PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bac marka oto alarmı

ozoz83
23/08/2008, 11:18
Merhabalar,

22.08.2008 tarihi itibariyle 1.3 multijet 75 hp aracmı teslim almış bulunuyorum. Böylece aranıza katılmış oldum. Siteniz çok güzel ve faydalı olacak gibi görünüyor. Yapan arkadaşların eline sağlık.

İlk sorumu hemen soruyorum,aracıma bac marka alarm servis tarafından takıldı ancak ilk gün heyecanı ile nasıl kullancağımı sormadım. Bu alarmdan kullanan arkadaşlar varsa ya da nasıl kullanacağımı bilenler varsa bana yardımcı olabilirler mi?

Teşekkürler...

femoli
23/08/2008, 12:02
Öncelikle hoş geldiniz....

Eğer üstündeki tuş takımını tarif ederseniz yardımcı olabilirm :)

tolgaank88
23/08/2008, 12:04
aramıza hosgeldiniz,umarım forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz...

plastro
23/08/2008, 14:02
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar

ozoz83
23/08/2008, 23:40
Öncelikle hoş geldiniz....

Eğer üstündeki tuş takımını tarif ederseniz yardımcı olabilirm :)

Merhaba Hoşbulduk,

4 adet tuş var tuşlar büyükten küçüğe yukarıdan aşağıya olmak üzere sıralanıyor, en üstte kilit, 2.de açık kilit, 3. de hoparlör 4. de ise yıldırım şekli var. Kurcalamalarım sonunda ilk 2 düğme açma kapama, 3. düğme alarmın sesini kesme son düğme ise alarmı başlatma düğmesi olarak görünüyor. Bunların dışındaki hiç bir fonksiyon hakkında bilgim yok. Yandaki ışık 2 kere hızlı yanıp sönüyor. Sanıyorum bu ışığında bir anlamı var.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim,

Teşekkürler....

THuNDeRCoP
24/08/2008, 09:30
Aramıza hoş geldin..

femoli
25/08/2008, 11:27
Merhaba Hoşbulduk,

4 adet tuş var tuşlar büyükten küçüğe yukarıdan aşağıya olmak üzere sıralanıyor, en üstte kilit, 2.de açık kilit, 3. de hoparlör 4. de ise yıldırım şekli var. Kurcalamalarım sonunda ilk 2 düğme açma kapama, 3. düğme alarmın sesini kesme son düğme ise alarmı başlatma düğmesi olarak görünüyor. Bunların dışındaki hiç bir fonksiyon hakkında bilgim yok. Yandaki ışık 2 kere hızlı yanıp sönüyor. Sanıyorum bu ışığında bir anlamı var.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim,

Teşekkürler....

Birinci tuş aracınızı sesli olarak kilitler darbe sensörü devreye girer ,

ikinci tuş aracınızı sesli olarak açar .

üçncü tuş aracınızı sessiz bir şekilde kilitler ve darbe sensörünü devre dışı bırakır (çocuklu yada sesli bir yere park etiğinizde sürekli darbe sensörü devreye girmesin diye)

Dördüncü tuş panik, aracınızı park etiğiniz yerde bulamıyorsanız yada yanına biri yaklaşıp caydırıp uzaklaştırmak istediğinizde kısa süreli sireni çalıştırır.

Aracın içindeki lamba normalden hızlı yanıp sönüyorsa araca bir müdahale olmuş demektir bu alarmın rapor vermesidir...