PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 2006 model Yeni Kasa Ford Focus HB

ekorkut
22/07/2008, 15:47
En yakın arkadaşlarımdan biri, kendisine şirket arabası verildiğinden ötürü 2 sene önce sıfır olarak satın aldığı 2006 model Ford Focus HB aracını satıyor. Aracın kilometresi henüz 20.000 dedir ve bakımı 1 hafta önce yapılmıştır. Araba uzunca bir süredir sadece haftasonu olduğu yerde çalıştırılıyor ve sürekli olarak otoparkta muhafaza ediliyor. Arabada kazayı bırakın, rötuş bile yoktur. Kendim de GP almadan önce 2 ay kullandım. Çıt sesi gelmemektedir. Donanım paketini tam olarak kendi de bilmiyor fakat genel olarak ABS + 2 hava yastığı + manuel klima + CD çalar göze çarpıyor. Yani bizim Active donanım paketi gibi birşey. Sanırım Ford'daki adı "Comfort" olabilir. Araç satışı için herhangi bir yerde ilan verilmemiş olup, sadece eşe dosta haber salarak satış amaçlanmaktadır. Fiyat olarak 26.000 istenmekte olup, gerçek alıcısına ikramda bulunulacaktır.

İlgilenenlerin ve aracı görmek isteyenlerin özel mesaj ile ulaşması rica olunur.

Korhan
22/07/2008, 23:31
benzinli mi ? kaç hp? 115 mi 100 mü? rengi ne?

ABNEW
23/07/2008, 00:41
Sanırım benzinli 1.6 100hp trend modeli,

Emre, hayırlı satışlar olsun.Arayan olursa tavsiye ederim...

microab
23/07/2008, 01:03
O arabanın tipine bayılıyorum yavv.

Umarım dilediği fiyata satılır...

ekorkut
23/07/2008, 09:11
Arda diline sağlık. Senle kalbimiz beynimiz bir çalışıyor gerçekten. Arkadaşlar arabanın fotoları yok. Araba açık mavi (gökyüzü mavisi), 1.6 100 HP benzinli, HatchBack Ford Focus, çiziksiz, boyasız, içi dışı mükemmel bir araç. Yani aklında Focus olanın piyasada bundan da temizini bulacağını sanmıyorum.
Arda' nın dediği gibi Trendline olabilir ruhsata bakmak lazım. Dediğim gibi bizim Active lerdeki donanıma benzer bir donanıma sahip.