PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Torpido kapağım kapanmıyor

iso1907
11/10/2008, 13:35
evet arkadaşlar yukarıda yazdığım gibi torpidonun kapağı kapanmıyor acacaba kendim söksemmi daha araç 7 binde yoksa servisemi götüreyim.Böyle bir arıza başına gelen varmı

anvil
11/10/2008, 13:58
servise göster hallederler.

ABNEW
11/10/2008, 14:47
Eski aracımda da durum böyleydi.Tek tarafı biraz dışarıda duruyordu.Serviste hemen hallettiler.Kendiniz müdahalede bulunmayın yetkili servis hallediyor...

CesSpOoL
11/10/2008, 15:27
Çok basit bi işlem eski paliomun bi tarafı dışarda kaıyodu kendim yaptım. Puntomun ki de bazen birz zor kapanıyor.. yukarı kaldırarak kapaıyorum ama idare ediyorum böyle.. servise gittiğimde gösteririm sanırım kilit ayarıdır o da

ALTARKILIC
11/10/2008, 15:38
aynı sorun bende de olmuştu...parmağınla dili biraz geriye doğru ittiriver...düzelir...
hatta dün yine 3 ncüye oldu ve şuan açık duruyor benimki :) bu sefer duzeltemedim servise düzelttireceğim...demek ki gplerin torpidolarında sorun var :)

batuhann80
11/10/2008, 16:03
evet problem oldu bendede servise gittigimde hemen ayarladılar..
şimdi çok güzel kapanıyor..
kornamda sertti onuda ayarladılar..

hunter
11/10/2008, 16:39
Eski aracımda da durum böyleydi.Tek tarafı biraz dışarıda duruyordu.Serviste hemen hallettiler.Kendiniz müdahalede bulunmayın yetkili servis hallediyor...

arda benim aracımdada böyle bir sorun var bir tarafı aşağıda duruyor.servise götürdüm,bu yapılmaz denildi.yapmaları için ısrar edeyim mi?çünkü senin problemini çözmüşler

ABNEW
11/10/2008, 16:48
Hüseyin, muhtemelen aynı problem sendeki de.Ben bir önceki aracımda -mjtd- aynı problemi yaşamıştım 2 sene öncesinde.Yetkili serviste ayar yapılarak halledildi.Yapılmaz diye bir cevap olamaz.Servis sorunları halletmek için var.Ya ayarlayacaklar ya da yenileyecekler.Bu yapılmaz, bunlar böyle, normal gibi cevaplar sadece Bizim Milletimize özgü...

makeles
11/10/2008, 23:40
servise götür eğri bi şekilde monte etsinler.. :) bende kapanma zorluğu vardı şimdi çok rahat kapanıyor ama bi taraf aşağıda kırık gibi.. 3 defa söyledim ne yapıyorlarsa 2 hafta sonra eğriliyor..