PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alpine Bass + Alpine Bass Amfisi + Pioneer TS-A172C Midbass Takımı.. ?

CesSpOoL
11/10/2008, 11:52
Arkadaşlar bass ın kendi amfisi zaten içinde geliyo bu gün.. Mid takımını da amfisiz bağlasam direk teybe eskisinden iyi olur mu?
Aklımda ki öndeki orjinal kolon ve tizleri arkaya takmak yeni midbasslarıda öne takmak (amfisiz) ve alpine bass ı montajlatmak (amfisi içinde) TEmiz bi ses alır mıyım? Öyle Abartı bişey istemiyorum ama hiç bi değişiklik olmayacaksa bu kadar uğraşa gerek yok.. biraz daha bekler 4 kanallı orta halli bi amfi alır hepsini bi arada da yapabilirim ? Sizin fikriniz nedir ?

(yine de heyecan var amfiyi alana kadar üstte anlattığım şekilde montajlatmak da istiyorum bi yandan ama sabredebilirim : ) )

Genius
11/10/2008, 12:01
Muhetemelen orjinal teybe bağlantı olacağını varsayarak yazayım. Subwooferın anfisi için bir rca dönüştürücüye ihtiyacın olacak. Mid bassları öne alsan ve orjinal önleri arkaya alarak kullandığını düşününce.

1. Arka orjinal ön olduğu için öndeki mid bass kadar kaliteli ses vermeyecek ve akustik eksik kalacak.

2. arkaya yeni mid bass takım aldığında anfide alacaksın ve 2nci bir defa montaj için araban sökülecek ve montaj maliyeti vereceksin.

Benim fikrim bir kere yapılıp tam yapılması. Anlıyorum sabretmek zor ama işin en zevkli yeride sabrederken yaşanan heyecan ;)

CesSpOoL
11/10/2008, 15:18
: )) Dimi bir de o var : ) Olmadı yapışırım abimin yakasına : ) eksikleri tamamla diye : )

coolsnake
15/10/2008, 11:47
Pioneer TS-A172C Midbass Takýmý. ayrica bu mid takimini alma parana kiy gzl bisi al

CesSpOoL
15/10/2008, 23:56
Gönül ister tabi daha güzel bişeyler yapabilmeyi ama şimdilik buna müsaitim..

byrvo
16/10/2008, 08:36
Benim fikrim bir kere yapılıp tam yapılması. Anlıyorum sabretmek zor ama işin en zevkli yeride sabrederken yaşanan heyecan ;)

Müzik sistemlerinden hiç anlamıyor olmama karşın genel manada bu görüşe sonuna kadar katılıyorum:cool0000: