PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antenim kırıldı. Bu antenler ne pahalıymış.

34plaka
19/09/2008, 09:44
Opet'teki uclu donen fircali otoyikamaya girdim, antenimin tepesini kopardi..antenim kisaldi azicik ama cekiyor. servisten yenisini alayim dedim yalan olmasin 70 lira mi ne dendi?
En son Dogan'in antenini kirmistim, 10 liraya almistim servisten. bunun ucuzu yok mudur???

kara kız
19/09/2008, 13:09
valla siz hatayı aracı o makıneye sokmakla yapmıssınız
..hıç sokulurmu araç o yıkama makınelerıne boyaya yapacağınız en kotu seyı yapmıssınızzz..antende cabaı olmuss geşmis olsun dıyelımm

ERC
19/09/2008, 13:42
antenın yan sanayisi var mı bilmiyorum arastırarak ogrenebilirsiniz.

jagar
19/09/2008, 13:54
yan sanayisi varmı bilmiyorum ama kısa spor antenlerden takabilirsiniz onlar daha ucuz ...

anvil
19/09/2008, 13:56
https://forum.grandepuntotr.com/gorsel-modifikasyon/6721-siyah-t-jet-anten-secimi.html

şurada değişik tipte antenler mevcut

ABNEW
19/09/2008, 16:13
Orijinale hiç gerek yok.Denildiği gibi kısalar hem daha güzel hem de daha ucuz.Ben Mehmet in (Femoli) dükkanında değiştirdim çok da ucuzdu...

muratde
20/09/2008, 20:22
madem anten çekiyor durduk yere masraf yapmanın bir anlamı yok bence.bırak öyle kalsın.

koraykey
20/09/2008, 22:16
Opet'teki uclu donen fircali otoyikamaya girdim, antenimin tepesini kopardi..antenim kisaldi azicik ama cekiyor. servisten yenisini alayim dedim yalan olmasin 70 lira mi ne dendi?
En son Dogan'in antenini kirmistim, 10 liraya almistim servisten. bunun ucuzu yok mudur???

Abi o fırçalara araba sokulurmu yaa arabanın boyası mahvolur sakın bir daha girmeyinnn:agiskavgasi:

34plaka
23/09/2008, 19:51
koray; abi diil abla.....
zaten ne zaman uc kurusun hesabini yapsam bes kurus kaybederim. beri yandan isteyerek harciyorum arabayi onun da farkindayim. surtmedik kaldirim birakmadim. kapi kenarlari tirtik tirtik oldu...neyse, mehmet'in dukkanini bulmam lazim demek ki...

34plaka
23/09/2008, 19:54
Orijinale hiç gerek yok.Denildiği gibi kısalar hem daha güzel hem de daha ucuz.Ben Mehmet in (Femoli) dükkanında değiştirdim çok da ucuzdu...

femoliye nasil ulasabilirim:agri:

OzzY
23/09/2008, 22:06
pm atabilirsiniz ancak kendisi ankarada. kargo ile gönderim yapıyor.

koraykey
24/09/2008, 08:16
koray; abi diil abla.....
zaten ne zaman uc kurusun hesabini yapsam bes kurus kaybederim. beri yandan isteyerek harciyorum arabayi onun da farkindayim. surtmedik kaldirim birakmadim. kapi kenarlari tirtik tirtik oldu...neyse, mehmet'in dukkanini bulmam lazim demek ki...

fırçaya girdim diyince :) ben o heyecanla estirmişim pardon ipek özür :) abi diye genel öle lafa başlarım sana da öle olmuş! ama lütfen hatırım için girme son o fırçalara lütfennnnn

femoli
24/09/2008, 08:47
Biri benimi çağırdı :D

Valla ipek hanım değişik şekillerde var eğer fırçalara giriyorsanız söyle sağlam çelikten yapılmış :D kısa chrome bir anten yollayayım fiyatı 10 ytl hem bir daha kırmazsınız :)

Bu arada yaşınızı belirtmediğiniz için abla yada kardeş diyemeyeceğim kusura bakmayın :)

kadoku
24/09/2008, 10:33
Bahsi geçen anteni herhangi bir oto aksesuarı satan dükkanda da bulabilirsiniz. Ancak arabada spoyler varsa deneyip almakta fayda var çünkü bagajı açtığınızda sürtme yapabiliyor o yüzden kısa olanları tercih etmek lazım.

34plaka
24/09/2008, 14:36
spoyler? yok bildiginiz duz araba.
*-*-
Femoli, yasin onemi yok, abi deme yeter...
sana zahmet bana bi anten siparisi :)))
bayramdan once elimde olsun ama. bi de krom olmasin, cok cart durur.
girmisken, paspaslar tek tek satilir mi?
dur ozelden yazayim....
*-*-
koray, bi firca da senden yedim, tamam girmeyecegim o fircali seylere...hatirin kalmasin

hepinize ayri ayri tesekkurler, ilginize ve bilginize....