PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koltuk Başlarini Birleştiren Metal

canberkkilic
11/02/2007, 22:12
tam olarak adı nedir bilmiyorum fakat böyle tanımlaya bıldım.bugun,her ön 2 koltuğu başlıklarla birlestiren tırtıklı metal cubuklarda kararma oldugunu farkettım bi nevi oksitlenme gibi denebilir.uzerıne hıc bır sıvı türünde birsey dökulmedi hatta dökulmesı ımkansız.aracı eylul ayının ortalarında aldım bu kadar kısa surede nasıl böyle birsey olabılır? siz hiç dikkat ettinizmi bence bı bakın derim.dynamic modelde de bu rastlanması uygun olmayan bır sorun gıbıme gelıyor. garantıye gırer dımı?

ABNEW
11/02/2007, 22:37
Herhangi bir darbe ya da sıvıya maruz kalmamışsa kararmaması gerekiyor.Garantiden faydalanabilirsin bence...

OzzY
12/02/2007, 00:04
servise başvurmanı öneririm normal olamaz.
sonucu bekliyoruz

canberkkilic
12/02/2007, 00:17
pazartesi gunu bakalım ne diyecekler serviste

canberkkilic
12/02/2007, 21:06
kararma durumu koltuk basının yuvarlak plastiklere temas edip, inip cikmasından kaynaklanıyormus.pasta yaptı metale gectı...

ABNEW
12/02/2007, 22:03
kararma durumu koltuk basının yuvarlak plastiklere temas edip, inip cikmasından kaynaklanıyormus.pasta yaptı metale gectı...

:icon_smile_shock: Neyse geçmiş olsun:D

Sezgintr
13/02/2007, 00:06
O metalin diğer araçlardan farkı boru olması, Diğer araçlarda o metaller boyun kırdığı için bunu hafif alaşımdan bi boru ile yapmışlar. Kalıpçı olduğum için biliyorum bu proje ilk olarak fransada bi firmaya verildi. Adamlar borunun üzerindeki tırnakları açamamışlar proje bursada küçük bi kalıp atölyesinde tamamlandı. Yine Türk mühendisliği kendini gösterdi.

canberkkilic
13/02/2007, 01:18
yazıktır valla.. gözume takılan,kararmış bir metal parcası bile turk malı cıktı

Sezgintr
13/02/2007, 03:16
O kararmış metal parça çok pahalı bi metaldir. Bildiğimiz nikelajlı bağlantılardan çok çok daha pahalıdır. Bunlar hayat kurtarıyor. Allah kimsenin başına vermesin kimseyede göstermesin ama sert bi kaza yapmayacağımız ne malum.

BGRAYS
13/02/2007, 08:45
bende de war sanki o kararma ..

canberkkilic
13/02/2007, 23:32
insanın sınırını bozuyor sonucta.. karardıkça pastamı yapıcam koltuk başını çıkarıp, baska araba modellerınde böyle bı sorun yoktur heralde..