PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hi-fi sisteminden tatmin edici verim alamıyorum

soldierkan
19/09/2008, 18:36
orjinal hifi sistemi var aracımda fakat ses 27 üstüne çıkınca boğuluyo bas iyi değil yani arkadaki subwofer işe yaramıyomuş gibi :( acaba ayarlarındanmıdır arkadaşlar

Nafiz
19/09/2008, 19:01
ben ilk aldığımda ters bağlıydı serviste düzelttirdim aynı sorun vardı.

grandecaglar
19/09/2008, 19:12
orjinal woofer da iş yok zaten :cool:

CaGRi
19/09/2008, 20:22
arkadaşım 27 nin üstüne çıkmak istiyorsan daha prof. ses sistemleri öneririm. araçtaki ses sistemi seni tatmin etmez ;)

soldierkan
19/09/2008, 21:27
yok aslında mütevazı bi ses istiyorum daha önceki sistem kafamı patlatıyodu ama bu woofer nafiz arkadaşın dediği gibi yanlış bağlı heralde çünki etkisiz kalıyo yani en azından azıcık bas olur bilgisayar kolonları bile ufacık ama azıcıkta olsa bas veriyo yanlış bağlı olmalı servise göstericem teşekürler yardımlarınız için

zaimkaan
28/10/2008, 09:37
yok aslında mütevazı bi ses istiyorum daha önceki sistem kafamı patlatıyodu ama bu woofer nafiz arkadaşın dediği gibi yanlış bağlı heralde çünki etkisiz kalıyo yani en azından azıcık bas olur bilgisayar kolonları bile ufacık ama azıcıkta olsa bas veriyo yanlış bağlı olmalı servise göstericem teşekürler yardımlarınız için

teybin ekolayzır ayarını yapmayı deneyebilirsin. Birde teyp üzerinde loudness diye bi seçenek var, onu açarsan, düşük seslerde daha kuvvetli bas hiisedersin.

mustafaf
28/10/2008, 10:47
orjınallerde sıstem nasıl ıslıyor bılmıyorum ama, kapı ıclerındekı hoparlorlere sadece tız verıp, wooferdan sadece bass alma gıbı bır ımkanın olursa daha kalıtelı ses alırsın.ama Nafız abının dedıgı gıbı baglantıdada problem olabılır...

Auto engineeR
28/10/2008, 12:48
27 çoook yüksek bi ses bizim teyplerde. 20 gibi zaten dolduruyor içeriyi 25in üstüne çıkamazsın bozuluyor ses zaten. muhtemelen yalnış bağlanmıştır çünkü ses sistemi sınıfına göre çok güzel bir sistem

defeat
02/11/2008, 06:12
Kesinlikle katılıyorum,tesisatlı bir arabadan bu arabaya geçtim ama ben de Hi-fi set taktırdım.25-27 kaldırabileceği son raddeler.Bundan sonrası bir ses şiddeti harici anfili bir sisteme kalıyor.

ERC
02/11/2008, 11:35
arkadaslar bizim tesisatlar super sinifina gore tabikide bi bmw 1 veya 3 serisinin proffesional isimli sisteminden muzik dinleyin igrenc tek kelimeyle 100 milyar para aliyorlar bide arabama binen arkadasim tesisat super dedi:Dsonra ben illede fiat deyince yerden yere vuruyorsunuz:D