PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL - Ön Panel

İbrahimKC
14/02/2007, 17:31
Arkadaslar,

Aracım şu anda serviste. Aracın yolda gezinmesi ve zırıltılar sorunlarına bakıyorlar.

Ben sorun olarak Ön Panellin (hız - motor devir- benzin vb. durdugu yer)oynamasınıda söylemiştim. Ön panellin altından elimle ittirdiğimde, panel komple geriye gidiyor, sallanıyor. Yani sıkı sıkıya orada durmuyor.

Biraz önce servisle konuştuğumda bunun normal olduğunu ve oradaki 3 tane puntoda incelediklerini ve hepsinin aynı olduğunu söylediler. Ama bence bu işte bir anolmallik var.

Sizden ricam akşam eve giderken, ön panellinizi yoklayabilirmisiniz. Gerçekten bu tüm puntolarda bu şeklide mi. Gelen cevaplara göre yarın serviste ya konuşacam yada susacam.

Şimdiden çok tesekkür ederim.

eakbas
14/02/2007, 17:32
Hemen bakıp geliyorum abi (5 dk)

Ryu
14/02/2007, 17:33
nasıl normal ya. benim aracım benzinli dizelde farklımıdır bilmiyorum ama oralardan ses gelimiyor bozuk yollar hariç

maviş
14/02/2007, 17:34
benimkindede vardı servise götürdüm hallettiler o ekranı tutan tırnaklar kırılmış olarak geliyor ve onları serviste hallediyorlar
bence bastır ve hallettir isini :You_Rock_Emoticon:

Arkadaslar,

Aracım şu anda serviste. Aracın yolda gezinmesi ve zırıltılar sorunlarına bakıyorlar.

Ben sorun olarak Ön Panellin (hız - motor devir- benzin vb. durdugu yer)oynamasınıda söylemiştim. Ön panellin altından elimle ittirdiğimde, panel komple geriye gidiyor, sallanıyor. Yani sıkı sıkıya orada durmuyor.

Biraz önce servisle konuştuğumda bunun normal olduğunu ve oradaki 3 tane puntoda incelediklerini ve hepsinin aynı olduğunu söylediler. Ama bence bu işte bir anolmallik var.

Sizden ricam akşam eve giderken, ön panellinizi yoklayabilirmisiniz. Gerçekten bu tüm puntolarda bu şeklide mi. Gelen cevaplara göre yarın serviste ya konuşacam yada susacam.

Şimdiden çok tesekkür ederim.

eakbas
14/02/2007, 17:37
bakıp geldim. panelde bir esneme var yaklasık 2-3 mm içeri gidiyor. ancak tarif ettiğin gibi değil herhangi bir sallanma yok

utku952
14/02/2007, 17:37
aynen bnde bunu için gittim servise. senin dediin gibi "ikcihan" o yerden geliyormuş ses. düzeldi ama sanırım ilk aldıımda öle bi sorun yoktu

İbrahimKC
14/02/2007, 17:40
bakıp geldim. panelde bir esneme var yaklasık 2-3 mm içeri gidiyor. ancak tarif ettiğin gibi değil herhangi bir sallanma yok

Çok çok tesekkür ederim. Zahmetler verdim..

Sanırım sıkı sıkıya oraya oturtmamışlar panelli. ve bozuk yollarda sallanarak gürültü yapıyor.

easında bende daha önce böyle bir sorun yoktu sanırım. Servise son gidişimde panelli söküp izolasyon yaptıklarını söylediler. Benimde onun üzerine ilgimi çekti. Adamlar takarken tam oturtmadılar herhalde dedim ama baksanıza normal diyorlar...

eakbas
14/02/2007, 17:41
önemli değil abi. servise bastır bence de

Ziyaretçi047
14/02/2007, 19:20
bende de var o boşluk. malesef paneli çok dandik yapmışlar ani frende felan yerine oturuyor çıt ediyor. tutan 2 tane vida var. oranın orjinali öyle malesef.