PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuning Türkiye Speed City Organizasyonu:

Misafır
15/02/2007, 19:43
arkadaşlarım,

tunning türkiye'den onur arkadaşımız msn den bir organizasyon hakkında bir yazı yazmış.

sitemizin tanıtımı ve de organizasyona katılacak arkadaşların eğlenceli zaman geçirmesi için bulunmaz bir fırsat diye düşünüyorum.

ben gidemeyeceğim ama sizler değerlendirebilirsiniz sanıyorum

yazı aynen şöyle:

" Yıldıray selam. 18 Mart pazar günü Tuning Türkiye dergisi speed city (otomobil yarış simulatör yeri) de bi organizasyon düzenlicek. 15 seçkin forumdan 5'er üye yarışacak. kazanan forumlar arasında ilk üç'e çeşitli hediyeler ve Tuning Türkiye dergisinde tam sayfa site tanıtımı yapılacak. Acaba GrandePuntoTR de 5 kişi kararlaştırıp katılmak istermisiniz diye soracaktım. Bu forumlar aynı zamanda Mart sayısının editör yazısında da duyurulacak. Bana maille geri dönersen sevinirim "

Misafır
15/02/2007, 19:57
bu konu önemli beyler.
bu konuya biraz öncelik tanıyın lütfen.

civcivx
15/02/2007, 20:08
Hmm, simülatör yarışı. Yolda gitmeye benzemez tabi, tecrübeli olmak lazım.

emre
15/02/2007, 21:21
valla ben varım deyip sonra sizi hayal kırıklığına uğratmak istemem ama gerek yarışmak için gerek destek için orda olabilirim isterseniz

padawantr
15/02/2007, 21:27
Yüksek ihtimalle İstanbul'da olacak değil mi bu yarış..
Emre olur bence... Yani maksat zaten illa kazanmak değil. Orada bulunmak bile site için faydalı olur bence. Emre kazamaz demiyorum yanlış anlaşılmasın :D ona kazanma misyonunu yüklemeyim baskı altına sokmayım dedim :D

emre
15/02/2007, 21:40
valla farketmez eğer yarışcak kimse olmazsa yarışırım ki similasyon deneyimim hiç yok denecek kadar az

ama destek için gel derseniz onada varım

yeter ki adımız duyulsun sonuna kadar

VİVA GP 8O

erdiyilmaz
15/02/2007, 21:47
çok güzeL bir haber.. oLumLu haberLer aLdıkca seviniyoruz. istanbuLdan isteyen hevesLi arkadaşLardan 5 tanesini seçip göndereLim. sitemizi en iyi şekiLde temsiL edecekLerine inanıyorum. üstümüze ne düşüyorsa yapmaya hazırız 8O

Little F.K
15/02/2007, 22:48
Arkadaşlar konu hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim?Yarış derken ralli tarzı falan mı?

Little F.K
15/02/2007, 23:00
Bu arada bu buluşmadan önce site olarak biz buraya gidebiliriz.Çokta eğleniriz gibime geliyor :)

civcivx
15/02/2007, 23:00
Valla her şekilde yarış olabilir. Çünkü simülatörde :D

Little F.K
15/02/2007, 23:01
Ralli,F-1,nascar var Cem abi :)

Mısafır
16/02/2007, 08:39
evet arkadaslar lıste yapalım ozaman
kesın katılacaklar...

1-cem
2-emre
3-vadi
-

ceycaz
16/02/2007, 10:02
arkadaslar bende zevkle katılırım sonucta forumumuz için guzel olur ama saati benim için sorun olur cunku 10 dan 14 e kadar kursum var ..

civcivx
16/02/2007, 10:42
Yok abi ben katılmıyorum, beni saymayın. Ben PC'de NFS'yi direksiyonla bile oynayamama başarısı gösteren birisiyim :D
Haa CoD2 yarışması falan varsa, o uyar :P

Mısafır
16/02/2007, 10:48
musade edersenız kardesimi bu organızasyona dahıl etmek ısterım ..
kendısı bu tıp sımulasyon oyunlarında
cok ıyıdır benımle dalga gecer. hemde dıreksyonla oynamayı ıyıı bılır...

civcivx
16/02/2007, 11:37
Bence uyar kardeşinin katılması. Sonuçta kan bağı var bir üye ile. Hem zafere giden yolda her yol mübahtır :D

Ama organizatörler geçersiz sayarsa birşey diyemem, öğrenmek lazım.

İbrahimKC
16/02/2007, 11:52
Bence uyar kardeşinin katılması. Sonuçta kan bağı var bir üye ile. Hem zafere giden yolda her yol mübahtır :D

Ama organizatörler geçersiz sayarsa birşey diyemem, öğrenmek lazım.

KArdeşi siteye üye yapınız arkadaslar... Nasıl olsa evde bir punto var..

Gkhan
16/02/2007, 12:01
İyi eğlenceler :ok:

Mısafır
16/02/2007, 12:04
hahah aksını nasıl ıdda edecekler ahaanda puntocu

https://img463.imageshack.us/img463/3626/10092006jn5.jpg

Little F.K
16/02/2007, 13:50
Bende yarışırım ama rezil de etmek te istemem siteyi :evillol:

Misafır
18/02/2007, 12:16
evet dostlarım.
bizleri en iyi şekilde temsil edeceğinizi ve adımızı simülasyon arenasında da duyuracağınızı biliyorum.

sizler bizlerin gururu olmalısınız.
grandepuntotr.com adını tüm istanbulun hafızasına birkez daha kazımalısınız.
biz adımızı duyurmaya ve insanların aklına kazımaya alışmış bir forumuz.
çünkü biz bunu hep yapıyoruz.
eylemlerimiz devam edecek.

viva gp :D

Misafır
18/02/2007, 20:32
yeni bir haberim daha var arkadaşlar.

biraz önce onur ile msn den yazıştık.

bizim gp 1. yaşgünü partisindeki resimleri kendisine mail attım.
o resimleri mart tunning türkiye sayısında yayınlayacak.
biliyorsunuz bülentin red scorpion da mart sayısına çıkıyor.
kapağa da red scorpionun resmi konulacak.

şimdi can alıcı noktaya geliyorum.
speed city deki simülasyon yarış organizasyonu için bizim forumun adı yazıldı.
katılacak 15 forumdan biri de bizim forumumuz.

yarışa katılacak 5 arkadaş ücretsiz yarışacak ve diğer üyelerimiz de onları desteklemek için gidebilecek.

kısacası durum ciddiye bindi.
o yüzden yarışacak 5 arkadaşımızı en kısa zamanda belirleyerek bu işe son noktayı koymamız gerekiyor.

onurun yazdıklarını yeniden geçiyorum :

" Onur - Tunning Türkiye:
sana ne dicem Yıldıraycım

:
söyle abi.

Onur - Tunning Türkiye:
benm için çok önemli bi konu var

:
evet.

Onur - Tunning Türkiye:
11 Mart pazar günü Tuning Türkiye dergisi speed city (otomobil yarış simulatör yeri) de bi organizasyon düzenlicek. 15 farklı forumdan 5'er üye yarışacak. kazanan forumlar arasında ilk üç'e çeşitli hediyeler ve Tuning Türkiye dergisinde tam sayfa site tanıtımı yapılacak. Acaba aranızda 5 kişi kararlaştırıp katılmak istermisiniz diye soracaktım. Bu forumlar aynı zamanda Mart sayısının editör yazısında da duyurulacak.

Onur - Tunning Türkiye:
ben düzenliyorum bu organizasyonu

Onur - Tunning Türkiye:
ücretsiz olacak o 5 kişiye

Onur - Tunning Türkiye:
ve üyelerinizde gelebilecek sizleri desteklemeye

:
bu konu ile ilgili olarak siteye bir konu başlığı açtım.

:
arkadaşlar oldukça ilgi gösterdiler.

Onur - Tunning Türkiye:
okdir

Onur - Tunning Türkiye:
sizi yazim mi yani

:
yüksek ihtimal ile katılıyoruz biz de

Onur - Tunning Türkiye:
okdir

Misafır
18/02/2007, 20:54
lütfen, bu gelişmeye dikkat arkadaşlarım.
ilginizi bekliyorum.

emre
18/02/2007, 20:55
abi dediğim gibi gerek yarışmak gerekse desteklemek hiç farketmez ben orda olurum ok ;)

Misafır
18/02/2007, 20:58
katılacak 5 tane aday belirlemeliyiz emre.
kesin sayıyı yakalamalı ve katılacak arkadaşların adlarını sitede belirtmeliyiz.
sonrasında da onura katılacakların ismini vereceğim.
o yüzden biraz ısrarcı davranıyorum kusuruma bakmayın lütfen.

flu
18/02/2007, 21:04
Yarışmak değil ama desteklemek için bir aksilik olmazsa ben de orada olurum ;)

emre
18/02/2007, 21:05
abi sen varsın 1 oldu vadi var 2 oldu bebeto gelir heralde 3 oldu vadinin kardeşi gelio 4 oldu isterseniz bi 5. bulun eğer kimse kalmazsa bende yarışırım ben kendimi sona saklamamın nedeni hiç similasyon tecrübemin olmamısıdır..

kolay gelsin abi buarada VİVA GP 8O

utku952
18/02/2007, 21:21
benmde simulasyon deneyimim yok ama desteklemek için kesin gelirim..

Misafır
18/02/2007, 21:24
emre benim de hiç simülasyon deneyimim yok.
en fazla bilgisayarda klavye ile yarıştım.
o da klavye ile ne kadar olursa yani.

zaten ben kendimi hiç saymıyorum.
desteklemek için orada olacağım ama yarışacağımı sanmıyorum.

Ziyaretçi047
19/02/2007, 02:02
ayıptır söylemesi simulasyon ustasıyımdır ama adanadayım yine de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim..

Little F.K
19/02/2007, 02:09
Abi o zaman işi bilenleri seçelim.Ben açıkçası iyi dilim.1 kaç kez pratik yapmak lazım :)

Mısafır
19/02/2007, 09:00
ben ve kardesım 2 kısıyız arkadaslar
hadı yokmu 5

ORACLE
19/02/2007, 09:42
Valla hocam bilgisayarda Collin Mc Rae Rally 2 iydi galiba.
Onu bitirmiştim ama :icon_confused:
:D

İbrahimKC
19/02/2007, 10:02
Valla hocam bilgisayarda Collin Mc Rae Rally 2 iydi galiba.
Onu bitirmiştim ama :icon_confused:
:D

:s17: :s17:

ceycaz
19/02/2007, 10:17
arkadaslarr 5 geldiiiiii :D :D ben similasyonda ustayım diyemem ama kendime guveniyorum ve inanıyorum .. madem bu site için elimizden geleni yapmamız gerek bizde yapalım ben varım ... ama denildigi gibi pratik yapalım birazcık bulusalım ve pratik yapalım en azından biliriz..

Mısafır
19/02/2007, 10:28
Takım tammmı
Yıldıray organızasyonu yaparsın artık ;)

ErdeM53
19/02/2007, 10:38
benimde speed city tecrübem var. 1 kerelikte olsa ama desteklemek için bende orda olmak isterim.

ceycaz
22/02/2007, 09:25
arkadaslar m. koy profiloda 10. katta yani ana giriş katında bi elektronik magazasında similator vardı. denemek istedim izin verdiler gayette zevkliydi ama fren olayını cift ayaga alıstırmam lazım kendimi ..:) ve isteyenler bi kerede topluca deilde yolu oraya dusenler bi deneme yapsınlar bence

Auto engineeR
22/02/2007, 13:04
geçen sene ankara carrefour da yapılan simulatör yarışında 3. olmuştum :)

ama ankaradayım..

kızılbüyü
22/02/2007, 13:19
hadı hayırlısı arkadaslar.

ufuk
24/02/2007, 20:40
yarışmasak bile bende en azından desteklemek için gelmek isterim hem böylece tanışmış oluruz

Ziyaretçi047
24/02/2007, 21:28
simülasyon ustasıyım diyorum bizi sallayan yok :) Bitirmediğim nfs serisi yok. Karting de de iyiyimdir. Hatta araba sürerken de iyiyimdir. Daha ne deyim ki :)

karaburak
24/02/2007, 21:29
Hocam bu speedcity tam olarak nerde tarif eder misiniz? geleli 3 sene oldu ama hala öğrenemedik İstanbulu :).11 martta gp mu abimden almak için memlekete gitme ihtimalim var eğer gitmezsem ve 5 kişi bulunmazsa yarışmaya olmadı desteklemeye kesin gelirim.Bu tür oyunları zaten hep direksiyondan oynuyorum, bizim okulun bahar şenliklerinde speedcity'nin düzenlediği yarışmada da 3. oldum ama uçarım, kaçarım,beni kimse geçemez, yine derece yaparım gibi iddalarım yok :) 5 kişi bulunmazsa siteyi temsilen yarışırım tabi memlekete gitmezsem

microab
24/02/2007, 22:44
simülasyon ustasıyım diyorum bizi sallayan yok :) Bitirmediğim nfs serisi yok. Karting de de iyiyimdir. Hatta araba sürerken de iyiyimdir. Daha ne deyim ki :)

O zaman İstanbul da olacaksın değilmi? Kimse sallamıyor derken Adana da olduğunu belirtmişsin.

Demekki katılacaksın öyle mi?

emre
25/02/2007, 00:20
ee bari gelenler isimlerini yazsınlar yarışma yada destekleme farketmez hemde bilelim kimler gelio bi nevide küçük bi organizasyon olmuş olur bizim için 8O

Misafır
25/02/2007, 23:34
ok. arkadaşlarım.

madem gönüllüler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı, o zaman katılım listemizi de oluşturalım yavaş yavaş.

sizlerden ricam,
katılacak arkadaşlar adlarını yazarak liste oluştursunlar.

sitemizin tanıtımı ve bizlerin göğsünü kabartmak için bu görev sizlere düşüyor dostlarım.

hepimize hayırlı olsun dilerim.

ceycaz
27/02/2007, 11:33
ben tecrubesizim ama kendime guveniyorum :) karar sizin ?

Misafır
27/02/2007, 18:35
TUNİNG TÜRKİYE - ONUR : Yıldıray selam. 18 Mart pazar günü Tuning Türkiye dergisi speed city (otomobil yarış simulatör yeri) de bi organizasyon düzenlicek. 15 seçkin forumdan 5'er üye yarışacak. kazanan forumlar arasında ilk üç'e çeşitli hediyeler ve Tuning Türkiye dergisinde tam sayfa site tanıtımı yapılacak. Acaba GrandePuntoTR de 5 kişi kararlaştırıp katılmak istermisiniz diye soracaktım. Bu forumlar aynı zamanda Mart sayısının editör yazısında da duyurulacak. Bana maille geri dönersen sevinirim

yukarıdaki yazışmadan sonra da speed city deki simülasyon yarış organizasyonu için bizim forumun adı yazıldı.
katılacak 15 forumdan biri de bizim forumumuz.

yarışa katılacak 5 arkadaş ücretsiz yarışacak ve diğer üyelerimiz de onları desteklemek için gidebilecek.

kısacası durum ciddiye bindi.
o yüzden yarışacak 5 arkadaşımızı en kısa zamanda belirleyerek bu işe son noktayı koymamız gerekiyor.

tekrar tekrar yazıyorum kusuruma bakmayın ama üye arkadaşlarım bu organizasyona biraz sessiz kaldı kanaatindeyim.
istanbulda birsürü üyemiz var ama birkaç arkadaş bu konu ile alakalı olarak buraya birşeyler yazdı.

ben listeyi oluşturmaya başlıyorum.
umarım katılım biraz daha artar.
saygılarımla.

1-cem
2-emre
3-vadi
4-bebeto85
5-ceycaz
6-vadi'nin kardeşi

bir iki arkadaş daha eklenmeli listeye.
hiç olmazsa gelemeyeceklerin yerine diğer arkadaşlar yarışabilir.
aman ha dostlarım bu organizasyon sitemizin tanıtımı için çok önemli .
ihmal etmememiz gerekiyor.

AWD
27/02/2007, 18:35
bende desteklemek için orda bulunmak isterim inş. bi aksilik çıkmazsa saat kaçta olcak organizasyon ?

Misafır
27/02/2007, 18:40
tam saatini bilmiyorum kaan.
onur ile görüşür ve öğrenirim.
öğrendiğim zaman forumda duyururum.

Mısafır
27/02/2007, 18:59
orda oluruz dagıtırz ezerız gecerız

bu simulatorlerın
esp off dumesı varmı :D

kızılbüyü
27/02/2007, 19:24
vallla arkadaslar bı aksılık olmazsa bende gelırım.gercekten ck ıstıyorum gelmeyı

drhilter
27/02/2007, 19:41
beyler slm. ne zamandır forumda aktif değildim. malum işler pc başı olmayınca yoğunluktan katılım düşüyor. şu speed city nerdedir? sanırım benim de katılma şansım olabilir.

Linos
28/02/2007, 01:25
orda oluruz dagıtırz ezerız gecerız

bu simulatorlerın
esp off dumesı varmı :D

Ben sorup öğrendim, hillholder da yokmuş simulatörlerde, o yüzden katılmayı düşünmüyorum :D

Little F.K
28/02/2007, 14:19
Ustalar varsa çıksın ortaya arkadaşlar siteyi rezil etmek istemem arkadaşlar sıradan bir yarış olmayacak çünkü similatör le yatıp kalkanlar oloucaktır çünkü :) Ya aslında bu organizasyondan önce gitsek bi kere?

ErdeM53
28/02/2007, 14:21
Ben gittim bi kere. hatta giriş kartı veriyorlar fotoğraflı. Pek zor bişey sayılmaz aslında. Ama arabadan arabaya fark var.

Bülent A.
28/02/2007, 16:22
Organizasyon ayın 18 ine alınmış arkadaşlar

18 MART 2007 de saat 16.00 da

Mısafır
28/02/2007, 16:55
valla kardesım benden daha ıyıdır bu oyunda :D
ben kefılım

grande
03/03/2007, 22:08
Yıldıray abi,

simülasyon tecrübem vardır.
Kontenjan dolduysa destek amaçlı seyirci olarakta gelirim.

Saygılarım ve Sevgilerimle,

Misafır
04/03/2007, 12:45
Her türlü desteğe ihtiyacımız var arkadaşlar.
asıl liste 5 kişi ama bence birkaç da yedek belirleyelim.
o gün hesapta olmayan bir işi çıkan arkadaşımız olursa yerine yarışacak pilotumuz olsun.

ha bu arada tuning türkiye mart sayısında çıkan speed city haberini buradan resimli olarak yayımlıyorum bilginize :)

https://img132.imageshack.us/img132/951/resim001sf6.th.jpg (https://img132.imageshack.us/my.php?image=resim001sf6.jpg)

https://img132.imageshack.us/img132/7645/resim002fr7.th.jpg (https://img132.imageshack.us/my.php?image=resim002fr7.jpg)

https://img295.imageshack.us/img295/5117/resim003ja7.th.jpg (https://img295.imageshack.us/my.php?image=resim003ja7.jpg)

Misafır
06/03/2007, 10:36
arkadaşlar, tuning türkiye onur ile biraz önce msn den yazıştık.

5 asıl, 2 de yedek yarışmacı olmalıymış.
simülasyon yarışına katılacak arkadaşlar ile ilgili bilgi istiyor.

katılacakların:

nick'i
adı
soyadı
telefon numarası

bu bilgileri gün içinde kendisine mail atmam gerekiyor.

lütfen bu bilgileri konuya ekleyelim.

teşekkür ederim.

Mısafır
06/03/2007, 10:42
bıglılerı gonderdım yıldıray...

Misafır
06/03/2007, 10:55
ok baba. not aldım.

Misafır
08/03/2007, 09:05
evet arkadaşlarım.

katılacak asıl ve yedek listeyi yazıyorum.

asıl liste:

1 - vadi erdem.
2 - övünç erdem
3 - erdem özbayoğlu
4 - fırat karakoyun
5 - alper emre bağcı

yedek liste:

1 - kaan keloğlu
2 -

yedek listeye bir adet pilot daha gerekli arkadaşlar.

lütfen bu konuya ilgi gösterelim.

Misafır
10/03/2007, 12:12
beyler bu konuya neden bu kadar ilgisiz kalıyorsunuz anlayamıyorum.
ya istanbulda yaklaşık 116 tane üyemiz var ve bu kadar üye içerisinde neden yanlızca 6 kişi bu konu ile ilgileniyor ve sahip çıkıyor, diğerleri neden bu kadar ilgisiz kalıyor anlayamıyorum.

sitemizin tanıtımı için çok önemli diyorum ama nedense kimseden çıt çıkmıyor.

bu konuya biraz daha fazla ilgi göstermenizi rica edeceğim.
artık site yararına birşeyler yapmanın zamanı gelmedi mi ?
neden yanlızca arada bir foruma girerek bazı konu başlıklarına birkaç cevap yazmanın ötesine geçilmiyor anlamıyorum doğrusu.

evet beyler ve bayanlar.
yavaş yavaş ellerinizi taşın altına sokma zamanı geldi.
hepinizden bu konuya sahip çıkmanızı rica ediyorum.

tuning türkiye den onura bugün listeyi tamamlamış ve göndermiş olmalıyım.
5 asıl pilotu bulduk.
2 yedeğe ihtiyacımız var ama 1 yedek eksik.

lütfen eksik olan 1 yedeği tamamlayalım.

Linos
10/03/2007, 12:16
Çok haklısın Yıldıray! Forum için önemli olan bu organizasyona arkadaşların ilgilerinin fazla olması gerekiyor!..

Hadi İstanbul'lular, şu işi halledin artık! Biz mi kalkıp gelelim Ankara'dan? ;)

Misafır
10/03/2007, 12:27
herkesin daha yürekli daha istekli ve ilgili olması lazım.
burası bizim yuvamız ise ve biz bir aile isek bu ailenin her ferdinin ailesi için çaba sarfetmesi ve fedakarlık yaparak zaman ayırması gerekli.

sırf laf olsun diye konu başlıklarının altına cevap yazan üyelerimiz var.
bu yazdığım biraz sert bir eleştiri olacak ama gerçek bu ne yazık ki.
o sebeple ben laf ile değil, icraat ile kendilerini göstermelerini rica edeceğim tüm arkadaşlarımdan.
gerçekten gelişimimiz için çaba sarfeden ve emek harcayan üye sayısı 50 yi geçmiyor ne yazık ki .
bu rakamın bu sayıda kalmaması lazım.

tüm üyelerimizden ilgi bekliyoruz.
çünkü artık zamanı geldi.

emre
10/03/2007, 12:34
yav buğra barış fatih goncu abi mete utku bunlar nerde onlarda kesin gelir sanırım öyle değil mi?????
arkadaşlar ?

Little F.K
10/03/2007, 12:36
Yıldıray abi tam plan nedir?Yani pazar günü nasıl gidilicek orda mı buluşucaz?Saat kaçtan kaça kadar sürücek.Biraz bilgi alabilirmiyim?

Bu arada arkadaşlar biraz daha ilgi lütfen :ok:

Misafır
10/03/2007, 13:06
arkadaşlar olayı kısaca özetleyeyim o zaman ;

internet forumlarında önde gelen 15 forum, 18 mart 2007 pazar günü saat 16:00'da istanbul speed city'de buluşuyor. need for speed carbon oyununu bir kez antrenman bir kez de zamanlama olarak oynayacak 15 forumdan 5'er üye hız ve adrenalini tünü güne yayacak.

her forumdan 5 üyenin katılacağı yarışmada grupların toplam zamanları baz alınarak değerlendirme yapılacak.

en az zamanda oyunu bitiren ilk 3 grup sürpriz hediyeler, Tuning Türkiye dergisinden 1 yıllık ücretsiz abonelik ve kupaların sahibi olacak.

Türkiyedeki en kapsamlı organizasyonlardan biri olacak olan NFS Carbon uvası Tuning Türkiye ve Speed City Sponsorluğunda gerçekleştirilecektir.

organizasyona yarışmacıların haricinde forum üyeleri ve tüm tuning türkiye dergisi okuyucuları davetlidir.

5 asıl üye haricinde 2 yedek üye de 18 mart pazar tarihinde speed city de bulunmalıdır.
aşağıda yarışmaya katılacak internet forumları yer almaktadır.

forumların en geç 11 mart 2007 pazar gününe kadar kendi grupları adına yarışacak 5 asıl ve 2 yedek üyenin internet sitesindeki nicklerini, ad ve soyadlarını, adresleri ve telefon numaralarını onur@tuningturkiye.com.tr e-mail hesabına mail atmaları rica olunur.

speed city'e 18 martta gelenler yarışmanın ardından formula 1 avustralya grand prixini de hep birlikte izleme imkanını bulacaklar.

YARIŞMAYA KATILACAK İNTERNET FORUMLARI.

www.peugeot-tr.org
www.bmwpassion.net
www.modifiyem.com
www.vosvosturk.com
wwwhondam.com
www.subaruimpreza.org
www.seatsportturkiye.com
www.dragturk.com
www.ophell.com
www.alfistiturkey.com
www.turbofsi.net
www.prclove.com
www.teamhondaturkey.com
www.grandepuntotr.com
www.tuningturkiye.com.tr

18 mart 2007 günü yarış saat 16:00 da başlayacağı için bence saat 15:00 gibi yarışa katılacak asıl ve yedek pilotlar ve izlemek, kardeşlerimize destek olmak için oraya gidecek olan üyeler speed city de olmalıdır.

yerini ben de tam bilmiyorum ama levent - maslak arasında bir yerde diye hatırlıyorum.

Little F.K
10/03/2007, 13:54
Tamamdır Yıldıray abi.Acaba desteklemeye kimse gelecek mi bizi :ok:

Gerçi siteyi üzmek de istemiyorum fiyasko bi sonuçla :icon_razz:

Misafır
10/03/2007, 14:14
1 - vadi erdem.
2 - övünç erdem
3 - erdem özbayoğlu
4 - fırat karakoyun
5 - alper emre bağcı

yedek liste:

1 - kaan keloğlu
2 -

yedek listeye bir pilot daha istiyorum arkadaşlar.
son kişinin adını da yazalım ki bugün onur a mail atabileyim.
lütfen.
şunu tamamlayalım artık...

ceycaz
12/03/2007, 13:31
arkadaslar ben cok istekliydim ama martın ilk haftasında hiç beklemedigim bi amelyat gecirmek zorunda kaldım bu yuzdende ne durumda olucagımı bilmiyorum doktoruma sormadan hareket edemem :(

yamtar00
12/03/2007, 13:47
arkadaslar ben cok istekliydim ama martın ilk haftasında hiç beklemedigim bi amelyat gecirmek zorunda kaldım bu yuzdende ne durumda olucagımı bilmiyorum doktoruma sormadan hareket edemem :(
geçmiş olsun

utku952
14/03/2007, 11:57
ben geliyorum kusura bakma emre abi bu aralar cok yoğunum. yıldıray abi yedek listeye yazabilirsin bni. listeyi yollamadıysan daha tabi

Lewent
14/03/2007, 14:48
Hiç ilgim olmadı bu tip oyunlara, zaten zaman da yok işten-güçten!:( Bööle şeylere yatkın olan we fırsatı olan üye arkadaşların ilgilenmesi lazımdı elbette...
Katılacak arkadaşlara başarılar.

polatçakmak
14/03/2007, 18:20
merhaba ,
arkadaşlar bu oyundan bi bilgim yok , olsaydı kesin oynardım :) ama destek olak için gelicem kimseyi tanımıyorum.(işin kötü yanı bu) Baska foruma girmiim yanlışlıkla

polatçakmak
14/03/2007, 18:21
gerci sedat peker'e benziyon seni mutlaka tanırım:)
bide bi kaç gün önceden yerin adrewsini foruma eklemeni öneririm .

AWD
14/03/2007, 18:25
kırmızı karanfil tak bulur bizimkiler seni :D

emre
14/03/2007, 18:26
merhaba ,
arkadaşlar bu oyundan bi bilgim yok , olsaydı kesin oynardım :) ama destek olak için gelicem kimseyi tanımıyorum.(işin kötü yanı bu) Baska foruma girmiim yanlışlıkla

abi bizde anlamıoruz ilk defa oturucam başına önemli olan zaten orda sitemizi en iyi şekilde tanıtmak oyüzden gelebilen herkes katılsın bu organizasyona

emre
14/03/2007, 18:27
birde bu speed city nerdedir bi yol tarifi alalım zahmet olmazsa :D

ghost rider
14/03/2007, 18:35
evet ya adres yazıldımı bilmiyom ama yazılmadıysa tarifli olsun,büyük ihtimal destek maksatlı orda olacağım

Lewent
15/03/2007, 09:30
<A HREF="https://www.speedcity.com.tr/tr/iletisim.php " TARGET="_blank">https://www.speedcity.com.tr/tr/iletisim.php </A>
Arkadaşlar SPEEDCITY Korukent' te Zincirlikuyu ile Ulus arasında bi yerde...
Yukarıdaki linkte açık adres we kroki war!

Mısafır
15/03/2007, 13:08
Arkadaşlar. çok özür diliyerek organizasyona katılamayacagımı bıldırıyorum. yarın aksam trabzona gıtmem gerektı ıs dolayısıyla pazar gunu gece 11 de donecegım..

fakat kardesım organızasyona katılabılır
ama onu merkezı bıyerden almanız gerekecek ..
:(

Mısafır
16/03/2007, 09:27
vadi bende anadolu yakasından geliyorum karddeşini alabilirim 0544-630-24-04 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz

tamamdır benım telefonumu ve kardesımın telefonunu sana sms atıyorum... anadolu yakasında umranıyedeyız umarım sana zorluk olmaz..
hersey gp ıcın :D

emre
17/03/2007, 19:45
valla toplansak iyi olur :D

Little F.K
18/03/2007, 11:41
Arkadaşlar son durum nedir herkes tek mi gidiyor?Bir yerde toplanılacak mı?

emre
18/03/2007, 11:48
valla ben toplanmak taraftarıyım

utku952
18/03/2007, 12:36
abi bu koşumu ne warmış bazı yollar kapalı. bizim ordan zor gidilir ama yinede gelcem ne bulursam

OzzY
18/03/2007, 23:08
Katılanlara teşekkürler

Mısafır
18/03/2007, 23:36
te allam yaa...