PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayni Kişiler Konuşup Duruyo..!

KeOpS
13/02/2007, 20:47
Evet Arkadaslar Dikkat Ediyorum Devamli Ayni Kisiler Etrafinda Donuyo Sohbet Ve Yardimlasma Yada Diger Aktivasyonlar..!
Bisey Soruyoruz Bilmedigimiz Konuda Yada Forumla Ilgili Hemen Bi Kendini Begenmislik Yok Surayi Oku Bu Vardi Yok Kitleyin Konuyu Falan,
Diyorumki Bilmiyorum Yada Gormemisim Nerde Hangi Baslikta Grupta Ordan Bakiyim Diyorum Yine Yok..
Eee Ama Olmazkii Birisine Bisey Yaziyorum Yada Ortak Bi Konuya Ne Sallayan Var Nede Dert Dinleyen..!
Amacim Burda Sizlerden Biseyler Ogrenmek Paylasmak Tanismak Hos Sohbetler Ve Arkadasliklar Kurmak Ama....
Neysee Ben Bu Forumu Seviyorum Ama Hep Tek Basima Takiliyo Gibiyim Zaten Mersindeyim Burdan Kimse Yok Hala Sizleri Giptayla Takip Ediyorum Valla Burda Ne Bulusma Var Nede Forumdan Kimse.........
Neysee Yaa Keyfim Kactii Yinee Ben Cikiyorum Film Izliycem,size Iyi Eglenceler..

unik06
13/02/2007, 21:04
* bilmediğin konuda bir yazı yazmadan önce, zahmet edip de 1-2 olası başlığa bakarsan ve/veya "arama" kısmından yine zahmet edip arama yaparsan ve yine birşey bulamadığında gidip de konu açarsan kimse sana gelip de "Surayi Oku Bu Vardi " demez !

"Diyorumki Bilmiyorum Yada Gormemisim Nerde Hangi Baslikta Grupta Ordan Bakiyim Diyorum "

bkz--bir üst cümledekileri yapmazsan.başka bir olasılık yok zaten!

** ayrıca bunu "Bi Kendini Begenmislik" olarak algılamanda ayrı bir enteresanlık tabii..

* "Eee Ama Olmazkii Birisine Bisey Yaziyorum Yada Ortak Bi Konuya Ne Sallayan Var Nede Dert Dinleyen..!"

burası gp hakkında bilgi alış-verişi, bir paylaşım platformu...sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu ya da benzeri bir yardım kurumu değil diye düşünüyorum...sorduğun konu hakkında bilgisi olan varsa ve canı bu bilgiyi senle paylaşmak isterse gider sana cevap yazar..kimseyi zorlamak dert aynmak doğru olmaz!

* açtığın başlığa da gelirsek, hep aynı kişilerin konuşmaması için ne yapmak gerekir acaba? tek tek evlerine gidip de ısrar mı etsek..lütfen foruma girin de arkadaşlara cevap yazın diye??

* konu kitleme konusuna buna yetkili mod arkadaşlarımız gerekli cevabı vereceklerdir, onlara bırakıyorum bu kısmı :)

microab
13/02/2007, 21:05
Bak şimdi yine kızacaksın,ama bu konunun yeri burası değil...
Ayrıca tek başına olan birçok arkadaş ve il var,bu arada özelden merak ettiğin konulara özelden anında cevap verebilecek birçok arkadaş var.
Forumlarda o konunun açıldığını söylemek--seni kanalize etmek yanlış yada kötü bir davranış olmamalı...

shoparr_
13/02/2007, 21:23
taşındı

KeOpS
13/02/2007, 21:23
harıkasınız yanı beyler cok cıddıyım supersınız
bana verdıgınız cvp larla dedıgımı ıspatlamıs oldum saolun supoermıs yaa boylee
bence sız kendı uslubunuza bakın derım oncelıkle..!
kımseden bısey rıca etmedım yazmak ıstemeyene zorla yazdırmayız tabıkı kımsede zahmet etmesın bosverın vay be ne gp cılermısız ama dımı ne arkadaslık ama..
saolun ya..!!!!!!!!!!!

Ryu
13/02/2007, 21:29
bu aralar herkes çok alıngan oldu. yapmayın arkadaşlar forumun üyesi az olduğu için tabikide aktif olan üyeler konuşacak hep yavaş yavaş aceleye gerek yok

microab
13/02/2007, 21:31
Daha önceden seni başlıklar konusunda yönlendirenlerden birisi de bendim sanırım.Sana karşı kullandığım lisan gayet dostca fakat sen algılamkta zorluk yaşıyorsun sanırım.
Bu ne alınganlıktır yahu,uyku tutmuyorsa gelip sırtını da tapışlayalımmı ne oluyor...

KeOpS
13/02/2007, 21:34
beyler tamamneysee..
sıze ıyı eglenceler dılerım..!

shoparr_
13/02/2007, 21:39
dostlarım ortada bir sorun yok alınganlık ve sinirle birbirimizi kırmayalım..forumda aktif insan sayısı cidden az ve konulara bu kişilerden cevaplar geliyor ilk anda.fikirleri yoksa veya ilgilerini çekmiyorsa cevap veremeyebiliyorlar böylece keopsun dediği gibi paylaşım duraksıyabiliyor..ancak bende bunu daha önce bulunduğumuz sitede yaşamıştım.sorduğum sorulara cevap alamamıştım..mesajlar konular arasında kaybolup gitmişti..burda da oluyor bazen..örneğin 5-6 üyeli eskişehir için bir başlık açtım slm veren yok..ancak keops arkadaşımın bahsettiği sorun zamanla düzelecektir.hızla çoğalan sayımızla bir geçiş dönemindeyiz..kısa sürede yaşanan iletişim sorunları da düzelecektir umuyorum.birbirimize karşı ılımlı olmaya çalışalım herkese iyi forumlar..

KeOpS
13/02/2007, 21:44
polemıge gerek yok ama evet uslub oyleydı alınganlık yada algılamıycak yasta yada kısılıkte degılım,ozellıkle algılamakta zorluk yasıyosun dıyen bırıyle polemıge gırmeye gerek yok,derdımın ne oldugunu algılamakta zorluk yasan sensın bence arkadasım.
gayet dostca ve samımıce sıkıntımı dıle getırdım fakat gordumkı bosunaymıs sorun degıl..
herkes herkese yazmak yada bısey cvp lamak zorunda degıl dogru,ok?
hadı kolay gelsın..

KeOpS
13/02/2007, 21:50
tesekkur ederım shoparr,
atalarımız bosa dememıs akıl yasta degıl bastadır dıye
bu lafı olaya bakısın uslubun ve yapıcı lıgın ıcın soyledım:eyvallah..

Misafir2
13/02/2007, 22:00
arkadaşlar lütfen artık ne olur kımse kımseyı kırmasın

KeOpS
13/02/2007, 22:04
vulas54 yukarıyı okuduysan benım ve dıger arkadasların yazdıklarını soyle bakalım sence kım kırıcı???
:(

erdiyilmaz
13/02/2007, 22:29
KeOpS

yapıcıLıktan bahsetmen hoş, teşekkürLer önceLikLe...

önerin nedir? ne yapaLım? aynı kişiLerin konuşması iLe iLgiLi önLem aLınması ve sınırLama getiriLmesi fiLan mı? herkese açık ortam burası, isteyen yazar istemeyen yazmaz sadece okur yazıLarı. bir anda niye bu konuyu gündeme getirdin anLam vermesi güç.

keyifLi forumLar 8O

Misafir2
13/02/2007, 22:35
vulas54 yukarıyı okuduysan benım ve dıger arkadasların yazdıklarını soyle bakalım sence kım kırıcı???
:(

evet dostum yorum yapmnayacam ne dıyeyım baba ?? sen söyle ançak dığer arkadaşım hepımız lütfen bıraz daha dıkkat dıyorum

Misafir2
13/02/2007, 22:37
* bilmediğin konuda bir yazı yazmadan önce, zahmet edip de 1-2 olası başlığa bakarsan ve/veya "arama" kısmından yine zahmet edip arama yaparsan ve yine birşey bulamadığında gidip de konu açarsan kimse sana gelip de "Surayi Oku Bu Vardi " demez !

"Diyorumki Bilmiyorum Yada Gormemisim Nerde Hangi Baslikta Grupta Ordan Bakiyim Diyorum "

bkz--bir üst cümledekileri yapmazsan.başka bir olasılık yok zaten!

** ayrıca bunu "Bi Kendini Begenmislik" olarak algılamanda ayrı bir enteresanlık tabii..

* "Eee Ama Olmazkii Birisine Bisey Yaziyorum Yada Ortak Bi Konuya Ne Sallayan Var Nede Dert Dinleyen..!"

burası gp hakkında bilgi alış-verişi, bir paylaşım platformu...sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumu ya da benzeri bir yardım kurumu değil diye düşünüyorum...sorduğun konu hakkında bilgisi olan varsa ve canı bu bilgiyi senle paylaşmak isterse gider sana cevap yazar..kimseyi zorlamak dert aynmak doğru olmaz!

* açtığın başlığa da gelirsek, hep aynı kişilerin konuşmaması için ne yapmak gerekir acaba? tek tek evlerine gidip de ısrar mı etsek..lütfen foruma girin de arkadaşlara cevap yazın diye??

* konu kitleme konusuna buna yetkili mod arkadaşlarımız gerekli cevabı vereceklerdir, onlara bırakıyorum bu kısmı :)

sevgılı kardeşım bu sıtenın yönetıcılerı var modları var sen neden yoruyorsun kendını bosuna ?? bırak arkadaşını kırmaya değmez lufeen varsa bır şikayetımız bırı hakında söylerız yonetıcı ve modlara gereğını yaparlar bırbırnızı kırmanın bır anlamı yok

Gkhan
13/02/2007, 22:57
Arkadaslar herkes herşeyi biliyor olmayabilir.Lütfen biraz daha anlayışlı yaklaşalım olaylara.Bizde ilk başlarda böyle değilmiydik.

Aynı kişiler konusup duruor olabiliriz ki ben şuanda bile çok mutluyum.Sitede çok güzel bi ortam var.Bu böyle gitmeyecek diye düşünüyorum.Dışarda binlerce gp sahibi var ve haberleri yok.Zamanla yavaş ve emin adımlarla büyüyor olacağız ;) iyi forumlar..

x-troy
13/02/2007, 23:10
dostlar öncelikle sakin,, burada bizler arabalarımızı seven insanlar olarak hemen hemen herşeyimizi paylaşıyoruz,
@keops, hemşerim bak şimdi "sis farı" diye bi topic açmıştın, aynısını ben 1 ay önce açmıştım ve sana elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım. şimdi burada teknik konuda çok deneyimli arkadaşlar var ve konu daha önce açıldığı için bakmıyor olabilirler. bunda kırılacak bir şey yok bence..

aynı kişiler konuşuyor evet, zaten aktif olanlar hep belli o yüzden dostum. burada kimse kimseyi rencide etmek için bulunmuyor. art niyetli kişide hemen belli olup bu sıcak ortamda duramadığı için gidiyor.

burada her ne kadar da birçoğumuz tanışmasada hepimiz arkadaşız, dostuz,

ben inanıyorum ki yeri geldiğinde burada "kan aranıyor" diye bir topic bile açabilirim çünkü herkes birbirine içtenlikle davranıyor ve yardımcı oluyor.

forum bu tabii ki tartışacağız ama birbirimizi kırmadan ve suçlamadan.

kalın sevgi ve sağlıkla...

Auto engineeR
13/02/2007, 23:11
daha önce tartışılmamış bir konuya bence bu forumda gayet ilgi we anlayışla yaklaşılıyor. daha önce tartışılmış konular da aratılırsa çıkar, arama motorunun amacı bu. aramadan konu açılırsa da alınan tepkiler normaldir.

lütfen kırıcı dawranmayalım. üsluba dikkat edelim. ''sallamamak'' gibi ifadeler hoş değil.

unik06
13/02/2007, 23:12
sevgılı kardeşım bu sıtenın yönetıcılerı var modları var sen neden yoruyorsun kendını bosuna ?? bırak arkadaşını kırmaya değmez lufeen varsa bır şikayetımız bırı hakında söylerız yonetıcı ve modlara gereğını yaparlar bırbırnızı kırmanın bır anlamı yok

çok doğru söyledin abi , yormaya değmez!

bnm niyetim, keops'un gereksiz çıkışının yanlış yönlerini belirtmekti o kadar!

üslubumdaki yanlışlıklar için kusuruma bakmayın lütfen...

the_Algn
13/02/2007, 23:14
öyle bir grup ki...arabada muhabbett edecek birşey kalmadı...yeni bir kan gerek bize...topluca Yeni Bravo ya geçersek muhabeet artar...

Little F.K
13/02/2007, 23:18
Katılıyorum :icon_lol: bide bravo için kurutalım Fiat servislerini :s17:

KeOpS
13/02/2007, 23:36
tamam arkadaslar herkesın ılgısıne tesekkur edıyorum ama dedıgım gıbı benı yanlıs anlamayın ben kımseye kotu bısey demedım sadece bılmıyo olabılırım yonlendırme yapcaksınız tabıkı ama bıraz daha ılımlı ya cok zor degıl sızler tanısıyosunuz yuzyuze ama ben kımseyı daha gormedım bıle sızlerden yardım ve bılgı alıyorum herkes alıyo daha dogrusu bırbırınden ama bazı usluplar canımı sıktı o kadar osıkıntıda sundandırkı burası hakkatten cok sıcak bı ortam ve boyle seyler beklemdıgım ıcın bozuldum bıraz samımıce derdımı dıle getırdım konu buyudu..!
ama ıyıde oldu aslında herkseın ıyı nıyetını gordum ılgı ve alakaya teskkur edıyorum butun arkadaslara saolun kırılmaca darılmaca yok benden yana ;)
hemserım sanda teskkur ederım
saygılar herkese..

the_Algn
13/02/2007, 23:38
tamam arkadaslar herkesın ılgısıne tesekkur edıyorum ama dedıgım gıbı benı yanlıs anlamayın ben kımseye kotu bısey demedım sadece bılmıyo olabılırım yonlendırme yapcaksınız tabıkı ama bıraz daha ılımlı ya cok zor degıl sızler tanısıyosunuz yuzyuze ama ben kımseyı daha gormedım bıle sızlerden yardım ve bılgı alıyorum herkes alıyo daha dogrusu bırbırınden ama bazı usluplar canımı sıktı o kadar osıkıntıda sundandırkı burası hakkatten cok sıcak bı ortam ve boyle seyler beklemdıgım ıcın bozuldum bıraz samımıce derdımı dıle getırdım konu buyudu..!
ama ıyıde oldu aslında herkseın ıyı nıyetını gordum ılgı ve alakaya teskkur edıyorum butun arkadaslara saolun kırılmaca darılmaca yok benden yana ;)
hemserım sanda teskkur ederım
saygılar herkese..

olur forumda böyle şeyler...Keops ..takma... Yaza doğru Adana-Mersin buluşması yaparızz herkes kıskanır...:s17:

Auto engineeR
13/02/2007, 23:39
sonucun böyle olması güzel :)

brvhgt
14/02/2007, 10:12
izmirli kardeşim sıkma canını burda ki insanların çoğuyla şahsen ve telefonlada olsa konuşmuşluğum tanışmışlığımda var herpsi iyiniyietli temiz insanlar[cümleye bak be]onun için takıldığın sıkıldığın birşey olursa bana özelden ulaş beni izmirdekiler bilir elimden gelen yaparım ben bu siteyi seviyorum

İbrahimKC
14/02/2007, 10:30
Allah allah mevsim değişiklikleri insanları asabi yapıyor sanırım.
Kış bir türlü gelemedi ya sanırım bünyede sinir yapıyor. Üslüplar hafiften sertleşiyor. Bu diger forum konularında gözeçöarpıyor. Alınganlılar çekip gitmeler yaşanıyor.

Aile içinde böyle tartışmalar olur ama uzatmadan tatlıya bağlamak gerekir...
Biraz daha sakin olalım arkadaslar.

femoli
14/02/2007, 12:40
ben yani tanıştım aslında yaklaşık bir ay önce kayıt oldum ama vaktim olmadığı için takip edemiyordum ama bu aralar girince gerçekten anladımki bu değişik bir hava var kimse kimsesiyi küçümsemiyor kırmıyor yardımcı olmaya çalışıyor çok sıcak bir ortam var kimsenin de kızmaya güçenmeye hakkı yok kimseyi zorlayamassın biraz sabret site gün geçtikçe gelişiyor istediğini alacaksın

Gkhan
14/02/2007, 14:08
izmirli kardeşim sıkma canını burda ki insanların çoğuyla şahsen ve telefonlada olsa konuşmuşluğum tanışmışlığımda var herpsi iyiniyietli temiz insanlar[cümleye bak be]onun için takıldığın sıkıldığın birşey olursa bana özelden ulaş beni izmirdekiler bilir elimden gelen yaparım ben bu siteyi seviyorum

:ok: :ok: :ok: :ok:

KeOpS
15/02/2007, 00:34

kardes sana ayrıca tesekkur ederım ılgın ve anlayısın ıcın
dedıgım gıbı bı kırgınlıgım yok kımseye rahatsız oldugum bıseyı dıle getırdım herkes ılgılendı saolsun kotu nıyetlı kımse yok burda ama bazen oluyo sanırım boyle seyler zamanla yoluna gırıcektır..
ben oraya ksk yazıp sende bana bu msjı atıyoısan sana eyvallah derım harbıymıssın bu dedıgımı belkı cogu arkadas anlayamaz ama sen anlkadın demek ıstedıgımı kardes eyvallah
bu arada ben 20 yıl ızmırde yasadım suanda mersındeyım ama bu demek degıldırkı yardımlarını ıstemem tabıkı herzaman ısterım saolasın ;)

Çağlar
15/02/2007, 07:51
Keops konuyu acman ve ardından bukadar konuşulmasına sevindim

bende senin gibi yeni bir üyeyim daha ilk actığım konuda bende zılgıtı yedim ilk başta konuyu yanlış açmısım :(( hemen bi uyarı geldi peki dedim, konuştuk arkadaşlar actığım konuda bi hayli fikir verdiler, ardından yeni bi konu actımmm bu sefer doğru yerde konuyu actım ama yine zılgıtı yedim :) bu seferde daha once tartışılmış bi konu olduğunu soylediler ve konu kilitlendi:(
bu durumda insan alınıyor acıkcası sende bişiler paylaşmak fikir alışverişinde bulunmak istiyorsun ama bu tarz yaklasımlar kırıcı olabiliyor.
eski uyelerden ricam yeni uyelere karsı birazdaha esmek olmaları, klavuz olmaları :)

sevgiler

Linos
15/02/2007, 11:46
bende senin gibi yeni bir üyeyim daha ilk actığım konuda bende zılgıtı yedim

Doğru söylüyorsun! Bazen tepkiler sert olabiliyor! Ama kötü niyetli değil hiçbiri... Biraz usluba dikkat etmek lazım...;)

KeOpS
15/02/2007, 16:55
Keops konuyu acman ve ardından bukadar konuşulmasına sevindim

bende senin gibi yeni bir üyeyim daha ilk actığım konuda bende zılgıtı yedim ilk başta konuyu yanlış açmısım :(( hemen bi uyarı geldi peki dedim, konuştuk arkadaşlar actığım konuda bi hayli fikir verdiler, ardından yeni bi konu actımmm bu sefer doğru yerde konuyu actım ama yine zılgıtı yedim :) bu seferde daha once tartışılmış bi konu olduğunu soylediler ve konu kilitlendi:(
bu durumda insan alınıyor acıkcası sende bişiler paylaşmak fikir alışverişinde bulunmak istiyorsun ama bu tarz yaklasımlar kırıcı olabiliyor.
eski uyelerden ricam yeni uyelere karsı birazdaha esmek olmaları, klavuz olmaları :)

sevgiler

evet aynen oyle kardes
hosgeldın bu arada
dedıgım gıbı bazen uslublar kotu oluyoo zaten sende kımle ne konusup konusmıycagını anlıyosun ama kımse kırıcı kotu nıyetlı degıl burda
bıraz daha ılımlı ve klavuzluk yaparlarsa akadaslar cok daha guzel olcak:D

pdr42
18/02/2007, 23:40
ooo neler olmus yeni haberim oldu keops kardes sen merisnde merkezdemisin yoksa ilçelerdemi

matrox
20/02/2007, 16:17
pdr42 arkadaşım daha evvel palio mu kullanıyordun
sanki palioteam dan bu nick i tanıyorum
belki tesadüf

KeOpS
21/02/2007, 19:19
ooo neler olmus yeni haberim oldu keops kardes sen merisnde merkezdemisin yoksa ilçelerdemi

selam ben mersın merkez deyım mezıtlıde oturuyorum iş yerım hılton cıvarı ya sen ?

kara yılan
22/02/2007, 00:31
gp ruhu zedelenmesin lütfen sakin olun ve de duyarlı hangi araç markasında var böyle forum diğerleri bize özenirken bizim böyle yapmamız yakışık kalmaz benımde taşındı yazılarım ama şimdi neyi nerede yazacağımı öğrendim sabır birazz...

brvhgt
22/02/2007, 00:36
ben koyu göz gözlüyüm ama o başka bu başka en başta insanız arabadaşız burda maç polemiği olmaz zaten heryerde var yıllardır bunu yüzünden 1.ligde takımımız kalmadı sürünüyoruz her konuda msj at elimden geldiği kadar yardımcı olurum

KeOpS
23/02/2007, 20:46
ben koyu göz gözlüyüm ama o başka bu başka en başta insanız arabadaşız burda maç polemiği olmaz zaten heryerde var yıllardır bunu yüzünden 1.ligde takımımız kalmadı sürünüyoruz her konuda msj at elimden geldiği kadar yardımcı olurum

eyvallah kardes deıgıne tum ıctenlıgımle katılıyorum o ayrı sey bu ayrı bende cok koyuluk yoktur zamanında uzun yıllar ksk de basketbool oynadım ve 20 yıl bostanlıda oturdum sımdı mersındeyım
benım ıcın ayrı bı yerı vardır karsıyaka nın ve ızmırın tabıkıı msj lasalım..

Ziyaretçi047
23/02/2007, 22:44
yoooo bence herkes gayet konuşuyor.