PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amfi ve Bluetooth Yardim

devilishmind
14/09/2008, 17:22
Merhaba arkadaslar,

Gecen hafta aldigim 2009 GP 1,4 Tjet Sport modeli ile ben de araniza katildim :cool:
Forumunuza uye olup hemen incelemelerime basladim. Arabamda zaten standart olarak Fiat 199 MP3 var (Blaupunkt Mp3). Forum uyesi arkadaslarin yazdiklarindan ogrenip arac kiti ve ayni zamanda USB olan Blaupunkt Bluetooth/USB arayuzunu aldim ve yetkili servisimde taktirdim. (Media Markt 195 Ytl). Arayuz ile yasadigim bir iki sorun var. Umarim yardimci olabilecek kimse vardir. USB'ye cihaz bagladigimda once muzigi calmaya basliyor belli bir sure sonra kesiliyor. Cogu sarkilarda yazim hatasi veya kotu encode edilmis mp3 lerde olan tarif edemiyecegim degisik sesler olusuyor. Bu sesler kimi zaman seyrek kimi zaman da cok sekilde duyuluyor. Basina gelmis olan veya bu konunun neden kaynaklandigini soyleyebilecek kimse varsa lutfen bana ulassin. (Kingston 4.0 GB Fat 32 Formatted USB)

Ikinci bir sorum ise amfi ile ilgili. Mevcut ses sitemimden oldukca memnunum. Sadece bass eksikligi hissediyorum. Bunun icin bir subwoofer baglatmak istiyorum sistemime. Aklimdan gecen mono bass bir amfi almakti ama buradaki arkadaslarinda goruslerini almadan hareket etmek istemedim.

Konular ile ilgili yardimci olacaginizi umuyorum.

Herkese simdiden tesekkurler. Iyi gunler.