PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ç.kaleli gp ciler bi ses verin lütfen...

hovic
14/02/2007, 23:55
bir buluşma düzenleyelim. ne dersiniz. cevabınızı bekliyorum.

PuNToGiRL
22/02/2007, 13:38
evt ya çok haklısın!!
süper olur!

ghost rider
26/02/2007, 08:40
bir buluşma düzenleyelim. ne dersiniz. cevabınızı bekliyorum.

hovic,garajın yanında Bp benzinlik var,orda süleyman arkadaşımızla tanışırsan buluşma için bir araç daha eklenmiş olur,kendisi işlerden dolayı pek bu sanal ortamlara takılamıyor.

Bir çanakkaleli olarak Çorludan Çanakkleye selamlar..

hovic
03/03/2007, 11:10
Punto Girl Aracı Ç.kaleden mi aldınız acaba??

ghost rider
03/03/2007, 12:28
Sevgili hovic,

Ben kendi adıma şahsıma yazılan ne tür yazı olursa olsun nezaketen cevap vermeye yardımcı olmaya bana yazılan yazıya alakasız kalmamaya çalışıyorum,selamımızın dahi alınmayacak kadar alakasız bir şey yazdığımıda düşünmüyorum,
bizler dostlukları bu araç vesilesi ile pekiştirmeye yardımlaşmayı ön plana çıkarmaya çalışan ve bundan da keyif alan kişileriz bu sitede.
Henüz bir grandepuntonun olmayışı çok önemli olmasada benim için yazdığın mesaj sayısına baktığımda böyle bir tutumla karşılaşabileceğimi düşünmeliydim aslında.
Punto girl'e sorduğun soruya bakınca,bir miller çalışanı olman dolayısıyla tamamen ticari bir bakış açının olduğu izlenimi verdi bana,senin için ne kadar önemli olmasada bizler için sadece bulunduğumuz illerde değil türkiye genelinde adımızın duyulması bize zevk veriyor ve şefklenmemize daha güzel şeyler yapmaya yardımcı olmaya çalışır duruma getiriyor bizleri.

Grandepuntolarımız, sadece ve sadece yeni dostluklara ve olan dostlukları pekiştirme amacımıza bir araçtır...

PuNToGiRL
03/03/2007, 13:09
miller oto dan alındı. biga miller oto ya başvurduk ç.kale den gidip teslim aldık

PuNToGiRL
03/03/2007, 13:11
ghost rider sana katılıyorum ;)

PuNToGiRL
04/03/2007, 02:05
bende buluşmayı kendim yaparım neyapayım :)

erdiyilmaz
04/03/2007, 04:37
Sevgili hovic,

Ben kendi adıma şahsıma yazılan ne tür yazı olursa olsun nezaketen cevap vermeye yardımcı olmaya bana yazılan yazıya alakasız kalmamaya çalışıyorum,selamımızın dahi alınmayacak kadar alakasız bir şey yazdığımıda düşünmüyorum,
bizler dostlukları bu araç vesilesi ile pekiştirmeye yardımlaşmayı ön plana çıkarmaya çalışan ve bundan da keyif alan kişileriz bu sitede.
Henüz bir grandepuntonun olmayışı çok önemli olmasada benim için yazdığın mesaj sayısına baktığımda böyle bir tutumla karşılaşabileceğimi düşünmeliydim aslında.
Punto girl'e sorduğun soruya bakınca,bir miller çalışanı olman dolayısıyla tamamen ticari bir bakış açının olduğu izlenimi verdi bana,senin için ne kadar önemli olmasada bizler için sadece bulunduğumuz illerde değil türkiye genelinde adımızın duyulması bize zevk veriyor ve şefklenmemize daha güzel şeyler yapmaya yardımcı olmaya çalışır duruma getiriyor bizleri.

Grandepuntolarımız, sadece ve sadece yeni dostluklara ve olan dostlukları pekiştirme amacımıza bir araçtır...

yorum yapmaya gerek yok sanırım :ok:

yaşasın GrandePuntoTR

hovic
28/03/2007, 01:12
Sevgili Ghost Rider arkadaşım;

Keşke böyle bir yazı yazmadan önce bir selam mesajı atsaydın. Bir ameliyat geçirdim ve uzun süre bilgisayar kullanamdım. Bu süre içersinde sanırım bir şeyler yazdın. Biraz üzülmek ile beraber selamını şimdi aldım. Teşekkür ediyorum.

PuNToGiRL
28/03/2007, 21:39
Çok geçmiş olsun hemşerim ;)
umarım iyisinizdir şimdi.

hovic
29/03/2007, 16:21
İyiyim teşekkür ederim.

ghost rider
30/03/2007, 22:44
öncelikle geçmiş olsun,umarım ameliyatın başarılı geçmiş ve şuan sağlıklısındır

ama benim sana sitemim ,
26.02.2007 sana hitafen çanakkalede filan yerde puntocu bir arkadaşımız var filan diye yazıyorum ve sen 03.03.2007 de direkt puntogirl e arabayı nerde aldın diye soruyorsun,aynı gün aradan bir saat geçiyo ve ben sana o sitem yazımı yazıyorum,yani punto girle yazıp belkide çıktın veya çıkmadın ama bana cevap yazma gereği duymadın(ki bir zorunluluğunda yok zaten)
ben dostluk çerçevesinde en azından kendimce bi cevap bekledim sana verdiğim bilgiye istinaden,
tabi ameliyata puntogirle son yazını yazıp(03.03.2007 de) 11:10 dan hemen sonra girdiysen elbette haklısın o zaman..

tekrardan geçmiş olsun acil şifalar dilerim

matrox
30/03/2007, 22:48
Ahmet abi ben çorludayım

görüşelim

bu arada bende çanakkaleyi severim güzel memleket

ghost rider
02/04/2007, 09:13
Ahmet abi ben çorludayım

görüşelim

bu arada bende çanakkaleyi severim güzel memleket

tolga görüşelim benim tel 05436982446