PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adanali Arkadaşlar Acil Yardim!!!!

onur1907
03/09/2008, 09:07
arkadaşlar merhaba ;

bir araba sitesinde kazalı seat leon gordum tamda aradığım araba siyah ve fabrika çıkışı modifiyeli.size sormak istediğim vereceğim linkteki aracı tavsiye edermisiniz ??

ADANALI ARKADAŞLARIMIZDAN TEK RİCAM ARABANIN SATILDIĞI YERE YAKIN OLAN VARMI...

Galeriden Seat Leon 1.6 Refarans - 21.500 YTL - Araba.Com (https://www.kazali-araba.com/1450925.html)

herkeze şimdiden teşekkürler
saygılar

femoli
03/09/2008, 09:38
Valla bence iyi gibi ama airbag ,camurluk ,davlumbaz 1 jant lastik ,yan sinyal dah fardada olabilir ,kaputada bakmak lazım vede diskrotil rotbaşı bunlarıda göz önüne alman lazım madem çok ufak hasarı var adamlar galeri yaptırır öyle satarlardı bir bit yeniği olmasın dikkat et derim çünkü nede olsa galeri yaş yere yatmaz :)

erhan
03/09/2008, 09:44
mehmet'e tamamen katılıyorum. ufak hasarı galeri yaptırır satardı. neden yaptırmadı acaba.

onur1907
03/09/2008, 10:20
Valla bence iyi gibi ama airbag ,camurluk ,davlumbaz 1 jant lastik ,yan sinyal dah fardada olabilir ,kaputada bakmak lazım vede diskrotil rotbaşı bunlarıda göz önüne alman lazım madem çok ufak hasarı var adamlar galeri yaptırır öyle satarlardı bir bit yeniği olmasın dikkat et derim çünkü nede olsa galeri yaş yere yatmaz :)

dün adamla konustum bana airbag lerde dahil 1,500 ytl lik bi masrafın olduğunu soledı tabı bende yemedım..ayrıca galeri değilim dio iyice kafam karıstı..o yuzden adanadakı arkadaslardan yardım istedim ...yerinde görmem için oraya gitmem lazım ama işlerim nedeniyle zor gözüküyor malum adana -izmir...

anvil
03/09/2008, 10:33
Bunları biliyorum. O yol üzerinde çok var böyle kazalı araç satan yer. Dikkatli olmak lazım. Ben anlasam gideyim bakayım diyecem de anlasam 2. el araç alırdım zaten. Sırf bu yüzden sıfır aldım.

femoli
03/09/2008, 10:46
dün adamla konustum bana airbag lerde dahil 1,500 ytl lik bi masrafın olduğunu soledı tabı bende yemedım..ayrıca galeri değilim dio iyice kafam karıstı..o yuzden adanadakı arkadaslardan yardım istedim ...yerinde görmem için oraya gitmem lazım ama işlerim nedeniyle zor gözüküyor malum adana -izmir...

Kısaca şöyle söyle o zman ben size 1500 ytl vereyim siz bana yaptırın verin de :)

Sadece air bag 1500 hatta daha fazla tutacağına eminim :)

bence yanına bir usta al ve oraya git detaylı bak öyle al yada anvile bir usta parası yolla oda yanna bir usta alsın oraya gitsin duruma baksın kayda değer se gidersin...

onur1907
03/09/2008, 11:38
Bunları biliyorum. O yol üzerinde çok var böyle kazalı araç satan yer. Dikkatli olmak lazım. Ben anlasam gideyim bakayım diyecem de anlasam 2. el araç alırdım zaten. Sırf bu yüzden sıfır aldım.

fatih abi sağol ama o kadar yolu cekmene içim razı olmaz..zaten oralara yakın oturan varsa bakar yoksa nasip kısmet halledicem bi şekilde...ilgine teşekkür ederim abi..

bu arada mehmet bende adama ole dedim ben veririm parasını sen yaptır dedim ok dedi..ama içime kurt düştü 40,000 yada 45,000 degerindeki bir aracı neden yaptırıp satmıo bu adam??? konustum gerekli kişilerle seat servisi en az 4,000 ytl masraf cıkar demiş..hayırlısı artık ne diyelim..

anvil
03/09/2008, 13:25
kısmet Onur.

Er-NnN
03/09/2008, 15:43
adam 1500 e yaptırır ama garantisi iptal olursa 4000 vermedin die servise her gittiğinde üzülürsün... :)

işin içinde bit yeniği var gibi geliyo... :)

Riddle
03/09/2008, 16:33
Bu aracın sıfırı geçen sene 31.000 YTlye kadar düştü... Üzerindeki tamponda fiyatlı olandan değil. Yaptırsanız 25.000 e anca satılır belki müşteri bulamazsınız...

Ziyaretçi047
03/09/2008, 17:03
Kazalı araç almak büyük risktir. Bu işlerin içinde biri değilseniz, ya da bu işlerle uğraşmaktan zevk alan biri değilseniz hiç bulaşmanızı tavsiye etmem. Bu tür bir araç pat diye alınmaz zaten. Hem kaporta ustası hem motor ustası gerekirse 2. el uzmanı biri tarafından dikkatlice ve lifte de kaldırılarak incelenmesi gerekir. Eğer uğraşırım diyorsanız eskisinden iyi bile yapabilirsiniz o da ayrı bir konu.

akin78
03/09/2008, 17:17
1500 ytl çok komik geldi bana.Leon golfle aynı platformda ve airbag ölçüleri aynı sanırım.Golfün tek airbagi 1300 civarı.2500 civarı sadece onlar tutar kaldiki şasiye temas olmadan airbagler açılmazdı sanırım..

onur1907
03/09/2008, 21:59
herkeze yorumları için teşekkür ediyorum..o aracı 20,000 nin altına alıp 5,000 ytl yede seatın kendi servisine yaptırırsam buyuk kar ederim..nedenine gelince bu arac seatın mod lu hali orjinal yani baya para edio...fakattt araca banka kredi vermio adamın tam demek ıstedığını anlamadım ama curuk raporu gıbı bısı heralde (pert degıl)..yanı alırsam gecmısınden dolayı satamam elımde kalır...adam 1,500 ytl ye ıkıncı el parca bulur takarım dıo oda hıkaye gibi geldi bana zaten....vazgectim napalım nasip değilmiş...

tşk
saygılar

tolgaank88
03/09/2008, 22:23
hayırlısı olsun onur kardeşim,zaten içime sinmemişti benimde...neden dersen,fatih abi demiş yukarıda oraları biliyorum,orda çok satan yer var diye...zaten yaptırmak mantıklı bişi olsa galerici kendisi yaptırırdı...hayırlısı olsun diyelim tekrardan...

punto35
03/09/2008, 22:34
onur kardeşim mis gibi gp dururken napcan onu yaaaa :D:D

onur1907
04/09/2008, 08:48
onur kardeşim mis gibi gp dururken napcan onu yaaaa :D:D

ahaha kardeşimmmmm napak fırsat değerlendirek dedik olmadı nasip değilmiş :)

valla tolga aynen dediğin gibi fatih abinin dedikleride etkili oldu doğru söze ne denir..:)

İNSANIN İÇİNE SİNCEK YAA HERŞEYDEN ONEMLİSİ O...ALLAHTAN SİZE ACTIM KONUYU :)