 23:09
herşey için ara beni..ama bu konu hakkında ise asla arama dedi adam yaw :(

emre
15/02/2007, 23:12
bab ver numarasını bizde özürdileyelim msj atalım bişiler yapalım ayıp valla

Mısafır
15/02/2007, 23:15
bana telefonunu gonderırmısınız
msn den ozelden cepten...

unik06
15/02/2007, 23:16
bab ver numarasını bizde özürdileyelim msj atalım bişiler yapalım ayıp valla

abi..numarayı vereyim de..mesele o değil bence!

ercan abi ile yüz yüze görüşenler daha iyi anlıyacaktır kanımca..ama.. sanki çok üstelersek konuyu daha kötü olur diye düşünüyorum??

civcivx
15/02/2007, 23:17
Forumdaki son mesajı, modların sürekli online olmamaları konusunda bir başlıkta yer alıyor. O başlığı okudum ve problem çıkacak birşey görmedim açıkçası. Ama eğer bununla ilgili ise, gereksiz alınganlık bence.

Forumlarda her zaman tartışmalar-zıt düşmeler vs.ler yaşanabilir. En ufak bir meselede o forum terkedilecekse, internet dünyasında sürekli kalınacak forum bulmak oldukça zor olur benim görüşüme göre.

DH'ta neler neler yaşanıyordu, hem de kendi aramızda değil, alakasız kişiler gelip bizi tahrik ediyordu da, yıkılmadan kalmıştık orada. Bunu hatırlatırım.

Linos
15/02/2007, 23:18
Mesele son yazdıklarıyla ilgili değil bence Cem, onun sildiği mesajlar var asıl!
Saçma sapan adamlar yüzünden birileri Ercan'ın canını sıkmışsa ben de eywallah derim!!!:icon_smile_angry:

Kendisiyle konuşana kadar bu konuda başka bir şey yazmayacağım...

microab
15/02/2007, 23:25
Kırgın olmakta haklıdır,üst düzeyde çabalayarak birşeyler yapmaya çalışmasına rağmen,"bir" yada birkaç üye tarafından çabası çok basite alınmış--herkesin yapabileceği bir iş olarak lanse edilmeye çalışılmıştır diye düşünüyorum.

Buna rağmen bazılarına gösterilen ilgi ve alakanın yarısının bile gösterilmediği kanısındayım.
Bu satırları sakın bir çocuğa gösterilmesi gereken ilgi alaka ile karıştırmayalım. Sonuçta elbette çocuk değiliz dostlar...

civcivx
15/02/2007, 23:49
Sildiği mesajlar var ise o konuda yorum yapamam, çünkü onları görmedim.

Ama bence bu oluşuma diğerlerinden daha fazla birşeyler vermiş insanların birden çekip gitmesi -her ne kadar haklı olsalar da- yanlış bir davranış olur. Aynen bir geminin kaptanı misali. Şimdi atıyorum ben veya Vadi veya Ali veya benzer bir kişi, forumdan birisiyle ters düşse, çekip gidecek miyiz? Doğru olur mu? Onun da foruma katkılarını biliyoruz ve birden gitmesine anlam veremiyoruz. Her ne kadar bu forumun bir veya birkaç sahibi yok diyorsak ta, ev sahibi çekip gitmemeli diyorum.

microab
16/02/2007, 00:01
Haklısın Cem.

Mısafır
16/02/2007, 08:37
Herkes bılır bulusmalar ıcın ne kadar urastıgımı ama
2 araba 3 araba bulustuk sureklı.
herkes sırtını donmesın her negatıf olayda boyle yapmayalım arkadaslar...

gurik
16/02/2007, 08:38
arkadaşlar noldu burada yahu? 1 hafta göreve gittim geldim ortalık karışmış. Sevgili Ercanı bu kadar üzen şeyi ben anlıyor gibiyim. Sanırım bu konuda verdiği emeklerin anlaşılmadığını düşünüyor. Çünkü insan emek verdiği bir şey karşılığında sevgi ve takdir bekler, bu çok doğru. Ancak unutulmamalı ki burası çok farklı yerlerden ve çevrelerden gelen insanlarla oluşmuş bir grup. Herkesin aynı anda aynı şeyleri hissedebilip, yaşayabilmesi çok zor. Sonuçta bizlerin gp dışında çok farklı sorumluluk ve sorunları var, çoğumuz aile geçindirme derdindeyiz. Eğer sevgili Ercan tv çekimi olayına kızdıysa bunda O sırada Ankarada bulunan arkadaşların payı olduğuna inanıyorum. Onlar Ercan'a bir özür borçlular. Eğer Ankarada olsaydım ben iki elim kanda olsa gelirdim. Saygılar.

İbrahimKC
16/02/2007, 09:20
Ya nedir bu arkadaslar boyle..

Ankaralılar oalrak hemn bir toplantı yapmamızı öneriyorum. Gerekiyorsa gidip Ercan'ın evinin önünde oturma eylemi falan yapalım.

Bizim için bu kadar canla başla çalışan bir kişi böyle gidemez, gitmemelidir.

yamtar00
16/02/2007, 09:25
Ya nedir bu arkadaslar boyle..

Ankaralılar oalrak hemn bir toplantı yapmamızı öneriyorum. Gerekiyorsa gidip Ercan'ın evinin önünde oturma eylemi falan yapalım.

Bizim için bu kadar canla başla çalışan bir kişi böyle gidemez, gitmemelidir.

aynen katılıyorum mutlaka gönlünü almamız gerekiyor

Ryu
16/02/2007, 09:52
ercan abi için her yere gelirim. eğer isteyen varsa buluşup görüşelim hep beraber ercan abiyle

AWD
16/02/2007, 09:54
arkadaşlar ben ve gökhan msnden bizzat konuştuk ben elimden geleni yaptım ayrılma sebebini anlattı ve sonuna kadar haklı ercan abi ve malesef kesin kararlı dönceğini düşünmüyorum :(

İbrahimKC
16/02/2007, 09:57
Şu ayrılma nedenini bizde öğrenebilimiyiz.
Sanırım daha önce ayrılanla ile ilgili bir durumlar var ortada ama ne döndüğünü anlayabilmiş değiliz..

padawantr
16/02/2007, 11:59
ercan abi için her yere gelirim. eğer isteyen varsa buluşup görüşelim hep beraber ercan abiyle

Cidden gidelim bi görüşelim. Bak canım sıkıldı şimdi benim de. Yani bir olay yüzünden neden tüm GP cilere kızdı ki acaba, gerçi olayı da bilmiyorum. Sizce bi şiyler yapılamaz mı yaw... :icon_ohmygod: :icon_ohmygod:

Gkhan
16/02/2007, 12:04
baba ne oldu siteye anlamadım ki 1 hafta girmedim bi dolu olay ercan ebi neden kırıldı off ya:(

Ben siteye 1 gün girmedim dünyaları kaçırmışım

Bu arada ercan abi içinde büyük sorun var arkadaslar ben msn de sebebini sordum ama benimle paylaşmak istemedi.Hayırlısı ne ise o olsun..

Mısafir
16/02/2007, 13:06
Dün kaan'la biz elimizden geldiğince durumu öğrenmeye ve ercan abiyi ikna etmeye çalıştık ama nuh dedi peygamber demedi. Biri iki ufak olaydan ötürü sanırım Vadi ye de kızmış. Ama dediğim gibi pek ayrıntı yok. Umarım sorun halledilir. Search ü kaybetmek istemeyiz.

Mısafır
16/02/2007, 13:09
her sey bı yana Bana neden kızmıs bı anlamadım bı yalnıslık var bu ıste...

İbrahimKC
16/02/2007, 13:47
arkadaşlar ben ve gökhan msnden bizzat konuştuk ben elimden geleni yaptım ayrılma sebebini anlattı ve sonuna kadar haklı ercan abi ve malesef kesin kararlı dönceğini düşünmüyorum :(

AWD şu sorunu özetlesende heğimiz bir rahatlayıp ne yapmamız gerektiğini karaştırsak..

Vadi'ye kızmış deniyor, Vadi'nin bir seyden haberi yok. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır...

AWD
16/02/2007, 13:50
ercan abinin isteği için sitede yayınlayamam kusura bakmayın

flu
16/02/2007, 14:00
Kaan Ercan abi halkı diyorsun, o zaman gerçekten forumda bir sorun var demektir, bari bunları biraz üstü kapalı da olsa anlat ki, yeni sorunlar yaşanmasın :(

uzman
16/02/2007, 14:07
evet bencede ortada bir sorun var,bu bir gerçek ama arkadaşların bir kısmı konuyu biliyor,başta ben olmak üzere çoğu bilmiyor,sonuç olarak bu da ayrı bir kargaşaya neden olur,herkes Vadi örneği ben bilmeden birşey mi, yaptım acaba diye kuşkuya düşer,bundan sonra bir hata yapmıyayım diye zamanla foruma giren bile olmaz,bence her konuda olduğu gibi buradada açık olmalıyız,varsa bir sorun konuşarak halletmeliyiz.

Gkhan
16/02/2007, 14:10
uzman ;

Sana katılıyorum.. :ok:

İbrahimKC
16/02/2007, 14:19
evet bencede ortada bir sorun var,bu bir gerçek ama arkadaşların bir kısmı konuyu biliyor,başta ben olmak üzere çoğu bilmiyor,sonuç olarak bu da ayrı bir kargaşaya neden olur,herkes Vadi örneği ben bilmeden birşey mi, yaptım acaba diye kuşkuya düşer,bundan sonra bir hata yapmıyayım diye zamanla foruma giren bile olmaz,bence her konuda olduğu gibi buradada açık olmalıyız,varsa bir sorun konuşarak halletmeliyiz.

+9999999999999999999999999999999999999999999999999 999

shoparr_
16/02/2007, 14:34
Bu site gönüllüler tarafından desteklenerek kurulan kararları anketlerle alınan internet ortamında fazla görülmemiş bir oluşum.herkes arkadaş dost ortamında gibi hissediyor kendini.En güzeli de bu. Ancak bunun negatif etkileri de bulunuyor.Birbirimize kırılıyoruz,bir lafımız karşımızdakine batabiliyor.Sert bir çıkışımız ya da ilgisizliğimiz insanların gönül koymasına sebep olabiliyor.Bu nedenle naçizane önerim;Daha ılımlı mesajlar yazalım,katılmadığımız görüşlere karşı saygı gösterelim,ne kadar arkadaşlarımız da olsa yanlış gördüğünüz mesajlar için Şikayet Et butonunu kullanalım.Ercan abinin en yakın sürede tekrar aramızda olması için elimizden geleni yapalım istiyorum.Yeni bir sayfa açalım ve kırgınlıkları unutalım.Toplumda giderek artan iletişimsizlik ve anlaşmazlığa rağmen sanal bile olsa bu ortamda 1 senedir yürüyen güzel paylaşımlar dostluklar gurur verici ve çok sevindirici.Bu nedenle bunun kıymetini bilelim istiyorum.Buradan ercan abiye de sesleniyorum.Olayları bilmiyorum ne oldu kim ne dedi bilmiyorum kim haklı bilmiyorum ama bildiğim tek şey harika bir sinerji(son zamanların popüler lafı) ve dostluk yarattığımız bu platformda Lütfen herkes birbirine bir şans daha versin olanlar unutulsun!!Herkese saygılar.

microab
16/02/2007, 14:41
Bir iki ufak olaydan ötürü sanırım Vadi ye de kızmış. Ama dediğim gibi pek ayrıntı yok. Umarım sorun halledilir. Search ü kaybetmek istemeyiz.

VAdi ye kızgın olma durumunu özelden Vadi ile yazışarak halletseydin keşke.KAldı ki "sanırım" diyorsun-bence burada bahsetmesen iyi idi.
Özelden Vadi ye,bildiğin kısmından bahsetsen kendi aralarında halletmelerine fırsat verilmiş olurdu...

x-troy
16/02/2007, 15:29
beyler, hiçbirinizi tanımıyorum. sadece mesajlardan tanışıklığım var. ancak birileri birilerine küsüyor ve yok o haklı yok bu şöyle..

kaç gündür sadece izliyorum bakalım sonuç n'olacak diye.kusura bakmayın ama bu olmuyor böyle, bir sorun varsa ortaklaşa halledelim, yoksa tartışmayalım. kapatalım gitsin. birileri bişiler konuşuyor birileri de nooldu diye ısrarla öğrenmeye çalışıyor...

forum yavaş yavaş sanki formatını bozuyor farkında mısınız???????:mad:

kadoku
16/02/2007, 18:41
beyler, hiçbirinizi tanımıyorum. sadece mesajlardan tanışıklığım var. ancak birileri birilerine küsüyor ve yok o haklı yok bu şöyle..

kaç gündür sadece izliyorum bakalım sonuç n'olacak diye.kusura bakmayın ama bu olmuyor böyle, bir sorun varsa ortaklaşa halledelim, yoksa tartışmayalım. kapatalım gitsin. birileri bişiler konuşuyor birileri de nooldu diye ısrarla öğrenmeye çalışıyor...

forum yavaş yavaş sanki formatını bozuyor farkında mısınız???????:mad:

8( 8( Ercan abi gibi, takım için, hiç bir karşılık beklemeden stickerlar kartlar vs.bastırıp Türkiye'nin dört bir yanına elinden geldiğince bütün üyelere gönderen, kısaca sitenin gelişimi için gözünü budaktan esirgemiyen böyle şahsiyetin ayrılma kararı alması çok üzücü :( tabi site için uğraşan diğer arkadaşların hakkınıda yemek istemem Ercan abi ve onun gibileri kaybetmemeliyiz.

Ercan Abinin ayrılma sebebi nedir lütfen bizi aydınlatın yada PM den, yaklaşık 1 yıldır bu oluşumun içinde olan biri olarak bu duruma çok üzüldüm.

Mısafır
16/02/2007, 19:11
VAdi ye kızgın olma durumunu özelden Vadi ile yazışarak halletseydin keşke.KAldı ki "sanırım" diyorsun-bence burada bahsetmesen iyi idi.
Özelden Vadi ye,bildiğin kısmından bahsetsen kendi aralarında halletmelerine fırsat verilmiş olurdu...

bi bilsem neye kızmıs.. off..

searchandrescue
16/02/2007, 21:10
arkadaşlar siteye bir daha girmeyecem ve benim gelmememin tartışma konusu bile yapılması yanlış bir ercan gider bir çok ercan daha gelir geride kalan arkadaşlarımın beni aratmayacağına eminin
buraya bunu yazmamın esas amacına gelince vadi tek başına sorumlu tutulmuş vadinin bu konuda tek başına sorumlu olmadığının bilinmesini isterim ayrıca yönetici arkadaşlardan son bi ricam olucak bu konuyu silin ve bu sitede ercan gitmiş ali gitmiş veli gitmiş gibi tartışma konuları açılmasına izin vermeyin

microab
16/02/2007, 21:13
Bende seni görünce vayy demiştim,DÖNDÜ...

shoparr_
16/02/2007, 21:17
baba bi konuşsaydık ne oldu ya?

uzman
16/02/2007, 21:32
''.........vadi tek başına sorumlu tutulmuş vadinin bu konuda tek başına sorumlu olmadığının bilinmesini isterim......'' bu ifadelerden gerçekten Vadi'nin bir sorumluluğunun olduğunun yanısıra başka arkadaşlarında sorumluluklarının olduğu sonucu ortaya çıkıyor.Zannetmiyorumda acaba benimde bir sorumluluğum var mı? diye düşünmeden edemiyorum,kendimdende şüphe duymaya başladım,olay çok esrarengiz bir hal almaya başladı.

Mısafır
16/02/2007, 21:37
Msnden konustuk site için helallestık
hayırlısı olsun.
konu kapanmıstır...