PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'de servis öneriniz var mı?

emre_bayam
12/08/2008, 13:55
izmirde uygun fiyata goturebilcegim duzgun bir yer varmi,garantisi bitti kendi servisine goturmeyecegim... (20.000 bakimi)???:agri:

ZaMBroTTa_1903
13/08/2008, 00:28
İzmir merkez servisi oneririm...Sifa hastenesine gelmeden camdibi tarafında...

mesut ORHAN
15/08/2008, 23:54
bence enriko alibertiden şaşama derim. bayraklı adliye karşısında..

Halook!!!
17/08/2008, 18:59
Bence de Enriko Aliberti

Nafiz
17/08/2008, 20:02
2 aydır direksiyon bekliyorum enrikodan.... bilmemki nasıl tavsiye edeyim.

tolgaank88
17/08/2008, 22:16
geçmiş olsun...parça geldiğinde haber vermiyo olabilirler,siz telefon açtınız mı hiç parça geldi mi diye,çünkü 2 ay çok uzun bi süre türkiyedeki fiat marka araçlar için...

Gkhan
18/08/2008, 11:17
tabiki hepsi dört dörtlük değil,ama benimde kullandığım enriko aliberti

Nafiz
18/08/2008, 11:20
Ne diiim bende enrikocuyum.

blackpunto35
20/08/2008, 15:07
enrikooo

Halook!!!
21/08/2008, 09:56
2 aydır direksiyon bekliyorum enrikodan.... bilmemki nasıl tavsiye edeyim.

Valla ben direksiyon motorumu(city) değiştirmek için gittim.Ellerinde olmadığını söylediler ve hemen sipariş verdiler.2 gün sonra bana telefon edip istenilen parçanın geldiğini söyleyip servise gelmemi istediler.Bende hemen gittim ve yaklaşık 2 saat içinde direksiyon motorunu taktılar...

Nafiz
21/08/2008, 13:09
dün aradılar beni
direksiyona deri kaplama yapan firma ile ilgili sorun varmış ondan gecikmiş falan filan yani hala takılmadı.burarada vites topuzum da soyuldu onuda sipariş verecekler 2009 da takarım herhalde

SteinGP
21/08/2008, 19:32
valla garantim bitti dışarda yaptırıyorum yetkili servisin kapısından geçmem sanırım 280 ytl fiyat çıkardılar 120 ytl ye yaptırdım ya

OzzY
21/08/2008, 19:48
Enrikodan memnunum ama biraz yavaş çalışıyolar...

Merkez dende memnunum özellikle Kurtuluş bey çok yardımcı oluyor.

Nafiz
22/08/2008, 10:14
Merkezin kapısını bi çalmam gerekiyo galiba ozan.Merkeze doğru bi pozitiflik var sanki.

OzzY
22/08/2008, 13:47
Nafiz abi Merkez beni hiç üzmedi...
Özellikle Kurtuluş bey her konuda elinden geleni yaptı.

Genius
22/08/2008, 20:03
Merkez servis iyidir iyii :)

alee
23/08/2008, 10:30
otolab bosch car service :) 3.sanayi izmirrrrrrrr

aayhan36
02/09/2008, 20:28
bence birmot

krakercocuk
03/09/2008, 10:05
ozanın dediği gibi kurtuluş bey çok kıyak bi adam banada aynı sekilde bravo kullandığım zamanlar yardımları oldukça dokunmustur..teknik ekipde ona keza aynı..şunu sölüyeyim ben izmirde şık kardeşler kadar berbat bir servis görmedim bilginize...bol keseden sallamış olmayayım lafı sebebi şudur: eski bravomla üzerinize afiyet geçen sene R.bayram 1. günü hastalığım nedeniyle kafamın dalgın olmasından ötürü kücük bi kaza yaptım..aracım kaskoluydu ve Şık kardesler yada poyraz servislerinden birine seçmem istendi, bende alsancakta çalıstığım icin yakın olsun ve arada gider kontrol ederim diye şık ' ı sectim..neyse araba kötü bir biçimde yapılmış...ve değisen parça varmı diye sordugumda bana hayır doğrulma yapıldı dendi(kaput).daha sonra arabamı net üzerinden satılığa çıkardığımda tabiki güzel bi biçimde pazarladım ve değisen parçasının bulunmadığını orjinalliğini koruduğunu belirttim..bir gün biri aracıma bakmak icin geldi iş yerime ve servise gitmek istediğini soledi bende şık kardeslere gidelim arabamı onlar yaptı zaten herhangi bir konuda yalan solemediğime de inanmıs olursunuz araçla ilgili bolelikle dedim..araç expert e girdi ve müsteriye benim yanımda kaputun değistiğini solediler. ben o anki halimi hatırlamak bile istemiyorum, o an rezil rüsva halinde suratım kıpkırmızı oldu ve bir daha lanet olsun size gelene diyerek ayrıldım..bilginiz olsun işçilikleri berbat ötesi

poyrazıda tavsiye ederim bu arada daha çok bi alışverişimiz olmadı ama bir iki kez gittiğimde ilgili bir sekilde ilgilendiler..

35mert
16/09/2008, 22:30
bencede poyraz oto......
hatırlarsanız 2 ay önce aracımda titreme vardı, hatta forumdaki arkadaşlar sorun hakında yorumlarını belirtmişlerdi. Birmod birşey yapamadı ... poyraz oto ya götürdüm ve sorun bitti ve ara ara arıyorlar sorun devam ediyor mu diye 3 ay sonrada yıllık bakım için poyrazı tercih edecem .....

orhanokay
28/04/2009, 13:37
Merkez Servis çok iyi ! Enrico yu bilmiyorum .

talo
07/01/2010, 22:00
Ben 6.sanayide OTO'DA yaptırıyorum bu olayı çokta memnunum hani.

Adres : 677/46 sok no:13 6.sanayi sitesi Buca-İzmir

izmir-lee
15/04/2010, 23:49
Ben 6.sanayide OTO'DA yaptırıyorum bu olayı çokta memnunum hani.

Adres : 677/46 sok no:13 6.sanayi sitesi Buca-İzmir

+1905 always oto

atalayx
16/04/2010, 00:52
oto tek tercihim.sevgilerle

mert35
16/04/2010, 00:57
Tek kelime ile OTO. Bir kere giden bir daha bırakamıyor, oto bağımlılık yapıyor:)

Ziyaretci046
17/04/2010, 18:11
+1905 always oto

eyw abim siena marea derken her zaman sizlerin sayesinde varız her zaman sizlerleyiz mareayı eninde sonunda birşeyler yaparız

oto tek tercihim.sevgilerle

eyw müdür benim mavi makinayı alalım beraber modlucaz

Tek kelime ile OTO. Bir kere giden bir daha bırakamıyor, oto bağımlılık yapıyor:)

sağolasın mert kardeş diğer eksikleri de halledelim aracın zaten on numara yürüyeniyle saat gibi olsun İzmirde bulunan yolu düşen herkesi bekleriz çayımızı içmeye , muhabbete servisimiz haftanın 7 günü açıktır.

Her zaman da eleştiriye açığız ..:newyear0:

operatormurat
17/04/2010, 18:36
zincirlerinizi kırın birde la tanışın,vazgeçemeyeceksiniz eminim.....

LeoN48
17/04/2010, 18:37
Forza adaş oto :D

Ziyaretci046
18/04/2010, 01:42
zincirlerinizi kırın birde la tanışın,vazgeçemeyeceksiniz eminim.....

eyw murat abi yaşar abime slmlar megane istediği zaman getirebilir

Forza adaş oto :D

eyw adaş ankaraya gitmeden önce redstorm check-up yapcaz ihtiyaçlarını karşılayalım yolda kalmayız garantiye alalım işii...:Ç

HEROSEA
19/02/2011, 15:57
Enriko aliberti servisleriyle ilgili sizlere daha iyi hizmet kalitesi verebilmemiz için sıkıntı ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.Sizlerle beraber 76 yıldır buradayız umarız bundan sonrada sizlerle olacağız.

enrikoaliberti@windows.com

never
19/02/2011, 16:22
Enriko aliberti servisleriyle ilgili sizlere daha iyi hizmet kalitesi verebilmemiz için sıkıntı ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.Sizlerle beraber 76 yıldır buradayız umarız bundan sonrada sizlerle olacağız.

gittik gördük sağolun
yüzümüze bile bakmadılar
bedava deseler gitmem, göndermem

LeoN48
19/02/2011, 18:22
Beş para etmeyen, kazıkçı, bize yoluncak tavuk muamelesi gösteren, normalde olması gerekenin 2-3 katı fiyat çıkaran yetkili servislere karnımız da cebimiz de tok. İzmir'de Oto'dan başka alayını tanımam.

izoci
19/02/2011, 20:15
ben ıspartadan bile otonun kalitesini ve yardm severliğini anladm o yüzden forza oto :wink:

fenerli35
20/02/2011, 23:47
Poyraz yada Merkez servisi öneririm.

asil
21/02/2011, 01:51

nalet olsun fiyatın en kötü servisi orda çalışan insanlar hangi markanın altında çalıştığının farkında değil hizmet sıfır işim olmaz bidaha:bash:[ alayına isyan ölümüne oto

atabayizmir
21/02/2011, 22:30
avrupa birliği muhabbetine, blok yasası çıkarıldı, yağı ve parçaları yanınızda götürebiliyorsunuz.
servisde satılan parçanın garantisi aracın garantisi olmasa bile vardır.

GEÇEN GÜN FORUMDAN TANIŞTIĞIM SANAYİDEN OTO SERVİSİ OLAN BİR ARKADAŞA BAZI YARDIMLARINDAN DOLAYI OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE OLMAMA MA VE YAN KOMŞUMUN FİAT VE ALFAROMEO SERVİSİ OLDUĞU HALDE.JEST OLSUN ÇAYINI İÇELİM HEM PARAMIZ NASIP OLSUN IYI NIYET DUSUNCESİ İLE.DÜKKANINA GİTTİK GENEL YAĞ MAZOT HAVA POLEN FİLTRELERİNİ.BALATA SPREYİNİ YANIMDA GÖTÜRDÜM ÇOK HOŞ SOHBET İLGİLİ BİRİYDİ ,ARACIN BAKIMINI YAPTI 4 TEKER ACILIP KONTROL EDILDI VE BİR KAÇ SARKAN PLASTIK AKSAMINI VE BAGAJ KAPAGINDAN SES GELIYORDU ONU ENGELLEYICI KLIPS TAKTI...VS..

1-ALMIŞ OLDUĞUM TÜM PARÇALAR +5,40 YAĞ= 85 TL TUTAN BU ÜRÜNLER İÇİN İŞÇİLİK OLARAK 80 TL ÜCRET ÖDEDİM ..SİZCE MAKUL BİR İŞÇİLİK FİYATIMI..

2- YİNE 3 SOKAK UZAKLIKTA OLAN ENRİKO ALİBERTİ( servis danışmanı Syn Mehmet turan dan tüm yukarıdaki işlemler için almış oldugum güncel VE BİRMOT FİAT YETKİLİ SERVİSİNDE GENEL BAKIM İŞÇİLİK ÜCRETİ 45 turk lirasıdır..

3- aracımının tum bakımları yetkılı servıs bakımlı bır gecmişe sahıp olmasıda karım dıye dusunuyorum

4- yan komşum ise aynı işlemi müsterılerıne 30 tl ye yapıyor

saygılar.

orpen35
21/02/2011, 23:02
izmir çiğli ata sanayide ege fiat özel servis var. fiat servisinddeen ayrılma onur ve suat. her türlü probleme en kısa sürede çözüm bulup makul fiyata yapıyorlar aracı. temiz insanlar. ilgilenen varsa adrdes ve tel verebilirim. mesaj atabilirsiniz...

sabanci
21/02/2011, 23:09
avrupa birliği muhabbetine, blok yasası çıkarıldı, yağı ve parçaları yanınızda götürebiliyorsunuz.

GEÇEN GÜN FORUMDAN TANIŞTIĞIM SANAYİDEN OTO SERVİSİ OLAN BİR ARKADAŞA BAZI YARDIMLARINDAN DOLAYI OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE OLMAMA MA VE YAN KOMŞUMUN FİAT VE ALFAROMEO SERVİSİ OLDUĞU HALDE.JEST OLSUN ÇAYINI İÇELİM HEM PARAMIZ NASIP OLSUN IYI NIYET DUSUNCESİ İLE.DÜKKANINA GİTTİK GENEL YAĞ MAZOT HAVA POLEN FİLTRELERİNİ.BALATA SPREYİNİ YANIMDA GÖTÜRDÜM ÇOK HOŞ SOHBET İLGİLİ BİRİYDİ ,ARACIN BAKIMINI YAPTI 4 TEKER ACILIP KONTROL EDILDI VE BİR KAÇ SARKAN PLASTIK AKSAMINI VE BAGAJ KAPAGINDAN SES GELIYORDU ONU ENGELLEYICI KLIPS TAKTI...VS..

1-ALMIŞ OLDUĞUM TÜM PARÇALAR +5,40 YAĞ= 85 TL TUTAN BU ÜRÜNLER İÇİN İŞÇİLİK OLARAK 80 TL ÜCRET ÖDEDİM ..SİZCE MAKUL BİR İŞÇİLİK FİYATIMI..

2- YİNE 3 SOKAK UZAKLIKTA OLAN ENRİKO ALİBERTİ( servis danışmanı Syn Mehmet turan dan tüm yukarıdaki işlemler için almış oldugum güncel VE BİRMOT FİAT YETKİLİ SERVİSİNDE GENEL BAKIM İŞÇİLİK ÜCRETİ 45 turk lirasıdır..

3- aracımının tum bakımları yetkılı servıs bakımlı bır gecmişe sahıp olmasıda karım dıye dusunuyorum

saygılar.
konuyla ilgili bilgim var fakat şunu söyleyeyim servisteki ilgi ve alaka ile o gittiğiniz sanayideki arkadaşın ilgi ve alakasıyla değişiyosan hiç durma derim hatta gel paranı ben geri vereyim o sanayideki arkadaş 7/24 senin bir telefon uzağında hiç bir maddi beklentisi olmadan ama servisteki gençleri saat 6dan sonra ara bakalım ne dicekler sana... neyse lafı uzatmaya gerek yok bundan sonra servise gidersin madem 45 tl alıcaklarmış içinde rahat olcaksa sorun yok...
ayrıca herkes bu kadar memnunken sadece senin memnun olmaman çok ilginçben bu kadar hastayken ben bile gözüm kapalı teslim ediyorum arabamı o sanayideki ustaya sadece ben değil forumdaki izmirli arkadaşların hepsi nerdeyse...

ozdem
22/02/2011, 23:36
'ı tüm Türkiye tanıyor, İstanbul' dan gitmiş biri olarak
emeğinin, dürüstlüğünün, bilgisinin karşılığını fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum...
Bence tüm Fiat servislerinin ' dan öğreneceği çok şey var...
Meyve veren ağaç taşlanırmış ama ' ı taşlamak öyle kolay değil... ;)

operatormurat
23/02/2011, 00:17
cihat ustanın(babası) yanında kendini yetiştirmiş,konuştukça ağzından bilgi fışkıran,tutuğunu koparan,mert bir arkadaşımızdır.aynı zamanda bu meslek için dirsek çürüten c.b.ü öğrencisi,makina mühendisi adayı kardeşimizdir.eleştirinizin dozu kaçmış,yazınızı farklı yerlerde defalarca yazmışsınız,niyetiniz ne ise anlamadım ama üyelerimizden şiddetli tepki görebilirsiniz,benden söylemesi...

sedini
23/02/2011, 00:50

saygılar.

İnternet ortamında yapılan konusmalarda da bir takım kurallar vardır beyefendi.. Bunun için avrupa birliğine uyumada gerek kalmadan insanlar her dil her ırkta ortak noktada birleşmiş ve yazısız kurallar koymus.. bunlar ne midir?

1)Büyük harfle yazmak bağırmak manasındadır dikkat çekmek istiyorsanız altını çizin veya italik yazın..
2)Aynı konuyu ve cevabı birden fazla yere yazmak spam değeri taşır..

gelelim şikayetleriniz hakkındaki yazılanlara..

1) otoya giden bunca kişi yanlışta bir siz mi doğrusunuz.. bu işte bir terslik yok mu?
2) bu kişilerle yan komsu veya akraba veyahut çocukluk arkadası da değil..
3) Aynı yazıyı birden fazla yere yazarak insanları bilgilendirme amacını aşan spam yapmanızın yanlış olduğu kanaatindeyim..
4) Yapılan işlemden memnun olmayabilirsiniz doğaldır.. gider konu açarsınız oraya yazarsınız düşüncelerini katılan katılır katılmayan katılmaz.. sizde bir daha kulaktan dolma bilgi aldığınız diğer yerleri denersiniz..
5) otoyu tanımam muhabbetimde yok hiç tamirede gitmedim.. fakat izmirlilerin %99.9 unun onayını almış bir servis olduğu sitedeki yorumlarda çok açıktır.
6) Sizi saygı sevgi ve forum kurallarına uyarak yaşınıza uygun olgunlukta davranmaya davet ediyorum..

Saygılar..

alinzr
09/09/2011, 23:32
oto' ya git arabanda ne dert varsa kurtul . Ben öle yaptım ve çok mutlu ve huzurluyum , arabamı artık çok seviyorummm :D forever oto ....
Bu arada kardeşim arabanı ilk gören olarak inşallah sana şans getirir , güle güle kullan kazasız belasız .

Ziyaretci046
10/09/2011, 03:10
oto' ya git arabanda ne dert varsa kurtul . Ben öle yaptım ve çok mutlu ve huzurluyum , arabamı artık çok seviyorummm :D forever oto ....
Bu arada kardeşim arabanı ilk gören olarak inşallah sana şans getirir , güle güle kullan kazasız belasız .

sağolasn abi :) yemeğini bile yedik arabanın :smartass:

aykut_1914
23/09/2011, 23:05
garantisi devam ediyoken poyraz,ilgili çalışanları baya sagolsunlar:)
dostumuzuda çok duyduk,garantiye saygıdan,daha ugruyamadık daha sonrası ugruyacagım ilk adres olucak :)