PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hondacilar Forum Bornova Da Bulusuyorlar

BlackCat
27/07/2008, 21:57
Arkadaşlar geçen akşam forumda carting pistinin önünde ağırlıklı hondacılar olmak üzere buluşup sergileme yapıyorlardı.Aralarına bir sorti yaptım tabi bakmadan edemediler :)

Tekrar bakıcam eger her aksam bulusuyorlarsa soyle takımı toplayalım bir GP gecidi yapalım da görsünler

punto35
27/07/2008, 22:33
emrah abi her cuma genelde buluşuyoolar hondacılar benim abimin honda civic var biz ordaydık seni görmedim yaw:)biz hep gidiyoruz abimle gece yarısı yarışla bitiyo buluşma egsoz sesleri valla kulakları sagır ediyo:D

AGUS
27/07/2008, 23:42
anıl ne yapsak bir gün kaçsak...... izmir uyuma gp gücü gösterelim biraz... :)

punto35
28/07/2008, 00:02
valla abi bana uyar biliyosun:Dbuarada geldim ben izmire abi haberin ola:)

AGUS
28/07/2008, 00:50
eyvalla anıl'ım :) bende daha izine cıkmadım nasipse onumuzdeki hafta haaa bide sey dicem anıl'cım bir kampanyalar bölümüne baksana ama ne olur kızma tesadüfen oldu hersey komple cihaz 650.00 ytl incele bi....

punto35
29/07/2008, 01:02
çıkarsın abi izne misgibi izinden sonra buluşur arabalara bişeyler daha yaparız abi gördüm ama kader kısmet bu işler abi benimkide fena olmadı hani ahahahhaha sağlık olsun abi hayırlısı buymuş sen kendine yap abicim arka arkaya gezeriz dum tıstak dum tıstak:D konuda nerden nereye geldi hondacılardan ses sistemine ahahahaha