PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haydi izmir iftara !!!!

onur1907
17/09/2008, 10:22
fırat: evet arkadaslar onur arkadasımızında dediği gibi iftar yemeği düzenliycez...katılıma göre liste çıkartalım böleliklede yer, zaman, vs.. maddeleri belirleyelim beraber
katılmak isteyenler listeyi güncellesin

1-kraker çocuk
2-nafiz
3-pınar
4-brvhgt

Nafiz
17/09/2008, 10:50
Tam destek.

Genius
17/09/2008, 11:47
Ben eşim ve oğlum yer ve zamana göre gelmek isteriz elbette.

istugu
17/09/2008, 14:49
Bende varım. Eşimle birlikte katılırız. Yer ve zamanı olabildiğince erken belirlerseniz katılmak adına okadar daha iyi olur. Saygı ve sevgilerimle.......

mgraf
17/09/2008, 17:14
bende gelirim

35mert
17/09/2008, 18:10
işimin olmadıgı bir güne denk gelmemesi halinde bende aranızdayım
lütfen gidilecek yeri ve tarihi belirtiniz ....

tolgaank88
17/09/2008, 18:14
işimin olmadıgı bir güne denk gelmeMEsi halinde bende aranızdayım
lütfen gidilecek yeri ve tarihi belirtiniz ....

hocam sanırım bi "ME" fazladan yazdınız :)

AGUS
17/09/2008, 19:14
bende varım en yaya gp ci olarak benide aranızda kabul ederseniz... :)

Nafiz
17/09/2008, 19:15
Seni asla yaya bırakmayız.Ben gelir alırım.

AGUS
17/09/2008, 20:36
Seni asla yaya bırakmayız.Ben gelir alırım.
Allah razı olsun nafiz abi :) biliyorum tüm abilerim kardeşlerim ve dostlarım aynı fikirde... varya abi sizi tanıdığım ilk gün şansım açılmış farkında değilimişim iyiki varsınız... çok saol nafiz abi :)

AGUS
17/09/2008, 20:37
1-onur1907
2-kraker çocuk
3-nafiz
4-pınar
5-brvhgt
6-agus

OzzY
17/09/2008, 20:57
Daha önce buluşmaları sadece yönetimin düzenlemesi konusunda karar almıştık. Lütfen buluşma taleplerini özel mesaj vb yöntemlerle İzmir Yönetime belirtin.

SteinGP
krakercocuk
brvhgt
blackpunto35

alipckopat
17/09/2008, 21:06
bnde warm günü ve zamanı önceden belirlerseniz we bana uygn olrsa elbette aranızda olmaktan mutluluk duyarım

onur1907
18/09/2008, 07:28
Daha önce buluşmaları sadece yönetimin düzenlemesi konusunda karar almıştık. Lütfen buluşma taleplerini özel mesaj vb yöntemlerle İzmir Yönetime belirtin.

SteinGP
krakercocuk
brvhgt
blackpunto35

teşekkurler ozan bunu bilmiodum..keske ozelden bunu yazarak soleseydin...

fırat kardeşim listeden beni cıkartırsan sevinirim..hayırlı iftarlar..

OzzY
18/09/2008, 10:13
Onur abi olay sana yönelik değil yanlış anlama, ben diğer bilmeyenler içinde buraya yazdım. Sana yönelik bişey yok. Bilmediğini tahmin ediyordum zaten.

Fangio
18/09/2008, 11:23
Salı günü Ertanla dükkanında konuşmuştuk, dün de Yasemin abla ile telefonda yeri ve zamanı uygun olursa kesinlikle katılırım...

ED 088
18/09/2008, 14:08
Anladığım kadarı ile ortak fikir şudur ki ; Organizasyonu gerçekleştirecek kişi bir an önce yeri ve zamanı netleştirmeli ki katılmayı düşünen arkadaşlar ona göre işini gücünü ayarlasın...

SteinGP
18/09/2008, 16:37
Benide ekleyebilirsiniz,sanırım aranıza dönmenin vakti geldi :)

fitil_035
18/09/2008, 19:17
arkadaşlar bende aranızda olmayı çok isterim fakat herkesin deddiği gibi gün ve saat belli olursa net bi cvp verebilirim saygılar

AGUS
18/09/2008, 19:39
teşekkurler ozan bunu bilmiodum..keske ozelden bunu yazarak soleseydin...

fırat kardeşim listeden beni cıkartırsan sevinirim..hayırlı iftarlar..

onur olmaz bence sen de geliyorsun ohooo herşeye kırılırsak eyvah yani?

brvhgt
18/09/2008, 22:39
onur kardeş sakin olalım ne gerek var listeden silin falan hiç gerek yok hadi hep beraber listeyi çoğaltmaya bakalım ben +1 olurum büyük ihtimalle

schizophrenic__
18/09/2008, 23:00
arkadaşlar bende aranızda olmayı çok isterim fakat herkesin deddiği gibi gün ve saat belli olursa net bi cvp verebilirim saygılar
aynı fıkırdeyım seko ;)

krakercocuk
19/09/2008, 11:00
arkadaslar iftar tarihi carsamba günü olarak belirlenmistir...yer konusundan iki yer üzerinde duruluyor..yakında netlik kazanacaktır ama çarşamba yapılacağı kesindir..en azından işlerinizi ona göre ayarlayabilirsiniz

Genius
19/09/2008, 22:41
Çarşamba biz müsaitiz, bizi listeye eklermisiniz.

krakercocuk
20/09/2008, 02:01
evet arkadaslar listeyi çarsamba aksamı ıcın guncelleme yapalım gelecek olanlar sıradan listeye eklesin en azından gunumuz ve bulusma saatimiz belli saat 7,15 de iftar oluyor
24 eylül carsamba gunu..gelebılenler 6,30 dan ıtıbaren belırlenecek olan mekana teşrif edebilirler:)

1-genius
2-kraker çocuk
3-nafiz
4-pınar
5-?

tunc35
20/09/2008, 07:49
Haftasonuna denk getirseniz çok güzel olacaktı ama bi ihtimal yine de gelmeye çalışırım.

extanbul
20/09/2008, 08:32
arkadaşlar bende o tarihlerde izmir de olacağım. işallah vaktim olursa sizinle katılmak ve tanışmak isterim.yeri nerede olacak acaba?

Nafiz
20/09/2008, 08:35
Telefon yaz engin seni arayalım.Başka ilden misafirimiz olsun.

extanbul
20/09/2008, 14:59
5412760982 nafiz kardeş.işallah geleceğim.

muratde
20/09/2008, 21:02
sizlere iyi eğlenceler arkadaşlar çalışma saatlerim yemek bölümüyle denk gelmiyor.hayırlı iftarlar..bol bol resim isteriz...

punto35
21/09/2008, 15:46
yaww bi hasta olduk yattık kalktık forumda neler olmuş iftar buluşması olmuş:)bula bulada 24eylul kız arkadaşımın doğumgününe denk getirmişiniz:)valla ogün kaçıp gelebilirsem gelirim dicem ama hiç şansım yok gibi gözüküyo ama gelirsemde süpriz olur:)artık kahvenizi içmeye gelirim yemekten sora:D:Dneyse telefonlaşırız

OzzY
21/09/2008, 16:14
Geçmiş olsun Anıl

punto35
21/09/2008, 18:09
sağol ozan teşekkür ederim yavaş yavaş toparladık allaha şükür:)

Nafiz
21/09/2008, 18:17
Bende diyorum bunun sesi soluğu çıkmıyo ne iş.Geçmiş olsun anıl.

AGUS
21/09/2008, 18:53
anılım geçmiş olsun dostum hayırdır o kadar konusuyoz telefonda.... ?

AGUS
21/09/2008, 18:55
1-genius
2-kraker çocuk
3-nafiz
4-pınar
5-agus

benide ekleyin dostlar... :)

brvhgt
21/09/2008, 19:54
--------------------------------------------------------------------------------

1-genius
2-kraker çocuk
3-nafiz
4-pınar
5-agus
6-brvhgt+1

punto35
21/09/2008, 21:27
Bende diyorum bunun sesi soluğu çıkmıyo ne iş.Geçmiş olsun anıl.

sagol abi teşekkür ederim boğazlar enfeksiyon kapmış antibiyotik kullandık birazdaha iyi olduk şükür 5 gündür dışarıya çıkamıyorum:)acaba benim punto ne oldu yağmurlarda ahcanım benim :) allahtan geçti teşekkür ederim yinede:)nafiz abim

anılım geçmiş olsun dostum hayırdır o kadar konusuyoz telefonda.... ?

abim telefonla konuşurken hep iyi olduğum zamanlara denk geldin ben iyileştim sandım pek frikik vermiyim dedim ama ondan sora ateşti terleme üşüme derken şifayı kapmışımız abi işte dikkat etmessen yaz günü tir tir üşütür adamı işte cezamızı çektik abicim:) buluşmaya gelmeyi çok isterdim biliyosunuz hiç birini kaçırmak istemem gelmemişliğimde sayılıdır tamda hatunun doğum günü sonra şu pozisyona gelmeyelim:agiskavgasi: eğer hani bizim doğum günü erken biterse tlfnlaşırız dağılmamış olursanız gelmeye çalışırım yinede sezgin abi bu arada flood yapmak yasak:D

byrvo
21/09/2008, 23:10
slm siteye yeni üye oldum. İzmirdeki gp satın alan ilk beş kişi içerisindeyim. Arabama inanılmaz bağlıyım. Bir yerine bi şey olsa resmen hayattan aldığım zevk azalıyor. En yakın zamanda fotolarını çekip sizlerle paylaşacağım. Benimle aynı sevgiyi paylaşan insanlarla tanışmak beni çok mutlu eder. KabuLederseniz bende iftara katılmak isterim.

SteinGP
22/09/2008, 00:25
beyler bayanlar yer olarak tex mex olabilir bence fiyatlar biraz yüksek ama kişi başı 15 20 ytl ye(ertan yıldırım 50 ytl) kalkılır bence hem manzara olarak hem ortamın güzelliği olarak bi fikirdir benimkisi..

krakercocuk
22/09/2008, 09:01
slm siteye yeni üye oldum. İzmirdeki gp satın alan ilk beş kişi içerisindeyim. Arabama inanılmaz bağlıyım. Bir yerine bi şey olsa resmen hayattan aldığım zevk azalıyor. En yakın zamanda fotolarını çekip sizlerle paylaşacağım. Benimle aynı sevgiyi paylaşan insanlarla tanışmak beni çok mutlu eder. KabuLederseniz bende iftara katılmak isterim.

:ohmy0000:ne demek kaptan bekleriz kesinlikle..

byrvo
22/09/2008, 10:40
Çok teşekkürler:cool0000: Kesim mekan ne zaman belirlenecek ve burdan mı duyurulacak?

krakercocuk
22/09/2008, 10:43
evet burdan belirtilecek mekanın yeri..muhtemelen bugun kesinlik kazanıcak...bulusma saati iftar saatidir bellidir yani 6,30 7 gibi belirlenen yerde

iftar yemegımızın mekanı;
arkadaslar mekanımız bellı oldu kipa balcova - Punta (yada puntoydu sanırım) restaurant dır..ortalama menü fiyatımız 15 ytl..+2, -2 olabılır secenege baglı ..
kesın olarak gelecek arkadasların son olarak yeni bir liste yapmasını rica edıcem kişi sayısına gore yer ayırtıcaz...katılım maalesef 23 eylul saat 19,00 a kadar gecerlıdır bu saate kadar gelecek arkadasların ismini yazması gerekıyor..çünkü kısı sayısını osaate kadar bıldırmemız gerekmekte aksi halde rezervasyon yapma imkanımız yoktur...saygılar ...iyi forumlar

1-kraker çocuk
2- nafiz
3-pınar
4-?

35mert
22/09/2008, 19:22
birşey dikkatimi cekti ''BALCOVA'' ben mi yanılıyorum yoksa hep burda mı toplanılıyor koskoca izmirde ?
şimdiye kadar hiç bir buluşmaya gelemedim gelmeyi de istiyorum, balcovada buluşmaların olmasına karşı degilim fakat her istedigimde gelemiyorum...... iftar saatine yetişemiyecegimi düşündügüm için bu bulusmaya da gelemiyecem.. organizasyon düzenleyen arkadaşların izmirin başka bölgelerinde başka mekanlarında da bu işleri basarılı bir şekilde yapacaklarını umuyorum.

Fangio
22/09/2008, 20:28
Ogün Abi tesbitin dooru fakat, genelde İzmirli GPci arkadaşlarımızın çoğunluğunun orada oturması ve de otopark rahatlığı sebebi ile balçova ve çevresinde organizasyonlarımızı yapmaktayız...

35mert
22/09/2008, 23:30
otopark sorunu bence bahane edilemez.İzmirde bir cok geniş alanlar ve otoparkları olan yerler var....
1-2 km yapmak zor gelmez ise lütfen organize eden arkadaşların artık başka buluşma yerleri bulması gerektigini inanıyorum.

brvhgt
22/09/2008, 23:33
mert bey 2 kez karşıyaka 1 kez bornova olmak üzere şu an aklıma gelmeyen değişik yerlerde pek çok kez toplanıldı siz nerede buluşmak istiyorsunuz belirtin inanın orayada geliriz hatta buluşmaya gerek yok gelir çayınızı içeriz tanışırız biz neredeyse her akaşam 3 5 kişi buluşuyoruz size uyan bizede uyar

1-kraker çocuk
2- nafiz
3-pınar 4-brvhgt+1

byrvo
23/09/2008, 12:02
ben kesin olarak geleceğim. görüşmek üzere!!!!!!!!!!!!

1-kraker çocuk
2- nafiz
3-pınar 4-brvhgt+1
5-byrvo

anvil
23/09/2008, 12:21
haftaya olsa gelirdim :)

krakercocuk
23/09/2008, 15:20
ne güzel olurdu:)

Nafiz
23/09/2008, 16:07
Hadi İzmir 5 arabamı.

f@tih
23/09/2008, 16:20
birşey dikkatimi cekti ''BALCOVA'' ben mi yanılıyorum yoksa hep burda mı toplanılıyor koskoca izmirde ?
şimdiye kadar hiç bir buluşmaya gelemedim gelmeyi de istiyorum, balcovada buluşmaların olmasına karşı degilim fakat her istedigimde gelemiyorum...... iftar saatine yetişemiyecegimi düşündügüm için bu bulusmaya da gelemiyecem.. organizasyon düzenleyen arkadaşların izmirin başka bölgelerinde başka mekanlarında da bu işleri basarılı bir şekilde yapacaklarını umuyorum.
tamamen bende katılıyorum daha farklı yer ve mekanlarda düşünebilirsek daha çok katılımcı olur bencede ,saygılar..

Nafiz
23/09/2008, 16:27
Bir haftadır konu açık kimse fikir beyan etmiyor.Son dakka bu sözler pek hoş değil.Emek verenleri üzeriz.

ED 088
23/09/2008, 16:41
Sizlere şimdiden afiyet olsun şehir dışında iş seyahatinde olacağım, gelmeyi çok isterdim. Bir sonraki buluşmada inşallah...

JASMINE
23/09/2008, 17:28
1-kraker çocuk
2- nafiz
3-pınar
4-brvhgt+1
5-byrvo
6- Jasmine

krakercocuk
23/09/2008, 18:22

tamamen bende katılıyorum daha farklı yer ve mekanlarda düşünebilirsek daha çok katılımcı olur bencede ,saygılar..

arkadaslar bende izmirin bi ucunda oturuyorum ama yınede gaza basıp gıdıyorum ..gelmek ısteyene...bu 1

2- bu organızasyon ızmır yonetımın bilgisi dısında açılmış ve hemen topu bana attı konuyu acan arkadasımız..kendisine sitem etmiyorum yinede yanlıs anlasılmasın

3-ancak bızım ıcın zamansızdı bu bulusma yınede durumu atlamadan elımızden geldıgınce toparlamaya calıstık (mekan gun vs..).bızde sureklı balcovada bulusma konusunu aramızda tartıstık istemedık hatta ama bırkac krıteri göz önunde bulundurmak zorunda kaldıgımız ıcın kısa zamanda arastırmalarımıza gore en uygun sımdılık bu geldı..kac gundur oradan bu mekan şuradan şu mekan koşuşturup duruyoruz ınanın. yınede kusura bakmayın yine balcova oldugu ıcın, bızım elımızden bu kadar geldı. dedıgım gıbı emegı gecenlere tek tek tesekkurlerımı sunarım...tesekkurler ...yarın bulusmak dılegıyle gelen herkeze ıftar masamızda yer mevcuttur...görüşmek uzere...

35mert
23/09/2008, 18:30
Bir haftadır konu açık kimse fikir beyan etmiyor.Son dakka bu sözler pek hoş değil.Emek verenleri üzeriz.

amacım bu degildir.Fakat bundan sonraki buluşmalarda mekan secimlerini herkezin toplanabilecegi ortak noktalarda belirlenmesini belirtmektir.
inşallah güzel bir iftar buluşması olmustur ...

tunc35
23/09/2008, 19:07
Ben de derim ki buluşmak için en uygun yer Balçova.İzmir'de otopark problemi çok büyük sorun.Bu nedenle Balçova.Bu buluşmaya haftaiçi olması nedeniyle malesef katılamıyorum ama başkabir buluşmada umarım sizlerle tanışma fırsatı bulabilirim.Şimdiden iyi iftarlar.

krakercocuk
23/09/2008, 19:19
amacım bu degildir.Fakat bundan sonraki buluşmalarda mekan secimlerini herkezin toplanabilecegi ortak noktalarda belirlenmesini belirtmektir.
inşallah güzel bir iftar buluşması olmustur ...
bulusmamız yarın

1-kraker çocuk
2- nafiz
3-pınar
4-brvhgt+1
5-byrvo
6- Jasmine
7-?

AGUS
23/09/2008, 21:07
sayın arkadaşlar öncelikle sözüm buluşma yeri konusunda sıkıntısı olan arkadaşlara sayın arkadaşlar beni bilen arkadaşlar bilir bir takım sıkıntılarımdan dolayı gp'om artık yok, ki yok olmasını karşı beni her zaman arasına alan çok büyük bir aileyiz... ki karşıyaka'da oturmama ragmen her zaman bütün arkadaşlarım ''sezgin nerdesin gelelim seni alalım'' der... ve su an izmir dışında olmama ragmen bilirim ki arkadaşlar ben yarın gelmesine gelicem ama desem mutlaka içlerinde birisi beni gelip almak için telaşlanıcaklardır buna eminim ki benim gp ortalama 1 ay önce gitti fakat bu durumda bile her vaziyette her buluşmada birisi beni aracına mutlaka almıştır çünki ana fikir aynı '' maksat beraberce güzel vakit geçirmek '' ve şuna da inanın benim aracım su an bende olsa bu bulusmayı manisada düzenleseler işler müsait olduğu sürece atlar giderim... çünki karşımdaki insanların tamamı oldukça kaliteli sohbetine ve muhabbetine doyum olmayacak insanlar, sağolsunlar kısaca bu iftar yemeği İZMİR ' de olacaktır katılmak istemeyen arkadaşlara saygım sonsuz ama yer sorun edilecek bir konu değil bence maksat belli amaç belli...........

bu arada fırat dostum çok istesemde ben iş gezisi için izmir dışında olduğum için iftar yemeğine katılamıyorum umarım yine çok keyifli olacaktır hepinize saygılar dostlar....

Nafiz
23/09/2008, 21:11
sayın arkadaşlar öncelikle sözüm buluşma yeri konusunda sıkıntısı olan arkadaşlara sayın arkadaşlar beni bilen arkadaşlar bilir bir takım sıkıntılarımdan dolayı gp'om artık yok, ki yok olmasını karşı beni her zaman arasına alan çok büyük bir aileyiz... ki karşıyaka'da oturmama ragmen her zaman bütün arkadaşlarım ''sezgin nerdesin gelelim seni alalım'' der... ve su an izmir dışında olmama ragmen bilirim ki arkadaşlar ben yarın gelmesine gelicem ama desem mutlaka içlerinde birisi beni gelip almak için telaşlanıcaklardır buna eminim ki benim gp ortalama 1 ay önce gitti fakat bu durumda bile her vaziyette her buluşmada birisi beni aracına mutlaka almıştır çünki ana fikir aynı '' maksat beraberce güzel vakit geçirmek '' ve şuna da inanın benim aracım su an bende olsa bu bulusmayı manisada düzenleseler işler müsait olduğu sürece atlar giderim... çünki karşımdaki insanların tamamı oldukça kaliteli sohbetine ve muhabbetine doyum olmayacak insanlar, sağolsunlar kısaca bu iftar yemeği İZMİR ' de olacaktır katılmak istemeyen arkadaşlara saygım sonsuz ama yer sorun edilecek bir konu değil bence maksat belli amaç belli...........

bu arada fırat dostum çok istesemde ben iş gezisi için izmir dışında olduğum için iftar yemeğine katılamıyorum umarım yine çok keyifli olacaktır hepinize saygılar dostlar....

Hay allah yaa bende arka tarafa seni alacam yarın diye kırlent falan aldım ikeadan eh sezgin ya.:D

brvhgt
23/09/2008, 21:43
bundan sonraki buluşmalara herkes fikir belirtsin organizasyon yapsın ki zaten herkes belirtiyor yer konusundqa rahatsız olan arkadaşalrda bundan sonarki buluşmalar sizin istediğiniz yerde olur sezginin yazdığı gibi manisa diyin gelelim benim giib çok kişi gelir daha önceki bir buluşmada bursaya giidiş saatimi değiştirip katıldım daha sonra dönüş saatimi değiştirip yine katıldım benimkisi örnek mesela:)

Nafiz
23/09/2008, 21:43
yürü beeeee

SteinGP
23/09/2008, 21:49
tebrikler ertan abi güzel söylemişsin,biz buluşmak adına uzunkuyuda 3 defa pikniğe gittik ortalama 70 km izmire kartinge gittik otobandaki ki ben orayla pazarlık etmek için hafta içi okulumu ekip emir kardeşimle gittim beyler biz izmirli arkadaşlar buluşmalarda uzak yakın ayırmıyor benim evim hatayda ama isterseniz tek tek sizin evlerinize gelip sizinle beraber konvoy şeklinde de gidebilirim,evden çıkıp konak üzerinden bostanlıya geçip feribotla üçkuyulara gitsem ordan kipaya geçsemde beni hiç bozmaz açıkçası..Saygı bizden..

BrK_20
23/09/2008, 21:50
sezgın abı yok ben gelmıyorum :) arkadaslar bızde gelemıyoruz baska bı yere sozumuz oldugun dan ıyı vakıt gecırmeler sımdıden afıyet olsun ...

AGUS
23/09/2008, 22:14
sezgın abı yok ben gelmıyorum :) arkadaslar bızde gelemıyoruz baska bı yere sozumuz oldugun dan ıyı vakıt gecırmeler sımdıden afıyet olsun ...
valla şimdi ağlayacam berk :) senin güzel gönlün saolsun :) bu sefer turuncuyu göremiyecem diye kahroldum ama nafile artık foto larla avutcaz kendimizi :)

BrK_20
23/09/2008, 22:47
bi foto albumu yapayim sana abi :)

byrvo
23/09/2008, 23:59
yauw akkadaşlar izmir zaten oldukça küçük bir şehir. İki direksyon sallasan istediğin yerdesin...

schizophrenic__
24/09/2008, 01:40
tüühh ben sımdı okudum hbrı gec kaLdık..tarıh ve zamanda uygunmus aranızda oLmak ısterdık nasıp degıLmıs ıns bırdahakı buLu$malara..

krakercocuk
24/09/2008, 08:20
arkadaslar bulusmamız bugun.. kaçırdığınızı zannetmiyorsunuz heralde dimi:) gelebilen herkez bekleniyor...bu aksam 18,30 - 19,00 saatlerinde punto restaurant - kipa balçova

Nafiz
24/09/2008, 10:35
1-kraker çocuk
2-nafiz
3-pınar
4-brvhgt+1
5-byrvo
6-Jasmine
7-SteinGP

?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????

Bumudur İzmir.

JASMINE
24/09/2008, 10:41
Maalesefki budur. :(

krakercocuk
24/09/2008, 23:17
güzel bir bulusmaydı herkeze tesekkurler...:)

Nafiz
24/09/2008, 23:28
Katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Güzel bir buluşma oldu.Sayımızın biraz daha fazla olmasını isterdim ama .Bidahaki sefere inşallah.

Pinar
24/09/2008, 23:33
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Güzel bir buluşma oldu.Nice buluşmalara.

punto35
25/09/2008, 00:09
eeee foto moto yokmu bakalım güzelmi geçmiş çikinmi:)valla bende belimi doğrultamadım hastalıktan çıkamadım oyuzden katılamadım ama adım gibi eminim sayınız az bile olsa aslanlar gibi bir iftar yemeği olmuştur

AGUS
25/09/2008, 00:36
valla ben en son ertan la konuştuğum vakit ''tlf'da'' nafiz abinin tüm tatlıları yediğinden bahsetmişti ki foto ları onun için koyulmamış olabilir.... :) neyse keşke izmir içinde olup birde sizlerle olsaydım yine tadına doyumsuz bir buluşma olmuştur umarım ki kesin öle...

en yakın zamanda foto görmek istiyoruz...

saygılar...

punto35
25/09/2008, 00:45
sezgin abicim nereye gittin ya italyayamı gittin yoksa

Nafiz
25/09/2008, 00:47
folyolarımı isteriiimmmm

punto35
25/09/2008, 00:50
folyolarımı isteriiimmmm

abi bu isyan bana heralde:) abi bi iyileşiyim düzeltiyim kendimi söz istediğin yere çekicem folyoyu abicim sen özelden numaranı at abi bana ben arıyım seni biyerde buluşuruz yaparız abicim

byrvo
25/09/2008, 01:04
oldukça nitelikli bir zaman geçirmiş olduk. Özellikle dolap beygiri gibi dönendiğimiz bölüm geceye damga vurdu:cool:

Nafiz
25/09/2008, 01:06
ohooo volkan hemen arıza yaporsun .Senin sabrını deniyorduk :D

byrvo
25/09/2008, 01:09
:cool0000:yok abi hakkaten iyiydi... Çete gibiydik valla:glare000: gerçi ben pek yetişemedim size, oldukça hız vardı!!!!!!!!!

SteinGP
25/09/2008, 01:14
hız demeyin ertan yıldırım darılabilir kendisi beni geçebilmek için 150 beygirlik bravo aldı hala tozumu yutuyo manisalının arkasında kaldım filan diyo gücenmesin sonra:)

Nafiz
25/09/2008, 01:18
O cuf cuf lasın daha .Vala yazık ertan ın elinde çürüyecek bravo.olmazsa ben alim onu satıyordu galiba.Yanlız şuan uyuyodur cevap yazamayacağı zamanda yazdınızmı ona ertesigün sinirden deliriyo tiyo vereyim.:D

SteinGP
25/09/2008, 01:21
zaten o anları kıstırıyorum hep :)

byrvo
25/09/2008, 01:24
O cuf cuf lasın daha .Vala yazık ertan ın elinde çürüyecek bravo.olmazsa ben alim onu satıyordu galiba.Yanlız şuan uyuyodur cevap yazamayacağı zamanda yazdınızmı ona ertesigün sinirden deliriyo tiyo vereyim.:D
Şeker gibi adam ya neden kızsın:melek:

SteinGP
25/09/2008, 01:28
sen bi de karnı aç olduğu zaman gör onu :)

byrvo
25/09/2008, 01:35
sen bi de karnı aç olduğu zaman gör onu :)
eyvah eyvah:devil:

Nafiz
25/09/2008, 01:38
Sabah 1 kangal sucuğu alıp gelir bana.Abi şuna iki yumurta kırsana diye.Adamım yaa.Laf sölemeyin ertana:@

JASMINE
25/09/2008, 08:25
Çok güzel bir geceydi. Tüm arkadaşlara teşekkürler.

brvhgt
25/09/2008, 09:55
hooop dalarım noluyo olum can kaç boy fark oldu görmedinmi ben kapışmayı bıraktım dörtlüyü yaktım sağdan sıvıştı çakal senin beygirlerde senin gibi sahtekar:)

Linos
25/09/2008, 10:17
Boş boş konuşmayalım, fotoğrafları görelim önce, fotoğrafları! :D :D

OzzY
25/09/2008, 13:02
Can ben bile nerdeyse geçiyodum Ertan abiyi :D:D

krakercocuk
25/09/2008, 13:11
https://img502.imageshack.us/img502/686/img0005bi3.jpg
https://img410.imageshack.us/img410/4047/img0002qf9.jpg
https://img524.imageshack.us/img524/811/img0007qv6.jpg
https://img507.imageshack.us/img507/2038/img0004wc0.jpg
https://img219.imageshack.us/img219/3476/img0006ic9.jpg
https://img518.imageshack.us/img518/898/img0001zp3.jpg
https://img509.imageshack.us/img509/1825/img0003gg6.jpg
https://img229.imageshack.us/img229/9067/img0010ep7.jpg

https://img524.imageshack.us/img524/8880/img0012dx6.jpg
https://img410.imageshack.us/img410/2619/img0011fq4.jpg
https://img229.imageshack.us/img229/4843/img0018nc7.jpg

https://img264.imageshack.us/img264/1779/img0017ya8.jpg
https://img507.imageshack.us/img507/6062/img0022va0.jpg
https://img524.imageshack.us/img524/9646/img0014cj1.jpg
https://img229.imageshack.us/img229/3179/img0013eg8.jpg
https://img402.imageshack.us/img402/6022/img0016mx6.jpg
https://img524.imageshack.us/img524/2791/img0021xh9.jpg

JASMINE
25/09/2008, 13:26
hani bu resimlerin devamı Fırat ?

OzzY
25/09/2008, 13:40
İnsaf :D

krakercocuk
25/09/2008, 13:40
buyruuuunn taze çıktıı:)

erdiyilmaz
25/09/2008, 13:49
güzeL oLmuş vaLLa, katıLan arkadaşLara tebrikLer

krakercocuk
25/09/2008, 13:58
mekanımızın ismi bize özel o gün değiştirildi:D punto restaurant

punto35
25/09/2008, 14:54
valla çok güzel bir iftar buluşması olmuş fırat sürekli göbek çekmişin:):)grande punto restauranta çok iyimiş:D

krakercocuk
25/09/2008, 16:18
valla bu fotoğraflar bana ait diil.ben bu kadar kötü çekmem:D ayrıca nafiz abinin göbeği her karenin önüne geçiyo ister istemez..ertan abiyi de unutmamak lazım oda ona yetişiyo yavastan:laugh000:

OzzY
25/09/2008, 16:22
valla bu fotoğraflar bana ait diil.ben bu kadar kötü çekmem:D ayrıca nafiz abinin göbeği her karenin önüne geçiyo ister istemez..ertan abiyi de unutmamak lazım oda ona yetişiyo yavastan:laugh000:
Kaçın kavga çıkıcak :D:D:D:D

tolgaank88
25/09/2008, 16:37
çok guzel bi buluşma olmuş arkadaşlar,yureginize sağlık...

SteinGP
25/09/2008, 19:32
bu arada 3. resimde Nafiz abimin göbek gölge yapmış galiba biraz :)

Nafiz
25/09/2008, 21:31
Ulen kurban olun o göbeeeeee.

AGUS
25/09/2008, 22:08
sezgin abicim nereye gittin ya italyayamı gittin yoksa

yok kardeşim benim ben tr deyim hala da hafta sonu bir markanın toplantısı vardı antalyada ona katıldım şirketten :) italya nasipse bayramda... :)

AGUS
25/09/2008, 22:12
yanlız 10 numara bir buluşma olmuş :) neden bende olamadımki aranızda hüüü.....
ha bide ertan bütün tatlıları nafiz abi yedi dedi ama sanırım kendisi de bayagı tatlı katletmiş ''göbekten belli'' :)

Nafiz
25/09/2008, 23:55
Ahbe masanın azı olsada konuşsa.Üstüme kaldı ihaleler hep.İyiki bi türk kasımız var azcık :D

krakercocuk
26/09/2008, 00:07
:Deh abi ya:D

İbrahimKC
26/09/2008, 00:15
Tebrikler arkadaslar. KEyifli bir akşam olduğu her kareden belli oluyor..

Gobeklerin yarışına dönmüş valla ortam. Ama İzmir orası ya, Ertan ve Nafiz yapsın, rakı balık, rakı roka, mehtap çıktı içelim, bu gün batımında içilmez mi be, içelim güzelleşelim gibi mazeretlerden dolayı oluyor o turk kasları hep.

-"Ya seydi, Veled mazbut velâkin memleket puşt!"

Yanlız ben hala sizlerle tanışamadım ya, fotografları gördükçe deli olacam. Bayrama İzmir'e geliyorum ama neredeyse hiç durmayacam izmir'de. Haftaya Cuma günü falan bir fırsatını bulsak da birşeyler içsek...

Nafiz
26/09/2008, 00:22
Şurdayız de ertanla 10 dak da ordayız.Çok sevinirim valla tanışırsak ibrahim.Saat kaç olursa olsun ara hemen uzarız :D (tel özelde)

brvhgt
26/09/2008, 00:56
bagaj silme votka viski redbull dolu iyice mayalandılar mübarek ramazan bitsede başlasak artık geceleri kabus görüyorum şişeler üstüme geliyor gündüzleride milleti şişe görüyorum ibrahim bey bunları sizin için yazdım rokayı kafana takam burda ondan bol ne var içelim güzelleşelim

byrvo
26/09/2008, 02:14
bagaj silme votka viski redbull dolu iyice mayalandılar mübarek ramazan bitsede başlasak artık geceleri kabus görüyorum şişeler üstüme geliyor gündüzleride milleti şişe görüyorum ibrahim bey bunları sizin için yazdım rokayı kafana takam burda ondan bol ne var içelim güzelleşelim
bize gel kardeşim iki tek de sen at demek yok yani:-(

byrvo
26/09/2008, 02:20
ah şu mübarek ramazan ah...:icon_smile_8ball:

femoli
26/09/2008, 09:43
Valla süpersiniz arkadaşlar maşallah yerde mükemmel puto :D yanlız ertan biraz zayıflamışmı ne biraz süzülmüş gördüm :D ertan ramazan yaramamış galiba sana ,neyse sabret 3 gün kalmış .

Katılan bütün arkadaşlara birbir teşekkür etmek istiyorum :)

aytuga
14/10/2008, 16:54
Yuh bana ne zamandır foruma girmiyordum, nasıl kaçırdım yaw ben bunu, hemde herzamana gittiğim yer haa, hoca süper bulmuşsunuz yeride : ))), fotolar süper , inşallah bende katılırım birdahaki ne, selamlar...