PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses sistemi?

Romeo_er2
24/10/2008, 01:48
edit

mustafaf
24/10/2008, 09:43
bende ses sıstemını senın dusundugun gıbı yaptırdım.zaten aracın kendı hoparlorlerı gayet yeterlı bence.kısaca ozetleyeyım;
1000watt JBL kabınlı woofer
1200watt kajıwa anfı
1 farad hama kapasıtor
kablo vs.
hepsı toplam 550YTL ye mal olmustu montaj ıscılık hersey dahıl bu fıyat.bırde 12 ay taksıt yaptırmıstım bu fıyat uzerınden.kajıwa bana basta sıcak gelmemıstı ama ıcerısınde fanı felan var yazın sıcagında (hele mersınde) anfıde sıcaktan dolayı hıcbı tıkanma yasamadım.sımdılık memnunum.jant ısıne gelınce bende bı ara cok kafa yordum bu ıse.ama orjınal jantlarımız maalesef cok pahalı.17" orjınal jant almaya kalktım servısten, lastıklerıyle beraber 2300 fıyat verdıler ve sadece 6 ay taksıt yapabılırız dedıler.ben dısardan 1650YTL ye aldım 12 ay taksıtle.bence pıyasadakı jantlarada bakmanı tavsıye ederım...

EnginBERK
24/10/2008, 10:27
orjinalinde bildigim kadariyla sub-woofer çıkışı bulunmakta,
ortalama 30'luk kabinli bass, 4 çıkışlı amfi, kablolar ve montaj 400YTL civarinda

ABNEW
24/10/2008, 12:28
Ertuğ, konuyu buraya (Modifiye-Ses ve Görüntü Sistemleri) taşıdım.
Jant için arama yaparsan ya da başka bir başlık açarsan daha verimli olur.

Romeo_er2
24/10/2008, 21:49
bende ses sıstemını senın dusundugun gıbı yaptırdım.zaten aracın kendı hoparlorlerı gayet yeterlı bence.kısaca ozetleyeyım;
1000watt JBL kabınlı woofer
1200watt kajıwa anfı
1 farad hama kapasıtor
kablo vs.
hepsı toplam 550YTL ye mal olmustu montaj ıscılık hersey dahıl bu fıyat.bırde 12 ay taksıt yaptırmıstım bu fıyat uzerınden.kajıwa bana basta sıcak gelmemıstı ama ıcerısınde fanı felan var yazın sıcagında (hele mersınde) anfıde sıcaktan dolayı hıcbı tıkanma yasamadım.sımdılık memnunum.jant ısıne gelınce bende bı ara cok kafa yordum bu ıse.ama orjınal jantlarımız maalesef cok pahalı.17" orjınal jant almaya kalktım servısten, lastıklerıyle beraber 2300 fıyat verdıler ve sadece 6 ay taksıt yapabılırız dedıler.ben dısardan 1650YTL ye aldım 12 ay taksıtle.bence pıyasadakı jantlarada bakmanı tavsıye ederım...

aynden düşündüğüm sistem sende varmış zaten..iyi oldu bunu öğrendiğim ya..jan işinide düşünücem birdaha..ama o oyjinal 17 ler de çok güzel :cool0000: aklımı alamıyorum bi türlü onlardan.ama çok fiyat çekmişler dediğin gibi..

CesSpOoL
28/10/2008, 01:21
arkadaşlar bikaç sorum olcak..aracın opsiyonlarında hi-fi set içerisinde sub bulunuyo..acaba orjinal teyp in sub çıkışı varmıdır,opsiyon olarak almadım kendim taktırmak istiyorum.sadece sub ve anfi olarak komponent takımı istemiyorum..birde t-jet sport janları nasıl durur sizce araçta..ve çıkma nerden buluabilirim,fiyat ne civarda olur..??

bende ufak bi ses sistmei kuruyorum. kendinden amfili alpin marka bi bass kullanıcam bana hediye geldi.. kullanmadım ama henüz yorumlarımı yazarım buraya montajladıktan sonra..