PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havalandırma

luckfortune
14/10/2008, 22:31
arkadaslar ön cam havladırma bölumundekı uzun göğüsden ayrı bi parça var anlatabıldım sanırım(kumanda alıcısının içine geçtiğ)işte ben gecenlerde arabanın ilk defa yolcu bolumune oturdum ve oranın tırmagının kırık oldugunu farkettım sanırım aldıgımdan beri neyse üstün otomotiv e gittim ve garantden parcayı degıdtırdım fakat bir kac gun önce yine yan tarafa oturunca uc tarafının tamamının oturmadıgını ama tırnagında kırık olmadıgını farkettım.bazıları için onemlı olmayabılır ama ben sımetri hastası bir insanım lütfen gp lerinize bakıp bana yazarmısınız oranın nasıl durumda oldugunu.

ABNEW
14/10/2008, 22:39
Uğur, aynı problemi yaşayan arkadaşlarımız olmuştu önceden.Sıcaklık farkından dolayı da ses yapabiliyor bu parça.Yalnız benim aracımda şimdilik bir problem yok...

ekorkut
14/10/2008, 22:43
ooo simetri hastasıysan tam arabayı bulmuşsun ))

Ziyaretçi047
14/10/2008, 23:37
eehuehue süper yorum :D

theblight
15/10/2008, 01:05
:D

Bende bi sorun yok şimdilik ama olmayacağının da garantisi yok :)

calugur
15/10/2008, 08:41
Bende aracı aldıktan 1-2 hafta sonra farkettim aynı problemi.Sağ tarafındaki ucu sanki tam takılı değilmiş gibi kalkık duruyordu.Servise götürdüm ve halloldu ama değiştirdilermi yoksa yerinemi taktılar bilemiyorum.Üzerinden 2000 km geçti henüz bir problem yok.

Bu tip durumlarda servise girmeden önce üstteki galeriden sıfır arabalardaki durumu kontrol ediyor ve sonra servise iniyorumki olası bir red durumunda gerekli cevabı verebileyim :)

fatihsen67
20/10/2008, 16:17

Gerçekten çok güzel. Ben arkadaşın yerine olsam o hastalığı bırakırdım. Ben bıraktım. Yoksa hastalık hastası olacaktım..

cpeloo
21/10/2008, 19:39
hehehehe....servis yapıo ama benim şu kapağının bikenarı olan torpidoma hala teşhis koyamadılar.