PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Torpido sesi

lazuri
05/10/2008, 20:01
teyp ve kalorifer kumandalarının bulunduğu yerden ses geliyo sert plastiğin birbirine sürtme sesi.ne yapmam gerekir.ilginiz için şimdiden teşekkürler..

MACHINE
05/10/2008, 20:23
Aynı ses bendede var ses geldiğinde itekliyorum ama pek bir sonuç yok.Sanıyorum zamanla sert plastik özelliğini yitiriyor.Daha kaliteli ve kısmen yumuşak malzeme şart.

ekorkut
05/10/2008, 21:48
Torpidonun üstte kapandığı noktada 2 tane plastik meme gibi şeyler var. Onları çekince pıtt diye hemen çıkıp ele geliyor. İkisini de çıkartıyorsunuz ve araya sac ince bir pul koyup bu memeleri tekrar takıyorsunuz. Torpidonuz artık mercedes torpidosu oluyor ))

lazuri
06/10/2008, 10:29
söylediğinz yeri tam anlayamadım.teyp ve kumandalar ayrı parça daha çok bunlar ses yapıyo parçaları itince aynı ses geliyor.

ekorkut
06/10/2008, 15:00
Kusura bakmayın, torpido sesi diye başlığınız olunca bir anda dikkat etmeden, torpidonun sesini nasıl kesebileceğinizi yazmışım. Teyp ve kalorifer kumandalarından gelen ses için servise uğrarsanız, iyi bir trimci bunu nasıl keseceğini bilecektir. Muhtemelen araya fitil vesaire gibi birşey sokuşturulabilir.